ספרים שראו אור בחודש אוקטובר 2007 - ספרות תרגום
מוצגים 18 ספרים ב 3 עמודים     עמוד תצוגה: 1 -2 -3 --הבא
 26a

26a
מאת: דיאנה אוונס

התאומות הזהות ג'ורג'יה ובסי גרות בעליית הגג של בית משפחתן, שם הן מסוגרות בעולמן המתוק, שיש בו אהבת נפש, פּוּפים בריח תות, נקטרינות בצבע שקיעה והרבה סודות. מתחתן לא שוררת הרמוניה כזאת. אִמן הניגֶרית מוסיפה פלפל קאיֶין ליורקשֶר פּוּדינג, ויש לה דרכים מסתוריות להתמודד עם הגעגועים הביתה; אביהן הוא בריטי נרגן ולרוב שתוי.

הוצאה לאור: מטר

סיווג: ספרות מתורגמת

 בית

בית
מאת: מנג'ו קפור

סונָה, שהתחתנה בנישואי אהבה ועברה לגור בבית הרי בעלה, לא שיערה בנפשה שהמשפחה החדשה שלה תהיה כה עוינת. בעוד גיסותיה יולדות ילדים, הרחם של סונה מסרב להעמיד צאצאים, ויום אחר יום היא חשבה במבטים הדוקרים בגבה.

הוצאה לאור: ידיעות ספרים

סיווג: ספרות מתורגמת

 הדלת

הדלת
מאת: מגדה סאבו

זוהי אולי תמצית סיפור יחסיהן המורכבים של מגדה ואמרנץ: סופרת צעירה ומנהלת משק הבית שלה. יחסים מפתיעים, קרובים, עמוקים, בין אשה מבריקה העומדת בפני פריצתה הגדולה, לבין אשה זקנה ונוקשה שאינה יכולה להפסיק לעבוד - בביתה של הסופרת ובבתים אחרים, בחצר ביתה ובחצרות הבניינים המשותפים ברחוב. גם לישון אינה מסוגלת, אפילו מיטה אין לה. רק דלת שאינה נפתחת בפני איש.

הוצאה לאור: כתר

סיווג: ספרות מתורגמת

 הסחרחורת

הסחרחורת
מאת: ז'ואל אגלוף

בין המזבלה למכון לטיהור שפכים, קרוב לתחנת השנאים הגדולה, ממש בקצה מסלול ההמראה הצפוני של שדה התעופה, שם נמצאת המשחטה, מקום העבודה שלו. הוא, רווק צעיר חסר שם, מתגורר לא הרחק עם הסבתא שלו. זאת כמובן לא סביבה בריאה. הילדים חיוורים, הקשישים לא ממש זקנים.

הוצאה לאור: בבל

סיווג: ספרות מתורגמת

 התינוקת

התינוקת
מאת: ג`יימס סיגל

התינוקת הוא סיפור על שני אנשים רגילים שנזרקים ברגע אחד לעולם זר ואפל ונאלצים להתמודד עם נסיבות בלתי-רגילות וכנגד כל הסיכויים. הספר טעון עוצמה רגשית, רצוף תפניות מפתיעות וכתוב בסגנון הקצבי והאירוני שנהפך לסימן ההיכר של ג'יימס סיגל.

הוצאה לאור: עם עובד

סיווג: ספרות מתורגמת

 כוכב עולה

כוכב עולה
מאת: אלמור ליאונרד

מכוניות מהירות, גנגסטרים, בתי מרזח לא חוקיים ושודדי בנקים הם שם המשחק בספר "כוכב עולה", רומן פשע משעשע מאוד מאת אלמור לאונרד, השליט הבלתי מעורער של הז'אנר.

הוצאה לאור: ספרית מעריב

סיווג: ספרות מתורגמת

 ללמוד לשכב

ללמוד לשכב
מאת: פרנק גוזן

עיר גדולה, תחילת שנות השמונים. הלמוט בן השש-עשרה הוא תלמיד תיכון. יש לו הורים שלא מדברים זה עם זה ואמא שכל הזמן רק רוצה לדעת מה הוא בעצם רוצה. מהחיים, למשל. הלוואי שהיה יודע.

הוצאה לאור: קרן

סיווג: ספרות מתורגמת

 מארץ

מארץ'
מאת: ג'רלדין ברוקס

הכומר מארץ' עוזב את משפחתו ויוצא לתרום את תרומתו לצבא האיחוד במלחמת האזרחים של ארצות-הברית. אשתו ובנותיו מנסות לשרוד את התקופה הקשה בתולדות האומה, וכשהאב חוזר, החוויות שחווה משנות לחלוטין את נישואיו וקוראות תיגר גם על אמונותיו החזקות ביותר.

הוצאה לאור: מודן

סיווג: ספרות מתורגמת

ספרים שראו אור בחודש אוקטובר 2007
מוצגים 18 ספרים ב 3 עמודים
עמוד תצוגה: 1 -2 -3 --הבאסמיוטיקה | ספרים | רמקולים | מיקרוטופינג | זכות הילד לכבוד | רמות | הוצאות לאור |

ספרים
ספרים חדשים