ספרים שראו אור בחודש אוגוסט 2011 - ספרות תרגום
מוצגים 27 ספרים ב 4 עמודים     עמוד תצוגה: 1 -2 -3 -4 --הבא
 אהובת הקצין הצרפתי

אהובת הקצין הצרפתי
מאת: ג'ון פאולס

שרה, אישה צעירה ותימהונית, המשרתת גברת עשירה בעיר חוף קטנה, מוחרמת על ידי התושבים משום שיצא לה שם רע: נודע ברבים שהיתה מאהבת של קצין צרפתי, עד שנטש אותה וחזר לאשתו החוקית. את כל שעות הפנאי שלה היא מעבירה על קצה הצוק המשקיף אל הים, בתוך צמחייה פראית וסבוכה. היא עומדת שם שעות ארוכות ומשקיפה אל הים, ואנשים אומרים שהיא מצפה לשובו של אהובה. באחת ההתבודדויות שלה היא נתקלת בצ'רלס, ג'נטלמן ממוצא אצילי שאוסף מאובנים. צ'רלס מאורס לארנסטינה, צעירה שגרתית נטולת קסם, בתו של מתעשר המחפש ייחוס.

הוצאה לאור: ידיעות ספרים

סיווג: ספרות מתורגמת

 אמת

אמת
מאת: פיטר טמפל

מאז שסטיבן וילאני הצטרף למחלק הרצח של מלבורן כשוטר צעיר, הוא נובר יום־יום בהריסות שמותירים אחריהם בני־אדם - ברפש, בכאב, בפחד ובדם. הוא רגיל למראות כמו זה שנגלה לעיניו בדירת פאר בעיר - גופת נערה עירומה וחסרת זהות. אך עתה, משהתמנה לתפקיד ראש המחלק, וילאני מגלה כי עליו להתמודד לא רק עם המתים, אלא גם עם החיים: יותר מדי אנשים היו מעדיפים לראות את הנערה המתה נותרת באלמוניותה, יותר מדי פוליטיקאים ובעלי דרגות מתערבים בחקירות שהוא מנהל,

הוצאה לאור: מודן

סיווג: ספרות מתורגמת

 באבא סגי וחייהן הסודיים של נשותיו

באבא סגי וחייהן הסודיים של נשותיו
מאת: לולה שוניין

באבא סגי הוא גבר בגיל העמידה, עשיר, יהיר, אדיר ממדים וחובב מנעמים, העומד בראש משפחה הכוללת ארבע נשים ושבעה ילדים. ארבע נשותיו הן אייה סֶגי, אשת נעוריו החזקה ונוטרת הטינה שתעשה הכול להגן על מעמדה; אייה טוֹפֶּה הביישנית, שחרדתה מאפילה על הגינותה; אייה פֶמי התככנית, הנחושה להשיג את כל מאווייה; ובּוֹלַנְלֶה הצעירה והמשכילה, שהחיים התאכזרו אליה, והיא מעוררת את קנאתן של האחרות. הסוד שהיא שומרת יחשוף בבוא העת אמיתות מדהימות על כל בני הבית.

הוצאה לאור: מטר

סיווג: ספרות מתורגמת

 בוגד משלנו

בוגד משלנו
מאת: ג'ון לה-קארה

פֵּרי וגֵייל, זוג אידיאליסטים צעירים ומאוהבים, יוצאים למה שאמורה להיות חופשת טניס חלומית באיי הבהאמה. אבל השמים התכולים מתחילים להתקדר כאשר דִימָה, אוליגרך רוסי, מגייס אותם כדי לסייע לו לערוק. בתמורה לחסינות מוכן דִימָה להלשין על עמיתיו במאפיה הרוסית ולחשוף שחיתות במערכת הפיננסית והפוליטית הלגיטימית כביכול בארצו. פרי וגייל התמימים מוצאים את עצמם שקועים עד צוואר במשחק קטלני שאת תוצאותיו יכריע ניצחונו של השירות החשאי הבריטי בקרב אכזרי ועקוב מדם.

הוצאה לאור: כנרת

סיווג: ספרות מתורגמת

 בין שתי ערים

בין שתי ערים
מאת: צ'רלס דיקנס

בשנת 1775 נוסע ג'ארוויס לורי לדובר לפגוש אשה צעירה בשם לוסי מנט. בפגישתם הוא מספר לה שאביה, דוקטור מנט שנחשב בעיניה למת, עודו בחיים ושהוא מוחזק במאסר בפריז זה שמונה עשרה שנה. סיפור העלילה מטלטל בין הערים לונדון ופריז. הרומן מתאר את השחיתות של האצולה הצרפתית, ההתעללות וחוסר האנושיות ביחס האצילים כלפי האיכרים, ואת ההמונים שאחרי מאות שנים של דיכוי מתקוממים לבסוף נגד אדוניהם, והופכים בעצמם למרושעים ולמושחתים.

הוצאה לאור: כנרת זמורה ביתן

סיווג: ספרות מתורגמת

 בעקבות שרלמאן

בעקבות שרלמאן
מאת: סטיב ברי

בילדותו סיפרו לקוטון מאלון, סוכן לשעבר של משרד המשפטים האמריקאי, שאביו נספה בטביעת צוללת בצפון האוקיינוס האטלנטי ב-1971. אבל עכשיו הוא ‏רוצה לדעת את הסיפור המלא, ומבקש מהבוסית שלו לשעבר, סטפני נֶל, להשיג ‏את התיקים הצבאיים. מתברר לו להפתעתו שהצוללת של אביו היתה כלי שיט ‏גרעיני סודי שאבד במשימה סודית ביותר מתחת למדף הקרח של ‏אנטארקטיקה.‏אבל מאלון אינו היחידי שמחפש את האמת.‏ התאומות דורותיאה לינדאואר וקריסטל פולק נלחמות על הון עתק ‏שאמן הבטיחה לזו שתגלה מה קרה באמת לאביהן, שמצא את מותו ‏באותה צוללת שעליה פיקד אביו של מאלון.‏

הוצאה לאור: מטר

סיווג: ספרות מתורגמת

 האחים קרמאזוב

האחים קרמאזוב
מאת: פיודור מיכאילוביץ דוסטויבסקי

האחים קרמאזוב הוא הרומן האחרון של דוסטויבסקי, ונחשב לגדול שבהם. הילה של כובד ראש אופפת את שמו, ולא בכדי מרבים לצטט ממנואמירות כגון "השטן נאבק עם האלו-הים, ושדה המערכה הוא נפש האדם", או "בלי אלו-הים [...] הרי יוצא שהכל מותר", ועוד כיוצא באלה הגיגים. אלא שדוסטויבסקי לעולם אינו עוסק ברעיונות מופשטים. האידאות אצלו הן תמיד בשר מבשרן של הדמויות, מקור חיותן, הכוח המניע אותן ואת הדרמה של חייהן.

הוצאה לאור: עם עובד

סיווג: ספרות מתורגמת

 הזקן בן המאה שיצא מהחלון ונעלם

הזקן בן המאה שיצא מהחלון ונעלם
מאת: יונסון יונס

זהו סיפורו המצחיק עד דמעות של אלן קרלסון, שפרש לבית אבות אחרי חיים ארוכים וסוערים. זו אמורה להיות תחנתו האחרונה עלי אדמות - אבל גופו בריא ומסרב לבגוד בו, ולאכזבתו הגיע יום הולדתו המאה. בבית האבות מכינים לכבודו אירוע רב-רושם ומשתתפים, אבל אלן נמלט ממסיבת יום ההולדת שלו עצמו. כשעובר אורח מבקש ממנו להשגיח לרגע על מזוודה מסתורית, הוא מחליט לקחת אותה ולהיעלם. עד מהרה נאלץ אלן להימלט על נפשו - כשבעקבותיו דולקים שוטרים וגנגסטרים, התקשורת השוודית והאומה כולה.

הוצאה לאור: כתר

סיווג: ספרות מתורגמת

ספרים שראו אור בחודש אוגוסט 2011
מוצגים 27 ספרים ב 4 עמודים
עמוד תצוגה: 1 -2 -3 -4 --הבאסמיוטיקה | ספרים | רמקולים | מיקרוטופינג | זכות הילד לכבוד | רמות | הוצאות לאור |

ספרים
ספרים חדשים