ספרים שראו אור בחודש ספטמבר 2006 - כל הספרים
מוצגים 74 ספרים ב 10 עמודים     עמוד תצוגה: 1 -2 -3 -4 -5 -6 -7 -8 -9 -10 --הבא
 אולי הלב

אולי הלב
מאת: אמילי דיקנסון

אולי הלב הנו מבחר ייחודי, הכולל שירים כמו גם קטעי פרוזה, מכתבים ופתקי שיר מאת אמילי דיקנסון. המבחר מציג לראשונה בעברית נגיעה מוקפדת ובשלה במעבדת הכתיבה הנפיצה ועצומת ההיקף של המשוררת האמריקאית בת המאה ה-19; זו שכתיבתה המקורית, פורצת גבולות התחביר והתודעה, לא מצאה מרחב פרסום בתקופתה שלה.

הוצאה לאור: רסלינג

סיווג: ספרי שירה ואודות שירה

 אחרון מכתבו ילבין

אחרון מכתבו ילבין
מאת: שירלי אברמי

פרספקטיבה ייחודית ורחבה של השפעת התאבדות על הורים, ילדים, בני זוג ואחים, באופן המאפשר לקבוצות השונות להאיר זו על זו

הוצאה לאור: הקיבוץ המאוחד

סיווג: ספרי עיון, חברה ובקורת

 איים בזרם

איים בזרם
מאת: ארנסט המינגוויי

איים בזרם ראה אור בשנת 1970, תשע שנים לאחר מותו של המינגוויי, ובמרכזו תומס האדסון, אמן והרפתקן המזכיר את המינגוויי עצמו. הנופים הפסטורליים של האיים הקריביים שאותם מצייר האדסון מתחלפים בברים האפלוליים של הוואנה ובמים שורצי הצוללות הגרמניות של קובה בימי מלחמת העולם השנייה.

הוצאה לאור: פן הוצאה לאור - ידיעות

סיווג: ספרות מתורגמת

 אירופיאנה - קיצור תולדות המאה העשרים

אירופיאנה - קיצור תולדות המאה העשרים
מאת: פטריק אוז'דניק

סיור תזזיתי, מאלף ומשעשע לאורך היסטוריה קצת אחרת של המאה העשרים. ממלחמת העולם הראשונה להמצאת החזייה, מהמהפכה המינית לנפילת הקומוניזם, מה"בל אפוק" לסיינטולוגיה, מבובת הברבי לקץ ההיסטוריה - שלל עובדות ופריטי טריוויה, בזה אחר זה וזה מעל זה, הופכים יחד ליצירה שנונה המגרה את המחשבה במיטב מסורת ההומור הצ'כי.

הוצאה לאור: חרגול

סיווג: מדריכים וספרי מסעות

 אל החרדונים

אל החרדונים
מאת: אברם קנטור

הרומאן של אברהם קנטור מאיר בצורה רגישה ונוגעת ללב את הקונפליקט שבו נמצאים הורים בארץ כשילדיהם מתאהבים בגויים, ובמקרה הזה בגרמנייה, מטפל בסטראוטיפים ומפריך אותם.

הוצאה לאור: הקיבוץ המאוחד

סיווג: ספרות מקור

 אמא מתגעגעת למילים

אמא מתגעגעת למילים
מאת: דודו בוסי

דודו בוסי משרטט בלשון מרתקת, רגישה, דרמה קומית משפחתית שאינה מרפה מן הקורא. באמצעות סיפורם של נזימה, רחמים ועובדיה הוא בוחן שאלות של זהות ואקסיומות חברתיות בישראל של העשורים האחרונים.

הוצאה לאור: כתר

סיווג: ספרות מקור

 אמנות שפה זרה

אמנות שפה זרה
מאת: אברהם הפנר

במה משמשת אותנו השפה הזאת, האמנות? מה היא יודעת לעשות? למה הקולנוע מופרד מהספרות, כאומנות? מה יודעת האומנות להגיד שהספרות אינה יודעת? ואם היא אכן שפה אחרת - מה היא אומרת? האם גם ההומור הוא סוג של אומנות?

הוצאה לאור: ידיעות ספרים

סיווג: ספרי עיון, חברה ובקורת

 אנשי החומה

אנשי החומה
מאת: יונתן מזרחי

קובץ סיפורים זה מתאר ערב-רב של דמויות, אשר ספק אם היו מתקבצות יחדיו אלמלא חומת ההפרדה הנבנית סביב ירושלים נכנסה לחייהם: התושבים בקרבת החומה המתקשים לעכל את השינוי שיצרה בחייהם, הבנאים, המאבטחים, חברי הארגונים הבינלאומיים, פוליטיקאים, אמנים, סוחרים ועוד.

הוצאה לאור: פרדס

סיווג: ספרות מקור

ספרים שראו אור בחודש ספטמבר 2006
מוצגים 74 ספרים ב 10 עמודים
עמוד תצוגה: 1 -2 -3 -4 -5 -6 -7 -8 -9 -10 --הבאסמיוטיקה | ספרים | רמקולים | מיקרוטופינג | זכות הילד לכבוד | רמות | הוצאות לאור |

ספרים
ספרים חדשים