ספרים שראו אור בחודש מרץ 2008 - ספרות תרגום
מוצגים 17 ספרים ב 3 עמודים     עמוד תצוגה: 1 -2 -3 --הבא
 אוצר הטמפלרים

אוצר הטמפלרים
מאת: סטיב ברי

האם אוצר הטמפלרים אבד במאה הארבע-עשרה או שמא הוא נשאר חבוי בפירינאים? שתי קבוצות יוצאות לחפש את האוצר בעקבות קצה חוט של סדרת רמזים. אך האם האוצר הוא מה שחשבו, או שמא סודם של הטמפלרים טומן בחובו אפשרויות הרסניות? ספר מתח היסטורי סוחף ומרתק, שלא תוכלו להניח מהיד עד לדף האחרון, כאשר יסתיים המרדף עוצר הנשימה אחר אוצר הטמפלרים וסודם.

הוצאה לאור: מטר

סיווג: ספרות מתורגמת

 אחותי בונגסון

אחותי בונגסון
מאת: גונג ג'י-יאנג

דרך עיניה של ג'יאנג בת החמש, נחשף סיפורה של בונגסון - משרתת ענייה, מוזנחת וחסרת השכלה אך חרוצה שהמציאות הקשה בקוריאה של שנות השישים והשבעים זורקת אותה לזרועותיה של עבודה קשה ותובענית, לקשיי פרנסה ולשלל מערכות יחסים מפוקפקות עם גברים אקראיים.

הוצאה לאור: אסטרולוג בשיתוף ידיעות ספרים

סיווג: ספרות מתורגמת

 אמבט האבץ

אמבט האבץ
מאת: מרגרט מצאנטיני

אמבט האבץ הוא סיפור אהבתה של הגיבורה לסבתא שלה, אישה גדולה מן החיים השוכבת מתה כעת ופניה אל האין, שחיתוך פיה המריר חתום לתמיד. "אני יורדת מהמיטה ומגיעה לחצר. אני צועדת בשדות, במקום שבו השמש שקעה כשהייתי ילדה. תודה לך, סבתא, שהזמנת אותי לריקוד הוואלס המקוטע הזה. ואלס החיים שממנו ניבטים כל בני המשפחה, כל סיבוב - פנים חדשות."

הוצאה לאור: כנרת זמורה ביתן

סיווג: ספרות מתורגמת

 גברת דאלוויי

גברת דאלוויי
מאת: וירג´יניה וולף

" גברת דאלווי" חושף זרמי מחשבה ופעולה ביום אחד בחייה של אישה אחת - קלריסה דאלוויי. כאשר קלריסה פוסעת ברחובות בבוקרו של יום קיץ, חולף מעליה מטוס שמצייר אותיות בשמיים ומושך את תשומת לבם של העוברים ושבים. כמו המטוס שחג בלולאות, פה מותיר אות שם אוסף אחרת, כך עוקבת וולף אחר קלריסה והדמויות החולפות בחייה - מפיטר וולש, שדחתה מעליה לפני שנים, דרך בתה אליזבת, ומורתה חמורת הסבר של הילדה, דוריס קילמן, ועד ספטימוס וורן סמית המוכה הלם קרב ששוקע לאיטו בתוך השיגעון.

הוצאה לאור: פן וידיעות ספרים

סיווג: ספרות מתורגמת

 הלאה

הלאה
מאת: מייקל קרייטון

העתיד על פי "הלאה" כבר כאן, והוא נשלט בידי בעלי הון חסרי מצפון, אשר במעבדותיהם מפתחים מדענים עולם גנטי חדש. עולם בו שום דבר אינו נראה עוד כפי שהוא, ואפשרויות חדשות, בצד סכנות מאיימות, מצויות בשפע.

הוצאה לאור: ספרית מעריב

סיווג: ספרות מתורגמת

 המשרד למקרים מיוחדים

המשרד למקרים מיוחדים
מאת: נתן אנגלנדר

קדיש פוזנן, בנה של זונה יהודייה, עוסק לפרנסתו במחיקה של שמות מעל המצבות בבית הקברות לעבריינים וזונות. כשבנו נעצר על ידי המשטרה ונעלם - קדיש יוצא עם ליליאן אשתו לחפש אותו. השנה היא 1976. על ארגנטינה עוברים ימים אפלים תחת שלטון ה"חונטה" הצבאית.

הוצאה לאור: מטר בשיתוף כתר

סיווג: ספרות מתורגמת

 הנשף - דויד גולדר

הנשף - דויד גולדר
מאת: אירן נמירובסקי

אנטואנט קמפף בת הארבע-עשרה, גיבורת הנשף, חולמת על אהבה כמו כל הנערות בנות גילה. הוריה, מתעשרים חדשים שאינם מפגינים כלפיה חום וחיבה, עורכים נשף שנועד לבסס את מעמדם החברתי, אך אוסרים עליה להשתתף בו. אנטואנט הפגועה נמלאת מרירות וכעס ונוקמת נקמה פשוטה אך מרה, המעוררת סערה גדולה וחושפת את הפנים הרבות שביחסי אם ובתה המתבגרת.

הוצאה לאור: כתר

סיווג: ספרות מתורגמת

 הקתדרלה ליד הים

הקתדרלה ליד הים
מאת: אילדפונסו פלקונס

השנה היא 1320, שנת פריחה ושגשוג לברצלונה, עיר הרוזנים העשירה. בזמן שבמרכז העיר נבנית קתדרלה הממומנת על ידי האצולה והכמורה, מחליטים תושביו העניים של רובע הדייגים לאחד מאמצים ומשאבים להקמת הכנסייה הגדולה והמפוארת ביותר שנבנתה אי פעם לכבוד מריה הבתולה: כנסיית "סנטה מריה דה לה מאר".

הוצאה לאור: כנרת זמורה ביתן

סיווג: ספרות מתורגמת

ספרים שראו אור בחודש מרץ 2008
מוצגים 17 ספרים ב 3 עמודים
עמוד תצוגה: 1 -2 -3 --הבאסמיוטיקה | ספרים | רמקולים | מיקרוטופינג | זכות הילד לכבוד | רמות | הוצאות לאור |

ספרים
ספרים חדשים