ספרים שראו אור בחודש אוקטובר 2008 - כל הספרים
מוצגים 36 ספרים ב 5 עמודים     עמוד תצוגה: 1 -2 -3 -4 -5 -
 שייקספיר - העולם כבמה

שייקספיר - העולם כבמה
מאת: ביל ברייסון

אלפי ספרים פורסמו על עבודתו ומיליוני מילים נכתבו על תולדות חייו של אחד מגדולי הכותבים האנגלים אי־פעם. בחמישים ושתיים שנותיו חיבר ויליאם שייקספיר שירי אהבה סוערים, תרם תרומה עצומה להתפתחות השפה האנגלית והותיר אחריו דיאלוגים אלמותיים. אך מה באמת אנו יודעים על האיש שעומד מאחורי כמה מהרגעים המענגים והמרטיטים ביותר במחזאות של המערב?

הוצאה לאור: מודן

סיווג: ספרי עיון, חברה ובקורת

 שנות אור

שנות אור
מאת: יעקב שביט

מתחת לשלוות חייו הנראית לעין של הפרופסור להיסטוריה מתרחשים אירועים סמויים וזורמים רגשות עזים. במעמקי נפשו של איש האקדמיה המבוגר והבוגר לכאורה, נותר הילד שהיה, וסיפורו זורם בספיראלות מסחררות מתל אביב ללייפציג ובחזרה.

הוצאה לאור: נהר ספרים

סיווג: ספרות מקור

 תוגותיו של אמריקאי

תוגותיו של אמריקאי
מאת: סירי הוסטוודט

אריק דווידסן ואחותו אינגה, בנים למהגרים נורווגים, חוזרים למחוז ילדותם במינסוטה לעבור על חפציו של אביהם שנפטר. שניהם בשנות החמישים לחייהם; הגשמת החלום האמריקאי בניו־יורק, כבר מזמן מאחוריהם. הוא – פסיכיאטר ופסיכואנליטיקאי מצליח שהתגרש לאחרונה, היא – פילוסופית בעלת שם, שהתאלמנה מסופר ותסריטאי ידוע ואם לנערה מתבגרת.

הוצאה לאור: מודן

סיווג: ספרות מתורגמת

 תמול שלשום

תמול שלשום
מאת: ש"י עגנון

גיבור הרומן, יצחק קומר, הוא צעיר בן גליציה החולם את חלום שיבת ציון. הוא עולה לארץ, חי תחילה ביפו ובמושבות, ואחר כך בקרב הקהילה הדתית בירושלים. יצחק קומר נתקל בכלב בלק - מפגש גורלי שדרכו מוארת תקופת העלייה השנייה על שלל טיפוסיה: חילונים ודתיים, חלוצים ועירונים, ביפו בירת היישוב החדש, בפתח תקוה ובקרב הציבור החרדי בירושלים.

הוצאה לאור: ידיעות ספרים - עם הספר

סיווג: ספרות מקור

ספרים שראו אור בחודש אוקטובר 2008
מוצגים 36 ספרים ב 5 עמודים
עמוד תצוגה: 1 -2 -3 -4 -5 -סמיוטיקה | ספרים | רמקולים | מיקרוטופינג | זכות הילד לכבוד | רמות | הוצאות לאור |

ספרים
ספרים חדשים