ספרים שראו אור בחודש מרץ 2007 - כל הספרים
מוצגים 78 ספרים ב 10 עמודים     עמוד תצוגה: 1 -2 -3 -4 -5 -6 -7 -8 -9 -10 --הבא
 פרויד עם לאקאן

פרויד עם לאקאן
מאת: מרקו מאואס

בספרו פרויד עם לאקאן מציע מרקו מאואס לקרוא את המילה של פרויד באמצעות המילה של לאקאן. המילה הלאקאניאנית היא זו שמאפשרת לנו להיות נאמנים עוד יותר לאמת שהשאיר לנו פרויד, לטקסט שלו, על ידי חיפוש המבנה הפרוידיאני, הלוגיקה הייחודית שלו, שהיא גם זו של הלא-מודע.

הוצאה לאור: רסלינג

סיווג: ספרי עיון, חברה ובקורת

 פרידה מברלין

פרידה מברלין
מאת: כריסטופר אישרווד

רומן אימפרסיוניסטי מרגש המתאר באופן אמין ומשכנע את השפעתם האלימה והאכזרית של אירועים ציבוריים על חיי הפרט. פרידה מברלין, שימש השראה לסופרים רבים ועובד, בין השאר, למחזמר הנודע "קברט".

הוצאה לאור: כנרת - מחברות לספרות

סיווג: ספרות מתורגמת

 צופן הדיאטה

צופן הדיאטה
מאת: סטיבן לנצלוטה

סטיבן לנצלוטה מאמין כי בעקרונות המתמטיים של חיתוך הזהב טמון הסוד לתזונה ולבריאות הטובות ביותר. תוכנית התזונה המהפכנית שלו, בסגנון ים-תיכוני, משתמשת בחיתוך הזהב לשם שילוב מזונות יומיומיים ביחס הנכון, כדי להאיץ את חילוף החומרים בגוף.

הוצאה לאור: מטר

סיווג: ספרי פנאי ואוכל

 קיסרית

קיסרית
מאת: שאן סה

סין הקיסרית היא מקום התרחשותו של הרומן הפיוטי הזה המפגיש שתי נשים יוצאות דופן - שאן סה והגיבורה שלה - הטוות במו ידן את גורלן שלהן.

הוצאה לאור: כנרת זמורה ביתן

סיווג: ספרות מתורגמת

 קרוב להפליא ורועש להחריד

קרוב להפליא ורועש להחריד
מאת: ג'ונתן ספרן פויר

אוסקר שֶֹל הוא ממציא, פרנקופיל, נגן תוף מרים, שחקן שקספיריאני, צורף, פציפיסט. הוא בן תשע. והוא בעיצומו של חיפוש דחוף וסודי ברחבי חמשת הרבעים של ניו-יורק אחר המנעול שמתאים למפתח מסתורי ששייך לאביו, שנהרג בהתקפה על מגדלי התאומים.

הוצאה לאור: כנרת - זמורה ביתן

סיווג: ספרות מתורגמת

 קשת החדשה 19

קשת החדשה 19
מאת: אהרן אמיר - עורך

בין הכותבים בחוברת: יהושע קנז ואהרן אפלפלד (כל אחד בסיפור ילדות משלו), וכן אידה מגד, אדמיאל קוסמן (כן, בפרוזה!), אור גראור, בלה שייר, יעל צדוק, מעין בן הגיא ומשה אופיר. עם 13 המשוררים שבחוברת נמנים, נתן וסרמן, אמיר אור, זמיר בן-דוד, רות לורנד ואנדד אלדן.

הוצאה לאור: קשתות

סיווג: כתבי עת

 קתרסיס 6, כתב עת לביקורת במדעי הרוח והחברה

קתרסיס 6, כתב עת לביקורת במדעי הרוח והחברה
מאת: עורכים: יוחנן גלוקר, דורון מנדלס, יהודה פרידלנדר

"אנו ממשיכים לגוון את תחומי הביקורת. בגיליון זה מופיעים שני מאמרים העוסקים במחקר הספרות העברית בתקופות שונות, מאמר הדן בפילוסופיה סינית, ולאחר הפסקה של חוברות אחדות, שני מאמרים בסוציולוגיה של מדינת ישראל."

הוצאה לאור: כרמל

סיווג: כתבי עת

 שבוע באמצע החיים

שבוע באמצע החיים
מאת: ליעד שהם

גילי קורמן רק בן 32, שרוי במשבר גיל הארבעים. הוא עורך דין קטן במשרד גדול, עם חברה שלא ממש רוצה להתחתן, אמא שחושבת שהוא עילוי לא ממומש ושני חברים טובים שרואים בו בוק נחמד.

הוצאה לאור: כנרת

סיווג: ספרות מקור

ספרים שראו אור בחודש מרץ 2007
מוצגים 78 ספרים ב 10 עמודים
עמוד תצוגה: 1 -2 -3 -4 -5 -6 -7 -8 -9 -10 --הבאסמיוטיקה | ספרים | רמקולים | מיקרוטופינג | זכות הילד לכבוד | רמות | הוצאות לאור |

ספרים
ספרים חדשים