הרשמה     הסרה

    


ספרים שראו אור בחודש מרץ 2013 - כל הספרים
מוצגים 59 ספרים ב 8 עמודים     עמוד תצוגה: 1 -2 -3 -4 -5 -6 -7 -8 -
 שחיתויות קטנות

שחיתויות קטנות
מאת: כרמן פוסאדס

מאז שהרקול פוארו עלה על ה"אוריינט אקספרס", לא התכנסה כנופיה ססגונית ופרחחית כזאת במקום אחד - באחוזה מפוארת לסופשבוע סוער בניצוחו של שֶף מהולל. עד לרגע שבו מתגלה גופתו של השֶף בתוך חדר הקירור, ובידו פנקס גדוש רשימות. סיפור על סודות אפלים ושחיתויות קטנות המסופר בהומור שנון, קוטל "פרות קדושות", והוא מלודרמה משעשעת בעלת גוון בלשי – שכן לכל אחד מהאורחים, הולך ומתברר, יש סיבה מצוינת לרצות במותו של השֶף.

הוצאה לאור: כנרת זמורה ביתן

סיווג: ספרות מתורגמת

 שירת המקהלה

שירת המקהלה
מאת: יהושע קנז

אורחת מחו"ל, ילד, אדם מבוגר, איש זקן, כלב – כל אלה ואחרים נחשפים לפני הקורא באירועים הבלתי שגרתיים המתוארים בסיפוריו של יהושע קנז. עשרה סיפורים שונים מאוד זה מזה - באופיים, בגיבוריהם, בנפשות הפועלות בהם ובאווירתם. רוב הסיפורים חדשים, ומקצתם סיפורים שנדפסו בשעתם בכתבי עת שונים ולא כונסו בספר. הדיוק הרב בלשונו של קנז והאיפוק בתיאור ההתרחשויות ובשרטוט הדמויות והמצבים מעניקים לקובץ זה את ייחודו.

הוצאה לאור: עם עובד

סיווג: ספרות מקור

 תדע כל אם עברייה

תדע כל אם עברייה
מאת: עמוס הראל

עמוס הראל, הפרשן הצבאי חד העין, יצא למסע ארוך של חקר בצה"ל החדש הזה. מסע שמתנהל לסירוגין בין גובה העפר שמלחכים חיילי פלוגה ב', מחזור נובמבר 2011, של חטיבת הנח"ל - ובין גובהם של משרדי המפקדים הבכירים במגדלי הקריה בתל אביב. מסע בין סיפוריהם האישיים המדהימים של הלוחמים הצעירים ששלחנו לחברון וללבנון ולעזה - לבין ההתלבטויות והויכוחים בדרגים הבכירים ביותר על דמותו העתידית של הצבא. הנה הן, הדילמות המחלחלות מהחברה הישראלית לצבא ההגנה לישראל ובחזרה: התנדבות מול השתמטות, חיבוק מול קשיחות, דתיים מול חילונים, ותיקים מול חדשים. הנה הצבא שלכם.

הוצאה לאור: כנרת, זמורה-ביתן

סיווג: ספרים על עם ישראל, יהדות וא"י

ספרים שראו אור בחודש מרץ 2013
מוצגים 59 ספרים ב 8 עמודים
עמוד תצוגה: 1 -2 -3 -4 -5 -6 -7 -8 -סמיוטיקה | ספרים | רמקולים | מיקרוטופינג | זכות הילד לכבוד | רמות | הוצאות לאור |

ספרים
ספרים חדשים