ספרים שראו אור בחודש אוגוסט 2013 - כל הספרים
מוצגים 40 ספרים ב 5 עמודים     עמוד תצוגה: 1 -2 -3 -4 -5 --הבא
 אודיסאה 20, כתב עת

אודיסאה 20, כתב עת
מאת: אבנר אברהמי, עורך

בגיליון החדש של "אודיסאה" - הפיזיקאי ד"ר זוהר קומרגודסקי מספר על התעתועים הסטטיסטיים המסתירים מאיתנו עולם זר להחריד; פולמוס עקרוני בין שלושה בלשנים על אופן רכישת השפה; הארכיאולוג פרופ' רפי גרינברג מתאר כיצד שינה הכיבוש את כללי המשחק של הארכיאולוגיה הישראלית; ד"ר בינה קליסקי חושפת את המיקרוסקופ המגנטי המתקדם ביותר בעולם, מעשה ידיה; ד"ר איתן ברק טוען כי הנשק הכימי אינו שונה, מבחינה מוסרית, משאר כלי הנשק הקונבנציונליים, ומציג את ההיסטוריה המפתיעה של הטאבו סביבו; העיתונאי עודד כרמלי בוחן - על גופו - את מאמציהם של חוקרי מוח לפתח טכנולוגיות לשיפור יכולותינו הקוגניטיביות, ואת השלכותיהן האתיות המטרידות;

הוצאה לאור: אודיסאה

סיווג: כתבי עת

 אותי אתם מחפשים

אותי אתם מחפשים
מאת: אמנדה קייל ויליאמס

קי סטריט עושה כאב ראש לאנשי האף-בי-איי. היא פרופילאית פלילית מעולה, בעלת שני תארים אקדמיים בתחום, והיתה כוכב עולה בשמי הארגון. חוץ מזה, היא נראית טוב, קשוחה, ובזכות החושים המחודדים שלה היא יודעת לקרוא היטב את המתחולל בנפשם של פושעים מסוכנים.עכשיו היא יוצאת לדרך משלה.

הוצאה לאור: מטר

סיווג: ספרות מתורגמת

 אל הפינה האפלה ביותר

אל הפינה האפלה ביותר
מאת: אליזבת היינס

כשקתרין פוגשת גבר כריזמטי, חתיך ומסתורי שאפילו חברותיה נשבות בקסמיו, היא משתוקקת רק להשתחרר מכל העכבות שלה ולהיסחף לתוך רומן נטול מעצורים. אין לה מושג שהפנטזיה הרומנטית שלה עומדת לקחת אותה רחוק כל כך - אל הפינה האפלה ביותר. והיא לא יכולה לדמיין אפילו שגבר החלומות שרוצה אותה רק לעצמו יהפוך את חייה לסיוט.

הוצאה לאור: כנרת זמורה ביתן

סיווג: ספרות מתורגמת

 אמת שברירית

אמת שברירית
מאת: ג'ון לה-קארה

מבצע לוחמה בטרור בשֵם "חיות בר" יוצא לפועל במושבת הכתר הבריטית גיברלטר. המטרה: ללכוד ולחטוף סוחר נשק רב־ערך שפועל למען הג'יהאד. ההוגים: שר שאפתני במשרד החוץ, וקבלן ביטחון פרטי שהוא גם חברו הקרוב. המבצע כל כך רגיש, שאפילו המזכיר האישי של השר, טוֹבּי בֶּל, לא מוכנס לסוד העניינים. כשהוא מתחיל לחשוד בקונספירציה נוראה ומבקש לסכל אותה, הוא מיד נשלח לתפקיד מעבר לים. יום יבוא ויהיה עליו לבחור בין המצפון שלו לבין חובתו לתפקיד. וכשאנשים טובים לא נוקפים אצבע, איך הוא יכול לשמור על שתיקה?

הוצאה לאור: כנרת, זמורה-ביתן

סיווג: ספרות מתורגמת

 אתה נמצא כאן

אתה נמצא כאן
מאת: כריסטופר פוטר

כיצד בעצם התחיל הכול? מאין אנו באים, היכן אנחנו נמצאים, לאן אנו הולכים, וכיצד אנחנו יודעים את מה שאנחנו יודעים? אתה נמצא כאן הוא מסע מסחרר לגילוי היקום ויחסינו איתו כפי שהם נראים מבעד לעדשות המדויקות ביותר של החשיבה המדעית. הוא מגולל ביריעה אחת את כל סיפורו של היקום, מהקווארקים ועד צבירי הגלקסיות, מהמפץ הגדול ועד היווצרות מערכת השמש, ומן הרפש הקדמון ועד הומו סאפיינס.

הוצאה לאור: כנרת זמורה ביתן

סיווג: ספרי מדעי אדם וטבע

 גברים רעילים

גברים רעילים
מאת: ליליאן גלאס

נשים רבות מדי בימינו יוצאות עם גבר רעיל, חיות איתו, נשואות לו, עובדות אצלו או שותפות שלו. מיהו גבר רעיל? זהו גבר הגורם לאישה להרגיש רע לגבי עצמה. הוא גורם לה לחוש פחותה מכפי שהיא. הוא לא תומך, ומאמלל את חייה. רוב הנשים מרגישות תקועות במערכת יחסים עם גבר רעיל. או שהן פוחדות לעשות משהו בנידון, או שאינן יודעות במה להתחיל כדי לשנות את מצבן. ספר זה נועד לעזור לך לזהות במהירות גבר רעיל שיורד לחייך, להתמודד איתו ביעילות ולהירפא כליל ממנו.

הוצאה לאור: זמורה

סיווג: ספרי עיון, חברה ובקורת

 האופטימיסט הרציונלי

האופטימיסט הרציונלי
מאת: מאט רידלי

הוצאה לאור: הוצאה

סיווג: ספרי עיון, חברה ובקורת

 האושר מתחיל בבית

האושר מתחיל בבית
מאת: גרטשן רובין

"פרויקט האושר" נמשך, והפעם מתמקד בבית. גרטשן רוּבּין עמדה יום אחד במטבח ופינתה כלים מהמדיח, ופתאום הרגישה שהיא מתגעגעת הביתה. איך זה ייתכן? הרי היא עמדה במטבחה שלה, מול מדיח הכלים שלה עצמה. אבל אז היא הבינה: היא מתגעגעת לא סתם לביתה, אלא לאהבה לביתה. ובאמת, מה כולנו מבקשים מביתנו? שיהיה בשבילנו מקום מרגיע, שנוסך בנו אנרגיה, מקום שנוכל להרגיש בו בטוחים, שינחיל לנו אושר ויזכיר לנו את האושר שכבר יש לנו.

הוצאה לאור: כתר

סיווג: ספרי מודעות ורוחניות

ספרים שראו אור בחודש אוגוסט 2013
מוצגים 40 ספרים ב 5 עמודים
עמוד תצוגה: 1 -2 -3 -4 -5 --הבאסמיוטיקה | ספרים | רמקולים | מיקרוטופינג | זכות הילד לכבוד | רמות | הוצאות לאור |

ספרים
ספרים חדשים