ספרים שראו אור בחודש מרץ 2009 - עוד ספרים
מוצגים 8 ספרים
 1929 איך לא למדנו דבר

1929 איך לא למדנו דבר
מאת: סלווין פרקר

בתחילת אוקטובר 1929 הכל נראה טוב, אפילו טוב מדי. התעשייה שיגשגה. שווקים חדשים פרצו לתודעה. מכונית חדשה מתוצאת פורד, במחיר של 900 דולר, כבר לא היתה בגדר חלום של עשירים בלבד. הבנקים העניקו אשראי מטורף לכל מי שרצה. שוק המניות האמריקאי רק עלה ועלה ועלה, הנדל"ן פרח ואפילו ווינסטון צ'רצ'יל, שר האוצר הבריטי עד לפני כמה חודשים, העביר את כל כספו אל מעבר לים והשקיע אותו בוול-סטריט.

הוצאה לאור: ספרית מעריב

סיווג: ספרי ניהול, שיווק וכלכלה

 גשר על חיים סוערים

גשר על חיים סוערים
מאת: שרה כץ

זוגות אלו ורבים נוספים הם גיבורי הספר גשר על חיים סוערים, המציג בפני הקורא - לראשונה בעברית - אפשרות של פרידה שונה: באמצעות גישור, בהשלמה ולא בהסלמה. כוחו של הגישור בתהליך הגירושין משתקף ממקרים אותנטיים שליוותה המגשרת.

הוצאה לאור: כתר

סיווג: ספרי מודעות ורוחניות

 האדם שבקצה האגו

האדם שבקצה האגו
מאת: מתי ליבליך

האדם שבקצה האגו הוא הספר הראשון שנכתב בארץ על הפסיכולוגיה הטרנספרסונלית. הספר מציג את התיאוריות המרכזיות בתחום שצמח מתוך הפסיכולוגיה ההומניסטית בשילוב קטעי שירה מהמסורות השונות וסיפורים אישיים של אנשים מישראל ומרחבי העולם. בין היתר מוצגות התיאוריות של קן וילבר, מייקל וושבורן וסטניסלב גרוף.

הוצאה לאור: רימון בשיתוף כתר

סיווג: ספרי מודעות ורוחניות

 הודו - מדריך למטייל

הודו - מדריך למטייל
מאת: דן דאור, יגאל צור

"ניסינו להציע הודו שתדבר לא רק אל מחפשי רוחניות, או אל המבקשים לתפוס ראש בזול, אלא גם אל מטיילים שיש להם עניין באמנות, בטבע רבגוני, בנוף אנושי מרתק, בדרכי חיים אחרות, ואפילו אל תיירי כורסה. ויתרנו לגמרי על מידע שמתיישן מהר, ושאפשר למצוא בקלות באינטרנט, ובמקום זה הרחבנו בהיבטים התרבותיים – חברה, דת, מנהגים, אמנות – והוספנו קטעי ספרות, בהנחה שבעברית קשה למצוא אותם.“

הוצאה לאור: עם עובד

סיווג: מדריכים וספרי מסעות

 לחשוב בגדול להצליח בגדול

לחשוב בגדול להצליח בגדול
מאת: דונלד טראמפ וביל זנקר

שניים מהמוחות העסקיים המובילים בעולם - דונלד טראמפ, שהוא דוגמה ומופת לסיפור ההצלחה האמריקני, וביל זנקר, שהקים לבדו חברה שהכנסותיה כיום עולות על 100 מיליון דולר בשנה - הם דוגמה חיה לאופן שבו חשיבה בגדול והידיעה מתי לעמוד על שלך בתקיפות יכולות למקסם הישגים אישיים ומקצועיים.

הוצאה לאור: מטר

סיווג: ספרי ניהול, שיווק וכלכלה

 לטייל עם הסיפורים

לטייל עם הסיפורים
מאת: זאב ענר

מה הפחיד את מחבר "תום סויר" מרק טוויין בביקורו בעמק החולה לפני 140 שנה ? מה עשה ר´ נחמן מברסלב על ספינת מלחמה מוסלמית בעכו ? מה אכלו בירושלים לפני 300 שנה ? איפה מצא השומר אליהו נאוי , לימים ראש עיריית באר שבע, את העז שנגנבה בבאר יעקב ? מי באמת ייסד את תל אביב לפני 100 שנים ? איך ולמה נתגלו האוצרות הנסתרים בקבר דוד המלך ומה היה בסופם ?

הוצאה לאור: כנרת

סיווג: מדריכים וספרי מסעות

 קופסת העוגיות שלי

קופסת העוגיות שלי
מאת: בני סיידא

קופסת העוגיות שלי מכילה מגוון עצום של עוגיות - עוגיות שבוחשים ואופים, עוגיות ממולאות, חיתוכיות, עוגיות ללא אפייה ועוגיות מלוחות. הניחוח של עוגיות הנאפות בתנור אינו מצורף, אך זה יהיה הערך המוסף של כל מי שיאפה אותן...

הוצאה לאור: מודן

סיווג: ספרי פנאי ואוכל

 רדו ממני

רדו ממני
מאת: אורית יוגב

הפסיכולוגית הקלינית אורית זאבי-יוגב טיפלה במבוגרים, בני נוער וילדים רבים שסבלו מהשמנה חריגה. הזעקה "רדו ממני" מייצגת את תחינתם של מטופליה כלפי מי שדוחקים בהם לרזות, אך אינם מתייחסים לשורשים הרגשיים של ההשמנה.

הוצאה לאור: כתר

סיווג: ספרי מודעות ורוחניות

  מוצגים 8 ספרים
סמיוטיקה | ספרים | רמקולים | מיקרוטופינג | זכות הילד לכבוד | רמות | הוצאות לאור |

ספרים
ספרים חדשים