ספרים שראו אור בחודש אוגוסט 2010 - ספרות תרגום
מוצגים 36 ספרים ב 5 עמודים     עמוד תצוגה: 1 -2 -3 -4 -5 --הבא
 אוהבת לא אוהבת

אוהבת לא אוהבת
מאת: אמילי גיפין

נישואיהם של אלן ואנדי לא רק נראים מושלמים. הם באמת מושלמים. מסירותם זה לזה מוחלטת, והם מסתדרים מצוין ונהנים מאוד לבלות יחד. אבל אחר צהריים גורלי אחד נתקלת אלן במקרה בליאו, שמונה שנים ארוכות אחרי פרידתם. ליאו, הבחור שעשה לה רק רע. ליאו, הבחור שעזב אותה שבורת לב בלי שום הסברים. ליאו, הבחור שהיא לא הצליחה אף פעם לשכוח באמת.

הוצאה לאור: מטר

סיווג: ספרות מתורגמת

 אפריל שבור

אפריל שבור
מאת: איסמעיל קאדרה

באפריל שבור חוזר איסמעיל קאדרה, מגדולי הסופרים החיים כיום, לעסוק במאבק בין המסורת לקדמה ובפרט שהחברה וכלליה רומסים. זהו מפגש מסעיר עם ארץ לא נודעת ועם נפש האדם באשר היא. איסמעיל קאדרה, סופר ומשורר אלבני, קנה את תהילתו בעשרות הספרים שפרסם. הודות להם קיבל בין השאר את פרס "מן–בוקר" על מפעל חייו, והוא נחשב תדיר מועמד מוביל לזכייה בפרס נובל.

הוצאה לאור: כתר

סיווג: ספרות מתורגמת

 אשת הצהריים

אשת הצהריים
מאת: יוליה פרנק

ילדות בגרמניה הכפרית ערב מלחמת העולם הראשונה, נעורים בברלין של שנות העשרים העליזות, אהבה גדולה, כך מתחילים חייה של הלנה, גיבורת ספרה עטור השבחים והפרסים של יוליה פרנק. אך כל הקלפים נטרפים כאשר מלחמת העולם השנייה בפתח, ויוליה החכמה, היפה והדעתנית מוצאת עצמה שרויה בסכנה אמיתית.

הוצאה לאור: מטר

סיווג: ספרות מתורגמת

 בבטן הלווייתן

בבטן הלווייתן
מאת: ג'ני רוני

סטפני סנדפורד, אישה מבוגרת שזה עתה התאלמנה, מסתירה מבתה ומנכדתה את קורות חייה הכמוסים, שמקפלים בתוכם כאב גדול. השיטיון מתחיל לתת בה את אותותיו, אבל סטפני (סטיבי) מספרת: על אהובה מן הימים שלפני המלחמה - זה שלימד אותה לשחות - על השנים שחיכתה לו, על הבדידות תחת שמי לונדון הרטובים, ועל הנחמה שנמצאה מתחת למטרייה של בחור ששמו ג'ונתן.

הוצאה לאור: אחוזת בית

סיווג: ספרות מתורגמת

 בית רוחות

בית רוחות
מאת: כריסטופר ג'. מור

וינסנט קלווינו, בלש פרטי אמריקאי, מכיר את חיי הלילה של בנגקוק טוב יותר מכל אדם אחר: את מועדוני הלילה, את סוחרי הסמים, את קציני המשטרה המושחתים, את מגידות העתידות, את המתנקשים, את הזונות, ואת התיירים מהמערב שבאו בשבילן לתאילנד ונשארו לחיות בה. הוא חי את הלילות החשוכים האלה כבר שנים רבות מאז שעזב את ארצות הברית. בחקירתו הראשונה מנסה קלווינו לפענח את חידת מותו של אזרח בריטי שנמצא מת בנסיבות מסתוריות, ושמישהו מיהר להודות ברציחתו כדי לחפות על הרוצח האמיתי.

הוצאה לאור: כתר

סיווג: ספרות מתורגמת

 בן המאפיה

בן המאפיה
מאת: סנדרה הרמון

משך עשרות שנים השתייך גרג סקארפה האב ל"משפחת קולומבו", אחת מחמש משפחות הפשע הידועות של ניו-יורק, ונחשב למאפיוזו עשיר ומצליח. סקארפה האב, שהיה ידוע בחיבתו הרבה לרצח – עשרות מעשי רצח לא מפוענחים נזקפים לחובתו - ונודע בכינוי "הקוצר המחייך", הכניס בסוד העניינים את בנו, גרגורי ג'וניור, שהעריץ את אביו האכזרי והמניפולטיבי ונשאב אט-אט לעולמו האפל.

הוצאה לאור: ספרית מעריב

סיווג: ספרות מתורגמת

 גולייט

ג'ולייט
מאת: אן פורטייר

כשג'ולי ג'ייקובס מקבלת בירושה מפתח לכספת בסיינה, איטליה, נאמר לה כי הוא יוביל אותה לאוצר משפחתי עתיק יומין. עד מהרה היא יוצאת למסע פתלתל והרה סכנות אל ההיסטוריה של אימה הקדומה ג'ולייטה, שאהבתה האגדית לצעיר ששמו רומיאו הרעידה את אמות הסיפים בסיינה של ימי הביניים.

הוצאה לאור: מטר וכנרת זמורה ביתן

סיווג: ספרות מתורגמת

 גסטין קייס

ג'סטין קייס
מאת: מג רוסוף

דיוויד קייס, מתבגר טיפוסי שחי בפרבר משעמם של לונדון, בטוח שגורלו נחרץ. שזה רק עניין של זמן עד שדברים נוראיים יקרו לו ולסובבים אותו. כדי לשטות בגורל הוא מחליט להשתנות מהקצה אל הקצה - בשם, בלבוש, בתחביבים, בחברים. בדרך הוא מתאהב, מתאכזב, מתמוטט, מתאושש ועובר חוויות מאלפות שמלמדות אותו דבר או שניים על החיים. ספר חובה לכל מתבגר ולכל מי שהיה פעם מתבגר.

הוצאה לאור: מטר

סיווג: ספרות מתורגמת

ספרים שראו אור בחודש אוגוסט 2010
מוצגים 36 ספרים ב 5 עמודים
עמוד תצוגה: 1 -2 -3 -4 -5 --הבאסמיוטיקה | ספרים | רמקולים | מיקרוטופינג | זכות הילד לכבוד | רמות | הוצאות לאור |

ספרים
ספרים חדשים