ספרים שראו אור בחודש אוקטובר 2007 - כל הספרים
מוצגים 45 ספרים ב 6 עמודים     עמוד תצוגה: 1 -2 -3 -4 -5 -6 --הבא
 26a

26a
מאת: דיאנה אוונס

התאומות הזהות ג'ורג'יה ובסי גרות בעליית הגג של בית משפחתן, שם הן מסוגרות בעולמן המתוק, שיש בו אהבת נפש, פּוּפים בריח תות, נקטרינות בצבע שקיעה והרבה סודות. מתחתן לא שוררת הרמוניה כזאת. אִמן הניגֶרית מוסיפה פלפל קאיֶין ליורקשֶר פּוּדינג, ויש לה דרכים מסתוריות להתמודד עם הגעגועים הביתה; אביהן הוא בריטי נרגן ולרוב שתוי.

הוצאה לאור: מטר

סיווג: ספרות מתורגמת

 איינשטיין והדת

איינשטיין והדת
מאת: משה (מקס) ימר

החיבור הזה אמור לבדוק לא רק עד כמה העמיקה הדת להשפיע על איינשטיין ועל עבודתו, אלא גם לנוע בכיוון ההפוך ולבדוק סוגיה שטרם נחקרה באופן שיטתי - עד כמה העמיקה עבודתו המדעית של איינשטיין, ובמיוחד תורת היחסות שלו, להשפיע על חשיבתו התיאולוגית.

הוצאה לאור: אוניברסיטת בר אילן וידיעות ספרים

סיווג: ספרי מדעי אדם וטבע

 בארבע עיניים - זאן-פול סארטר וסימון דה בובואר

בארבע עיניים - ז'אן-פול סארטר וסימון דה בובואר
מאת: הייזל רולי

בארבע עיניים הוא סיפור זוגיותם הייחודית של ז'אן-פול סארטר וסימון דה בובואר, צמד האינטלקטואלים המפורסם ביותר במאה העשרים. מאז נפגשו ב-1929 ניהל הזוג האגדי מערכת יחסים פומבית ושערורייתית, שנמשכה 51 שנים. סארטר, הפילוסוף האקזיסטנציאליסט, היה פתיין בלתי נלאה שפיצה על כיעורו בברק מילולי ובתמיכה כספית באהובותיו הצעירות.

הוצאה לאור: עברית בשיתוף כתר

סיווג: ספרי עיון, חברה ובקורת

 בגופן ובנפשן

בגופן ובנפשן
מאת: איזבל וינסנט

שלוש נערות צעירות ויפות עוזבות את העיירה היהודית בפולין מתוך שאיפה להשתחרר ממעגל הדלות וחוסר הישע המאפיין את חייהן. הן תמימות, שאפתניות וחולמות על אמריקה. מה שאינן יודעות הוא שהבעל הטרי, הדוד והמאהב הם בעצם סרסורים אכזריים, חברים בארגון היהודי "צבי מגדל" שמנהל רשת של בתי בושת הפרושה על פני כמה יבשות.

הוצאה לאור: כתר

סיווג: ספרים על עם ישראל, יהדות וא"י

 בדרך למעלה

בדרך למעלה
מאת: שירי ודורון ליבשטיין

בדרך למעלה יאפשר לכם להתקדם בחיים בעזרת האימון (קואצ'ינג). הספר עושה זאת בדרך לא שגרתית - באמצעות סיפורם של נֹגה וקובי, זוג בעל מודעוּת גבוהה ואהבה בריאה, היוצאים למסע חובק עולם למימוש עצמי שבמהלכו הם מתפתחים במכלול רחב של תחומי חיים, מצורכי קיום ועד צורכי הנפש: מכסף, בריאות ומשפחה ועד אהבה, יצירתיות ורוחניות.

הוצאה לאור: כנרת

סיווג: ספרי מודעות ורוחניות

 בית

בית
מאת: מנג'ו קפור

סונָה, שהתחתנה בנישואי אהבה ועברה לגור בבית הרי בעלה, לא שיערה בנפשה שהמשפחה החדשה שלה תהיה כה עוינת. בעוד גיסותיה יולדות ילדים, הרחם של סונה מסרב להעמיד צאצאים, ויום אחר יום היא חשבה במבטים הדוקרים בגבה.

הוצאה לאור: ידיעות ספרים

סיווג: ספרות מתורגמת

 גזע הפורענות: המדענים של הימלר

גזע הפורענות: המדענים של הימלר
מאת: התר פרינגל

הספר גזע הפורענות מביא את סיפורו של האננארבה "Das Ahnenerbe" - מכון המחקר המדעי היוקרתי שהקים היינריך הימלר, מפקד האס-אס והגסטפו, במטרה למצוא ראיות היסטוריות וארכיאולוגיות לקיומו של גזע ארי- ראיות שיצדיקו את השמדת הלא-ארים.

הוצאה לאור: עברית בשיתוף כתר

סיווג: ספרי עיון, חברה ובקורת

 דור אקסודוס

דור אקסודוס
מאת: זאב לקויר

כשעלה היטלר לשלטון ב-1933, חיו בגרמניה כחצי מיליון יהודים. במהלך העשור הבא היו עתידים אלפים מביניהם להימלט. בין פליטים אלה היוו בני הנוער והמבוגרים הצעירים קבוצה מרשימה ביותר. אנשים אלה, שנולדו בין 1914 ל-1928, היו בוגרים דיים כדי להבין מהו אובדן מולדת ובמה כרוכה הבריחה, אבל ברוב המקרים איפשרו להם גילם הצעיר וגמישותם הנפשית לשרוד ואפילו לשגשג בסביבתם החדשה. רבים מהם תרמו ברבות הימים תרומות רבות ערך לארצותיהם החדשות ולעולם כולו.

הוצאה לאור: כנרת דביר

סיווג: ספרים על עם ישראל, יהדות וא"י

ספרים שראו אור בחודש אוקטובר 2007
מוצגים 45 ספרים ב 6 עמודים
עמוד תצוגה: 1 -2 -3 -4 -5 -6 --הבאסמיוטיקה | ספרים | רמקולים | מיקרוטופינג | זכות הילד לכבוד | רמות | הוצאות לאור |

ספרים
ספרים חדשים