ספרים שראו אור בחודש ינואר 2010 - כל הספרים
מוצגים 86 ספרים ב 11 עמודים     עמוד תצוגה: 1 -2 -3 -4 -5 -6 -7 -8 -9 -10 -11 --הבא
 מחברות הפרידה

מחברות הפרידה
מאת: הלונידה סטודארט

מַריאנה, בת למשפחה מכובדת, נשואה לגבר אמיד המאפשר לה לחיות חיים נוחים ונטולי דאגה בריו דה ז'נירו. כאשר דודתה הרווקה, מריה דַס גרַסַס, שמה קץ לחייה, יורשת מריאנה את מחברותיה, שבהן צפונים סודות המשפחה ותיעוד מרגש של אישה שפעלה בניגוד למצופה ממנה. הירושה הבלתי צפויה מטלטלת את מריאנה ומלבה בה מחדש זכר אהבת נעורים.

הוצאה לאור: כתר

סיווג: ספרות מתורגמת

 מכור

מכור
מאת: מאט ריכטל

נת איידל, כתב עיתון בסן פרנסיסקו, ניצל ברגע האחרון מפיצוץ בקפה אינטרנט, אחרי שאישה זרה נותנת לו פתק המזהיר אותו לצאת משם מיד. כתב היד על הפתק שייך לחברתו, אהבתו האחת והיחידה, יזמית הון מעמק הסיליקון שנעלמה בלב ים, ועליה הוא עדיין מתאבל באופן כפייתי.

הוצאה לאור: כנרת

סיווג: ספרות מתורגמת

 מעגל משותף

מעגל משותף
מאת: הרלן קובן

סוכן הספורטאים והבלש בעל-כורחו מיירון בוליטר עומד בפני שיא חדש בקריירה: שחקנית הגולף המדורגת ראשונה בעולם מעוניינת להצטרף לסוכנות הקטנה שלו. אלה החדשות הטובות. החדשות הרעות: כדי לזכות בלקוחה המושלמת עליו לפתור תעלומת חטיפה מסובכת במיוחד...

הוצאה לאור: ידיעות ספרים

סיווג: ספרות מתורגמת

 מצבי רוח

מצבי רוח
מאת: יואל הופמן

מאז שכתבתי את הספר האחרון אני חושב על פתיחה לספר הבא. פתיחה היא הכל. צריך להיות בה, כמו בזרע-עץ, כל הספר כלו. ובכן, מה שאני רואה זו דמות אדם. הוא יורד (מן המדרכת?) חמש או שש מדרגות והוא בחצי הדרך לדירת מרתף. אני בטוח שזה ספור אהבה. ואולי בדירת המרתף נמצאת אשה. כנראה נובמבר.

הוצאה לאור: כתר

סיווג: ספרות מקור

 מרקובסקי מהעפרונות

מרקובסקי מהעפרונות
מאת: אורן סנדרסון

מי הורג את בלדרי הדואר הדיפלומטי הישראלי בארצות הברית? מהו סודה של לור היפה, שהכאבים אינם מניחים לה לישון בלילות? מיקי מרקובסקי מעדיף ללמוד מנהל עסקים ביוסטון, ארצות הברית, מאשר לעבוד ב"עפרונות מרקובסקי", העסק המשפחתי שהתחיל בחנות קטנה לכלי כתיבה והפך לאימפריה. עברו הצבאי המרשים מסייע לו למצוא עבודה בקונסוליה הישראלית ולהתחכך בעשירים המקומיים.

הוצאה לאור: כנרת זמורה ביתן

סיווג: ספרות מקור

 נבואות נוסטרדמוס

נבואות נוסטרדמוס
מאת: מריו רדינג

אדם סביר הוא סופר מבריק, הרוצה נואשות להחיות את הקריירה הדועכת שלו. אשור באל הוא חבר באגודת סתרים עתיקה, בעלת מסורת רצחנית, שהקדישה את עצמה לתמיכה ב"שלושת האנטיכריסטים" שנוסטרדמוס חזה את בואם - נפוליאון, אדולף היטלר ו"זה שעתיד לבוא". סביר ובאל יוצאים למרדף חוצה גבולות אחר צוואתו האחרונה של נוסטרדמוס. כל האמצעים להשגתה כשרים. מי שימצא אותה ראשון יזכה בכול: כסף, תהילה ובעיקר כוח.

הוצאה לאור: אריה ניר

סיווג: ספרות מתורגמת

 נולד תחת מיליון צללים

נולד תחת מיליון צללים
מאת: אנדראה באספילד

הטליבאן נעלמו מרחובות קאבול, אך הצללים הארוכים של שלטונם האכזר עדיין שם... חייו הקצרים של פוואד בן האחת עשרה היו למודי צער יותר מן הרגיל: אביו ואחיו נהרגו, אחותו נחטפה, ופוואד ואמו, מריה, תלויים בחסדיהם של בני משפחה כדי לחיות מן היד אל הפה. אך למרות המצוקה, אהבת החיים של פוואד אינה דועכת.

הוצאה לאור: כנרת זמורה ביתן

סיווג: ספרות מתורגמת

 ניפגש במקום שאין בו חשיכה

ניפגש במקום שאין בו חשיכה
מאת: עמנואל מטלון

"ניפגש במקום שאין בו חשיכה" היא ציטטה המאיימת על חיי גיבורו של ג´ורג´ אורוול בספרו "1984". עמנואל הוא ביבליופיל. כשהוא מרוחק מהספרים, הוא מפתח סימפטומים קליניים. עלילת הספר מתרחשת לאורך עשרות שנים. אמו של עמנואל השתדלה לשרוד אתו את המצב הכלכלי ששרר, ובעקשנות ובעקביות היא מחבבת עליו את עולם הספרים ובעיקר מנסה להציל אותו מהאלימות שבו.

הוצאה לאור: ירדן

סיווג: ספרות לא בדיונית

ספרים שראו אור בחודש ינואר 2010
מוצגים 86 ספרים ב 11 עמודים
עמוד תצוגה: 1 -2 -3 -4 -5 -6 -7 -8 -9 -10 -11 --הבאסמיוטיקה | ספרים | רמקולים | מיקרוטופינג | זכות הילד לכבוד | רמות | הוצאות לאור |

ספרים
ספרים חדשים