ספרים שראו אור בחודש אוגוסט 2007 - כל הספרים
מוצגים 74 ספרים ב 10 עמודים     עמוד תצוגה: 1 -2 -3 -4 -5 -6 -7 -8 -9 -10 --הבא
 צבע החיים - חייו ויצירתו של אלכסנדר פן

צבע החיים - חייו ויצירתו של אלכסנדר פן
מאת: חגית הלפרין

פרופ' חגית הלפרין מגישה ביוגרפיה ראשונית שלמה של המשורר אלכסנדר פן , שדמותו סיקרנה וריתקה אליה בחבלי-קסם קהל רחב מאוד הן בחייו והן לאחר מותו.

הוצאה לאור: הקיבוץ המאוחד מרכז קיפ

סיווג: ספרי שירה ואודות שירה

 ציידי חולית

ציידי חולית
מאת: בריאן הרברט וקווין אנדרסון

"ציידי חולית" מתרחש למעשה לאחר האירועים המתוארים ב"בית הלשכה חולית". האם הנערצה שיאנה ודנקן איידהו נמלטו מבית הלשכה בעקבות השגותיהם על דרכה של מורבלה, שגמרה אומר לאחד את המטרוניתות הכבודות עם בנות גשרית ולכונן מסדר אחד.

הוצאה לאור: עם עובד

סיווג: ספרות מתורגמת

 צל כחול לבן

צל כחול לבן
מאת: יאיר בוימל

במרכזו של הספר, ובניגוד לטענה הרווחת בקרב הציבור הרחב ובמחקר המדעי, כי לממסד הישראלי לא היתה אף פעם מדיניות סדורה כלפי המיעוט הערבי, נמצאת הטענה כי מציאות החיים של הערבים בישראל נובעת בעיקר מתוצאותיה הישירות של מדיניותן העקבית של ממשלות ישראל כלפי האזרחים הערבים, אשר מטרתה היתה אפלייתם והדרתם מכל רבדי הקולקטיב היהודי-ישראלי ומניעת התגבשותם לידי קולקטיב פוליטי או כלכלי.

הוצאה לאור: פרדס

סיווג: ספרים על עם ישראל, יהדות וא"י

 צל מן העבר

צל מן העבר
מאת: גרגורי הול

מרי גרָפֶּלי, אמריקאית המתגוררת בלונדון, משמשת עורכת בכירה בהוצאת ספרים ולאחרונה נישאה לבעל המושלם, ג'פרי ריינולדס, עיתונאי בריטי מוכשר ואוהב. אך שבועות ספורים אחרי שהם רוכשים את בית היער, מופרת שלוות חייהם באלימות רבה ומרי נחשפת לצדדים שלא הכירה בעברו של בעלה. מיהו ג'פרי ריינולדס? מי האדם שאיתו התחתנה? מרי יוצאת למסע שאין ממנו דרך חזרה במסדרונות העבר.

הוצאה לאור: ינשוף

סיווג: ספרות מתורגמת

 צעדים קטנים

צעדים קטנים
מאת: לואיס סצ'ר

שנתיים אחרי ששוחרר ממחנה גְרין לֵייק, שֶחִי, אחד מגיבורי הספר בורות, חי בביתו שבאוֹסטין, טקסס, ומנסה לשקם את חייו. אבל קשה לעשות זאת כשיש לך עבר פלילי וכולם מצפים ממך לגרוע מכול.

הוצאה לאור: עם עובד

סיווג: ספרות מתורגמת

 קוזק ובדווי - עם וארץ בלאומיות היהודית

קוזק ובדווי - "עם" ו"ארץ" בלאומיות היהודית
מאת: ישראל ברטל

ישראל ברטל, מבכירי ההיסטוריונים בישראל, מקבץ בספרו קוזק ובדווי מאמרים ומסות, שעניינם הלאומיות היהודית בעת החדשה על מגוון גילוייה והופעותיה.

הוצאה לאור: עם עובד

סיווג: ספרים על עם ישראל, יהדות וא"י

 רעיונות שכדאי לגנוב

רעיונות שכדאי לגנוב
מאת: סטיב קון

בספר זה מעניק המחבר לקוראים מאות רעיונות מבריקים, בסגנון ענייני ושנון, על כל היבטי השיווק, המיתוג והפרסום. הוא עושה זאת בכנות וברעננות שניתן לצפות להן מחבר טוב ובעל ידע בענף. הרעיונות מלווים תמיד בדוגמאות על הטוב, הרע והמכוער בפרסום, ומדובר בחומרים סודיים שאיש אינו מלמד לעולם. בואו "לגנוב" את הרעיונות האלה - ותהפכו עוד היום לכוכבי שיווק!

הוצאה לאור: מטר

סיווג: ספרי ניהול, שיווק וכלכלה

 רציחות נוסח אוקספורד

רציחות נוסח אוקספורד
מאת: גיירמו מרטינז

שבועות אחדים אחרי בואו לאוקספורד מוצא סטודנט ארגנטיני את גופתה של זקנה שנרצחה בחניקה. במהרה מתברר לו שהפשע הוא קריאת תיגר על פרופסור נערץ, מבכירי הלוגיקנים בדורו, ושאינו אלא הראשון בסדרה של רציחות.

הוצאה לאור: עם עובד

סיווג: ספרות מתורגמת

ספרים שראו אור בחודש אוגוסט 2007
מוצגים 74 ספרים ב 10 עמודים
עמוד תצוגה: 1 -2 -3 -4 -5 -6 -7 -8 -9 -10 --הבאסמיוטיקה | ספרים | רמקולים | מיקרוטופינג | זכות הילד לכבוד | רמות | הוצאות לאור |

ספרים
ספרים חדשים