ספרים שראו אור בחודש אוגוסט 2010 - כל הספרים
מוצגים 93 ספרים ב 12 עמודים     עמוד תצוגה: 1 -2 -3 -4 -5 -6 -7 -8 -9 -10 -11 -12 -
 שביל פירורי הלחם

שביל פירורי הלחם
מאת: קים סוניי

קים סוניי הייתה בת שלוש כשאמה הביאה אותה לשוק קוריאני הומה, הושיבה אותה על ספסל והורתה לה לא לזוז משם. כעבור שלושה ימים ולילות נוראים, שבמהלכם ישבה לבדה על הספסל וחיכתה לשווא לשובה של אמה, מצאו השוטרים את קים והביאו אותה לתחנת המשטרה. באגרופה הקפוץ היא עדיין החזיקה את הלחם שבו ציידה אותה אמה, וכעת כבר היה מפורר לגמרי.

הוצאה לאור: אריה ניר

סיווג: ספרות מתורגמת

 שועל שלא בעונתו - שירים 2005-1990

שועל שלא בעונתו - שירים 2005-1990
מאת: ששון סופר

שירי שועל שלא בעונתו, קובץ ראשון ומפתיע בבשלותו מאת ששון סופר, מציגים את טבעה הבלתי משתנה של השירה.חרף השורות המאופיינות בפואטיקה של צמצום ודיוק,לא נפגם עושר המראות ועולה בידי ששון סופר להעניק מרחב של משמעות לקיום האנושי על מגוון פניו.

הוצאה לאור: הקיבוץ המאוחד

סיווג: ספרי שירה ואודות שירה

 שירת הטרובדורים

שירת הטרובדורים
מאת: אריה סתיו

במונח "שירת הטרובדורים" או "שירת פרובנס" הכוונה לשירה לירית שזכתה לפריחה מעוררת השתאות בחבל אוקסיטניה שבדרום צרפת בשלהי ימי הביניים(המאות הי"ב והי"ג). אכן מעוררת השתאות הן בהיקפה והן בסגולותיה, מה גם שטרם נמצאו מקורותיה של שירה זו, שהופיעה על במת ההיסטוריה כאופוס שלם ומגובש בבחינת יש מאין.

הוצאה לאור: הקיבוץ המאוחד

סיווג: ספרי שירה ואודות שירה

 תבונת האוהבים

תבונת האוהבים
מאת: פאבלו סימונטי

משולש אוהבים מלא תשוקה בין בני-זוג נשואים לידיד חדש שהם פוגשים באקראי נהפך למערבולת הרסנית של יצרים, קנאה, שנאה ואהבה יוקדת. הסיפור מתרחש על רקע תהפוכות פוליטיות וכלכליות בצ'ילה שעל סף המאה ה-21 כשהמציאות הציבורית והפרטית נשזרות זו בזו. "אמנו שבשמים", ספרו הקודם של פאבלו סימונטי, ראה אף הוא אור בהוצאת מטר. ספריו זכו לשבחי הביקורת והיו לרבי מכר בכל רחבי אמריקה הדרומית.

הוצאה לאור: מטר

סיווג: ספרות מתורגמת

 תמונות פסיכולוגיות

תמונות פסיכולוגיות
מאת: ניצה אייל

בשפה סיפורית, ציורית ומרתקת, על ידי שימוש בדימויים שכולנו יכולים להזדהות איתם וגם לזכור אותם (כמו מנטרה), מאפשרת ניצה אייל להרחיב את המודעות לעצמנו ולאחרים, לשקול נקודות מבט ואפשרויות שונות כדי שנטיב להתמודד עם אתגרי החיים שניצבים בפנינו.לא. זה לא עוד ספר פסיכולוגיה. אלה החיים. הם מורכבים מהמצבים המתוארים בספר.

הוצאה לאור: אריה ניר

סיווג: ספרי מודעות ורוחניות

ספרים שראו אור בחודש אוגוסט 2010
מוצגים 93 ספרים ב 12 עמודים
עמוד תצוגה: 1 -2 -3 -4 -5 -6 -7 -8 -9 -10 -11 -12 -סמיוטיקה | ספרים | רמקולים | מיקרוטופינג | זכות הילד לכבוד | רמות | הוצאות לאור |

ספרים
ספרים חדשים