הרשמה     הסרה

    


ספרים שראו אור בחודש יוני 2010 - עוד ספרים
מוצגים 6 ספרים
 אוליבר טוויסט

אוליבר טוויסט
מאת: צ'רלס דיקנס

מרגע שנולד אוֹלִיבֶר טְוִויסְט בבית מַחסֶה עלוב בעיירה כפרית באנגליה, נחרץ גורלו להיות יתום מסכן ורעב הנתון לחסדיהם של אחרים. לאחר שהוא עובר על כללי בית המחסה ומבקש תוספת דייסה במשפט המפורסם, “בבקשה, אדוני, אני רוצה עוד", הוא נמכר לעבודה כשוּלְיה של קברן. בעקבות התנהגותו האכזרית של מעבידו, בורח אוֹלִיבֶר ללונדון ומצטרף לכנופיה של ילדים כייסים המונהגת על ידי נוכל בשם פֵייגִין. כשכבר נדמה שאפסו סיכוייו להיחלץ מחיי הפשע, מגלה אוֹלִיבֶר שעדיין נותרו אנשים נדיבים וטובי לב בעולם, המוכנים להתמודד עם קשיים רבים כדי להציל את נפשו הטהורה.

הוצאה לאור: מודן ואוקיינוס

סיווג: ספרי ילדים נוער

 הביתה מערבות השמש

הביתה מערבות השמש
מאת: אורי אורלב

אורי אורלב מגולל סיפור חיים מלא הרפתקאות כפי שהוא משתקף במבטו החם של הילד אליושה. אליושה מתבגר לאורך הסיפור, מוצא חברים בין הילדים המוסלמים בכפר קטן בקזחסטן ודואג לביתו החדש ולמשפחתו. אמו רבת התושייה משתמשת בכל כישרונותיה כדי להתפרנס ולקיים את ילדיה, מנגנת באירועים משפחתיים ומגייסת את כישרונה המסתורי לקריאת הנסתר בקלפי טארוט. עם תום המלחמה הם יוצאים למסע חדש, והפעם הביתה, לארץ ישראל.

הוצאה לאור: כתר

סיווג: ספרי ילדים נוער

 להמציא מחדש את הגוף

להמציא מחדש את הגוף
מאת: דיפאק צופרה

דיפאק צ´ופרה מציג עשר פריצות דרך, המסבירות כיצד לתקן דפוסי אנרגיה מעוותים ואיך לצעוד לעבר שינוי עצמי. שורה של פעולות פשוטות וברורות יעזרו לנו להמציא מחדש את הגוף - לנצל בצורה יעילה את האנרגיה שלו, להרחיב את מודעותו ולהפוך את הזמן מאויב לידיד; וכמו כן להחיות את הנשמה - לקבל ממנה הדרכה, להסיר את המכשולים מדרכנו ולהתמסר לאהבה ולחסד. בסופה של הדרך נוכל להגיע אל השלמות - חיבור של הגוף, התודעה והנשמה, כאן ועכשיו.

הוצאה לאור: מודן

סיווג: ספרי מודעות ורוחניות

 מסעות בלי קנה מידה

מסעות בלי קנה מידה
מאת: משה גלעד

שתי תשוקות גדולות – חדוות המסעות ואהבת המפות – חוברות זו אל זו במסעות בלי קנה מידה, העוסק בקשיים שלנו בהבנת העולם ומתבונן בנסיעות הצנועות של ימינו בעולם רוחש תיירים, וכן במסעותיהם רבי-ההוד של גדולי הנוסעים. האם נוכל לעמוד ולו לרגע לצדם של מרקו פולו ומגלאן ולומר שגם אנחנו חצינו יבשות, בהינו במפל מים עצום, ראינו לוויתן ופגשנו את אהובתו המסתורית של מלך הבלגים?

הוצאה לאור: עם עובד

סיווג: מדריכים וספרי מסעות

 שבעה שערים לתקשור

שבעה שערים לתקשור
מאת: ירון זפרן

בספר זה מגיש ד“ר ירון זפרן שיטות תקשור שהוכחו כיעילות במשך שנות ניסיונו הרבות כמתקשר וכמורה לתקשור. בסגנונו הבהיר והמעשי הוא מלמד כיצד להיפתח לתקשור, וחושף בפני הקוראים שיטות יישומיות ורבות עוצמה לתקשור עם מלאכי הקבלה, עם ישויות אור, קרובים שנפטרו, חיות טוטם אינדיאניות ועוד.

הוצאה לאור: מודן

סיווג: ספרי מודעות ורוחניות

 שיחה זוגית - על מה שקשה לדבר

שיחה זוגית - על מה שקשה לדבר
מאת: רבקה נרדי, חן נרדי

לפני כשלוש שנים התחילו בני הזוג נרדי, שניהם מטפלים זוגיים, לתעד את השיחות שלהם על מה שקשה לדבר. הם מזמינים את הקוראות והקוראים להתבוננות ולהתמודדות אמיצה עם אתגרי הזוגיות המודרנית. ספרם הוא סוג של מסע אחר, אמיץ מאוד. הם משוחחים ביניהם בגילוי לב על הכול, כמעט. הם אישיים מאוד, אך גם מביאים פרספקטיבות מעבר לעצמם - מניסיונם המקצועי: על תקשורת בינאישית, חלוקת התפקידים, סודות ושקרים בחיים הזוגיים, המתח בין כוח ושותפות בין גבר ואישה, וגם על: האם יש סקס אחר?

הוצאה לאור: הדים

סיווג: ספרי מודעות ורוחניות

  מוצגים 6 ספרים
סמיוטיקה | ספרים | רמקולים | מיקרוטופינג | זכות הילד לכבוד | רמות | הוצאות לאור |

ספרים
ספרים חדשים