ספרים שראו אור בחודש ספטמבר 2011 - כל הספרים
מוצגים 65 ספרים ב 9 עמודים     עמוד תצוגה: 1 -2 -3 -4 -5 -6 -7 -8 -9 --הבא
 סיפור אהבה

סיפור אהבה
מאת: אריך סגל

הוא אוליבר בארט הרביעי, שחקן הוקי מחונן, בן למשפחה מיוחסת ועשירה, לומד משפטים בהארוורד. היא ג'ניפר קאבילרי, נערה יפה וחדת לשון ממעמד הפועלים שלומדת מוזיקה ברדקליף. ובהתאם לחוקיות שבה הפכים תמיד נמשכים, משהו מיד ניצת בין השניים, ונולדת אהבה ששום מכשול לא יכול לה. אולם אהבתם לא זוכה להאריך ימים...תרגום חדיש ורענן המחזיר אל המדפים את הזוג הצעיר הבלתי-נשכח ואת סיפורו העצוב עד דמעות.

הוצאה לאור: ידיעות ספרים

סיווג: ספרות מתורגמת

 עמוק מבפנים

עמוק מבפנים
מאת: רוני דונביץ

סוכנת המוסד נתפסת במחסן נידח, אי שם באנטוליה שבטורקיה, בבואה להעלים את גופתו של גנראל איראני שנחקר באלימות וחוסל. תפיסתה מעירה שרשרת של התרחשויות המתפרשות על פני מדינות באירופה ובאסיה, ובמרכזן הריגתם, בזה אחר זה, של אנשי "טבעת הניבלונגים": רשת רדומה של סוכנים וסוכנות בעלי כיסוי מושלם, החיים בבירות אירופה ובשעת הצורך יוצאים לפעולה בשרות המדינה, תמיד לבדם.

הוצאה לאור: כנרת

סיווג: ספרות מקור

 פנג שוואי - מרחבים מכניסי חיים

פנג שוואי - מרחבים מכניסי חיים
מאת: נטע כפרי

לתורת הפנג שוואי בימינו יש מקום נכבד בעיצוב ובתכנון של בתים ומרחבים.נדמה שהמונח קנה לעצמו מקום של קבע בתודעה הישראלית. כל צמח זקוק לסביבה עם תנאי גידול שונים התומכים בו. גידול צמח בחממה המתאימה תביא לצמיחה ולהתפתחות אופטימלית בעוד שגידולו בחממה עם תנאים מנוגדים תביא להתפתחות מוגבלת ולעתים אף לקמילתו. האדם הוא הצמח והחממה היא הבית.

הוצאה לאור: כנרת

סיווג: ספרי מודעות ורוחניות

 פרוטוקולאז 2011 - המוות אמן מגרמניה

פרוטוקולאז' 2011 - המוות אמן מגרמניה
מאת: גל ונטורה - עורך

האסופה פרוטוקולז' 2011: המוות אמן מגרמניה הוא פרי יוזמתה של המחלקה להיסטוריה ותיאוריה בבצלאל, והוא מבוסס על כתב העת המקוון "היסטוריה ותיאוריה: הפרוטוקולים" שהושק על ידי המחלקה לפני חמש שנים. כקודמיו, גם פרוטוקולאז' הנוכחי, השלישי במספר, כולל מאמרים שעוסקים בתרבות חזותית אשר נכתבו בידי אנשי אקדמיה בארץ ובחו"ל וכן בידי יוצרים מתחומי האמנות, העיצוב והאדריכלות. חלקם פורסמו באחדים מעשרים גיליונותיו של כתב העת המקוון, ואחרים נכתבו במיוחד עבור אסופה זו, המתייחדת בנושא-על: המוות והשואה.

הוצאה לאור: רסלינג והמחלקה להיסטוריה בבצלאל

סיווג: ספרי אומנות ועיצוב

 פתאום קם עם

פתאום קם עם
מאת: אלדד רפאלי אורלי וילנאי גיא מרוז

עשות היסטוריה או לתקן עוול היסטורי - לא ברור מה משמעותי יותר, אבל איכשהו נדמה שבקיץ 2011 בשדרות רוטשילד נוצרה ההזדמנות לעשות את שניהם.זה התחיל בקטן - הדלק, הקוטג´, כמה אוהלים בשדרה - ומהר מאוד הפך למחאה שאף אחד לא צפה, מחאה שעשויה לשנות את פני החברה בישראל. הצלם אלדד רפאלי והעיתונאים אורלי וילנאי וגיא מרוז מתעדים את הקיץ הזה, בישראל 2011, עם המילים והמראות שמהם עשויות מהפכות, ועם תקווה אחת גדולה לשינוי.

הוצאה לאור: מודן

סיווג: ספרים על עם ישראל, יהדות וא"י

 צופן הישראליות

צופן הישראליות
מאת: גד יאיר

צופן הישראליות - עשרת הדיברות של שנות האלפיים, חושף את מרכיביה העמוקים של הזהות הישראלית - את המתחים, הסתירות והחרדות שמעל ומתחת לפני השטח. על בסיס עדויות שנאספו בשאלונים, תצפיות וראיונות עומק, ובתוספת מקבץ של אנקדוטות מהמציאות היומיומית, בוחן יאיר את הישראלים בחינה מקיפה ומציג את הישראליות על כל גוניה - אלימה ומחבקת, תוקפנית ורגישה, אנושית וחרדה. פסיכית, בקיצור. לבאים בשערי הספר הזה אין אלא לאחל: ברוכים הבאים לישראל.

הוצאה לאור: כתר

סיווג: ספרים על עם ישראל, יהדות וא"י

 קופסת מתכונים בישולה - ראש השנה

קופסת מתכונים בישולה - ראש השנה
מאת: שולה מודן

קופסת מתכונים חדשה ומיוחדת לראש השנה בסדרת קופסאות המתכונים המצליחה של הוצאת מודן. במארז של קופסת פח, מחכות לכם חמישים כרטיסיות עם מיטב המתכונים הקלים של שולה מודן לארוחות חג מפנקות.

הוצאה לאור: מודן

סיווג: ספרי פנאי ואוכל

 קליאופטרה

קליאופטרה
מאת: סטייסי שיף

יותר מאלפיים שנה אחרי מותה באה הביוגרפית זוכת הפוליצר סטייסי שיף ומחזירה לחיים את קליאופטרה, האישה המסקרנת ביותר בדברי ימי העולם. בספר מבריק, המבוסס על חמש שנות מחקר, שיף מספרת את סיפור חייה של המלכה האחרונה של מצרים, תוך שהיא מפרידה בין אמת ובדיה ומשחזרת את עולמה של המלכה המצרייה. ספרה של שיף הוא שחזור מקורי ומאיר עיניים של פרשת חיים מסחררת.

הוצאה לאור: דביר

סיווג: ספרי עיון, חברה ובקורת

ספרים שראו אור בחודש ספטמבר 2011
מוצגים 65 ספרים ב 9 עמודים
עמוד תצוגה: 1 -2 -3 -4 -5 -6 -7 -8 -9 --הבאסמיוטיקה | ספרים | רמקולים | מיקרוטופינג | זכות הילד לכבוד | רמות | הוצאות לאור |

ספרים
ספרים חדשים