ספרים שראו אור בחודש אוקטובר 2008 - ספרות תרגום
מוצגים 16 ספרים ב 2 עמודים     עמוד תצוגה: 1 -2 --הבא
 אחוות התכריך הקדוש

אחוות התכריך הקדוש
מאת: חוליה נווארו

שריפה מתרחשת בקתדרלה של טורינו, המקום שבו שמור "הסדין הקדוש", התכריך שעטף את גופתו של ישוע לאחר שהורד מהצלב. באירוע נספה גבר אלמוני, שדבר אינו ידוע עליו פרט לכך שבפיו אין לשון. והנה, גם במקרים אחרים נתפסו אנשים שניסו להצית את הקתדרלה ובפיהם אין לשון.

הוצאה לאור: אגם

סיווג: ספרות מתורגמת

 איך לדבר עם אלמן

איך לדבר עם אלמן
מאת: ג`ונתן טרופר

דאג פארקר הוא אלמן בן עשרים ותשע, שחייו השקטים בפרוורים הופכים אותו מושא לאהדה, לסקרנות ובמקרים מסוימים גם לתשוקה משולחת רסן. לצדו, או מולו, עומדות כמה דמויות: בנו החורג בן השש־עשרה, ראס, ילד מתוק־לשעבר שהולך ונעשה בעייתי מיום ליום.

הוצאה לאור: כנרת זמורה ביתן

סיווג: ספרות מתורגמת

 אישה, דירה, רומן

אישה, דירה, רומן
מאת: וילהלם גנצינו

שנה בחייו של נער בן שבע-עשרה. ויגנד נזרק מבית הספר התיכון. אמו המאוכזבת מחפשת לו מקום עבודה כשוליה בחברה כלשהי, לא משנה איזו, העיקר שירוויח כסף וילמד מקצוע, אבל הוא משוכנע שאין זה אלא שלב מעבר בדרך לחיים של כתיבה.

הוצאה לאור: בבל

סיווג: ספרות מתורגמת

 בלדת הנבלים

בלדת הנבלים
מאת: אנריקו רמרט

כן, נכון, אני מכיר את החוק הראשון של החיים: אף פעם אסור לעצור לרגע ולחשוב על החיים. ובכל זאת, יש הרבה רגעים שאין לך בררה אלא לעשות חושבים. וככה מצאתי את עצמי בגיל עשרים ושבע, כמו מילו. לא עשיתי שום דבר, לא הייתי בדרך לשום מקום, לא היה לי שום כיוון. לא היה לי שום כלום. לעזאזל, שכחתי מה רציתי להגיד.

הוצאה לאור: זמורה ביתן

סיווג: ספרות מתורגמת

 ברידה

ברידה
מאת: פאולו קואלו

סיפורה של אישה אירית צעירה, ושל החיפוש שלה אחר הידע. במסעה היא פוגשת איש חכם שמלמד אותה להתגבר על פחדיה, ואישה שמלמדת אותה לרקוד לצלילי המוזיקה הנסתרת של העולם. שניהם מזהים את הכישרון טבעי שהתברכה בו, אבל עליהם לאפשר לה לערוך את מסע הגילוי שלה לבדה. במסעה בעקבות גורלה, נאבקת ברידה למצוא את שביל הזהב בין מערכות היחסים שלה לבין תשוקתה לשנות את חייה.

הוצאה לאור: ידיעות ספרים

סיווג: ספרות מתורגמת

 הייתי מאחוריך

הייתי מאחוריך
מאת: ניקולא פארג

"בגיל שלושים חטפתי את החיים בפרצוף. רק אז הפסקתי להתייחס לעצמי כמלך העולם והפכתי לאדם בוגר כמו כולם, שעושה כמיטב יכולתו עם מה שהוא. חיכיתי לגיל שלושים כדי להפסיק לתהות מה זה בדיוק סבל ודאגה, חיכיתי לגיל שלושים כדי להתחיל לחפש, כמו כולם, אחר האושר. מה קרה? לא נאלצתי להתמודד עם מלחמה, לא עם אובדן של אדם קרוב, לא עם מחלה קשה, שום דבר. שום דבר פרט לסיפור פשוט של פרידה ופגישה."

הוצאה לאור: בבל

סיווג: ספרות מתורגמת

 הילדה השקטה

הילדה השקטה
מאת: פטר הוג

עלילת הילדה השקטה מתרחשת בקופנהגן של כאן ועכשיו. לקספר קרונה, אמן קרקס דני בעל שם בינלאומי, יש שמיעה אבסולוטית, מיסטית אפילו. הוא מכור למוזיקה של באך, ולא פחות מכך להימורים. והוא מבוקש בלא פחות משתים-עשרה מדינות.

הוצאה לאור: עברית בשיתוף כתר

סיווג: ספרות מתורגמת

 הערפל המתפוגג

הערפל המתפוגג
מאת: קייט מורטון

הערפל המתפוגג מתרחש בזמן שהקיץ האדוארדיאני שנחרב במלחמה נכנע לניוון של שנות העשרים, והוא רומן מתח מסעיר וסיפור אהבה מכמיר לב.

הוצאה לאור: כנרת זמורה ביתן

סיווג: ספרות מתורגמת

ספרים שראו אור בחודש אוקטובר 2008
מוצגים 16 ספרים ב 2 עמודים
עמוד תצוגה: 1 -2 --הבאסמיוטיקה | ספרים | רמקולים | מיקרוטופינג | זכות הילד לכבוד | רמות | הוצאות לאור |

ספרים
ספרים חדשים