ספרים שראו אור בחודש אוקטובר 2007 - כל הספרים
מוצגים 45 ספרים ב 6 עמודים     עמוד תצוגה: 1 -2 -3 -4 -5 -6 --הבא
 כוכב עולה

כוכב עולה
מאת: אלמור ליאונרד

מכוניות מהירות, גנגסטרים, בתי מרזח לא חוקיים ושודדי בנקים הם שם המשחק בספר "כוכב עולה", רומן פשע משעשע מאוד מאת אלמור לאונרד, השליט הבלתי מעורער של הז'אנר.

הוצאה לאור: ספרית מעריב

סיווג: ספרות מתורגמת

 להיות יהודי

להיות יהודי
מאת: אבי שגיא

הקיום היהודי היה בראש מעייניו של ברנר, הוא נאבק בו וביקש למצוא לו פשר ומשמעות רלוונטיים. יצירותיו הספרותיות, הביקורת והפובליציסטיקה, ומעל לכול תולדות חייו האישיים הם מסע מתמשך למציאת טעם ומובן לקיום היהודי עבורו ועבור אנשים כמוהו בעת הזאת.

הוצאה לאור: הקיבוץ המאוחד ומרכז רפפורט

סיווג: ספרי עיון, חברה ובקורת

 ללמוד לשכב

ללמוד לשכב
מאת: פרנק גוזן

עיר גדולה, תחילת שנות השמונים. הלמוט בן השש-עשרה הוא תלמיד תיכון. יש לו הורים שלא מדברים זה עם זה ואמא שכל הזמן רק רוצה לדעת מה הוא בעצם רוצה. מהחיים, למשל. הלוואי שהיה יודע.

הוצאה לאור: קרן

סיווג: ספרות מתורגמת

 מארץ

מארץ'
מאת: ג'רלדין ברוקס

הכומר מארץ' עוזב את משפחתו ויוצא לתרום את תרומתו לצבא האיחוד במלחמת האזרחים של ארצות-הברית. אשתו ובנותיו מנסות לשרוד את התקופה הקשה בתולדות האומה, וכשהאב חוזר, החוויות שחווה משנות לחלוטין את נישואיו וקוראות תיגר גם על אמונותיו החזקות ביותר.

הוצאה לאור: מודן

סיווג: ספרות מתורגמת

 מות אכילס

מות אכילס
מאת: בוריס אקונין

השנה היא 1882, ולאחר ארבע שנות שירות דיפלומטי ביפן, אראסט פטרוביץ פנדורין שב למוסקבה. גיבורנו צולל מיד לתוך חקירת פרשה מסתורית ובעלת חשיבות ממלכתית: הגנרל סובולב, גיבורה המהולל של רוסיה, מת. לא מות גיבורים בשדה קרב אלא סתם כך, יושב על הכורסא בחדרו. אירוע מצער ביותר, אך, איך לומר, שיגרתי...

הוצאה לאור: ספרי עליית הגג

סיווג: ספרות מתורגמת

 מסעות בנימין השלישי וסיפורים אחרים

מסעות בנימין השלישי וסיפורים אחרים
מאת: מנדלי מוכר ספרים

סדרת "הקלאסיקונים" של הוצאת עם עובד גאה להציג לראשונה בעברית מהדורה חדשה של כמה מסיפוריו הגדולים – ובראשם הנובלה "מסעות בנימין השלישי" , הכוללת גם הערות, ביאורים ואחרית דבר מקיפה. באמצעות מהדורה זו יוכל הקורא הישראלי לגלות מחדש את העברית המופלאה והעשירה כל כך של מנדלי, ולהתלוות אליו בהרפתקאותיו.

הוצאה לאור: עם עובד

סיווג: ספרות מקור

 משחקי כוח

משחקי כוח
מאת: ג'וזף פיינדר

ג'ייק לאנדרי, מנהל זוטר בענקית התעופה האמונד איירוספייס, מוזמן ברגע האחרון לחופשה השנתית המסורתית של צוות הניהול הבכיר של החברה. החופשה מבטיחה סוף שבוע מושלם במלון פאר מנותק מהעולם, על שפת הים, בלב יערות קדומים, בלי מכוניות, בלי טלפונים סלולריים ובלי מחשבים נישאים.

הוצאה לאור: ידיעות ספרים

סיווג: ספרות מתורגמת

 נישואי חובבים

נישואי חובבים
מאת: אן טיילר

ביום בהיר אחד בשנת 1941 מתפרצת לחנות המכולת של גברת אנטון בבולטימור חבורת נערות קולניות שזקוקות לעזרה דחופה. חברתן פולין, יפהפייה עוצרת נשימה, נפצעה כשקפצה מחשמלית נוסעת. מייקל, בנה של גברת אנטון ויד ימינה, נחלץ לעזור לפולין ונשבה בקסמיה.

הוצאה לאור: כתר ספרים

סיווג: ספרות מתורגמת

ספרים שראו אור בחודש אוקטובר 2007
מוצגים 45 ספרים ב 6 עמודים
עמוד תצוגה: 1 -2 -3 -4 -5 -6 --הבאסמיוטיקה | ספרים | רמקולים | מיקרוטופינג | זכות הילד לכבוד | רמות | הוצאות לאור |

ספרים
ספרים חדשים