הרשמה     הסרה

    


ספרים שראו אור בחודש אפריל 2010 - עוד ספרים
מוצגים 10 ספרים ב 2 עמודים     עמוד תצוגה: 1 -2 --הבא
 בעיה ענקית - בעקבות עלילות ספיידרוויק

בעיה ענקית - בעקבות עלילות ספיידרוויק
מאת: טוני דיטרליצי והולי בלק

הייתי בטוח, שהאחות החורגת המוזרה שלי והמדריך השימושי המוזר שלה יהפכו את החיים שלי לגיהינום. אז אם בגיהינום הכול לוהט ומלא להבות - ממש לא הייתי רחוק מהמציאות. אבל עכשיו נראה שכל פלורידה בסכנה!

הוצאה לאור: מטר

סיווג: ספרי ילדים נוער

 גם אבא יכול

גם אבא יכול
מאת: יובל קמפ, רומם סרנגה

אבל את הספר הזה כתבנו בדיוק בשבילך: יש בו מתכונים טעימים והכי חשוב - עם הוראות פשוטות, ברורות וחד-משמעיות שמשאירות אפס מקום לטעויות. אם תמלא אחריהן במדויק תגלה שפתאום יצא לך תבשיל קציצות בחומוס ומנגולד (!) ושזה הרבה יותר פשוט ממה שזה נראה. כל מה שאתה צריך לעשות, הוא את מה שאתה כבר יודע לעשות ממילא: לעקוב אחר ההוראות.

הוצאה לאור: מודן וקרפד

סיווג: ספרי פנאי ואוכל

 החטופה מאינקנדאר

החטופה מאינקנדאר
מאת: אלון רוטר

ארבע ארצות ארבעה מסעות הרפתקה נועזת אחת. יורשת העצר של ממלכת אינְקַנְדאר נחטפת מחדרה בשעת לילה מאוחרת. החשד נופל על המדינות המאזוֹנִיוֹת, אויבות הממלכה. כשכל המאמצים לעלות על עקבות החוטפים נכשלים, מוזעק למשימה צוות יוצא דופן: לוחם אגדי שמסתיר סוד אפל, חייל צעיר ואמיץ לב ונערת רחוב נועזת ומלאת תושייה.

הוצאה לאור: כנרת זמורה ביתן

סיווג: ספרי ילדים נוער

 כוחם של קשרים

כוחם של קשרים
מאת: מייקל דולוורת

היכולת לבצע רישות (נֶטווֹרקינג) היא מיומנות חשובה ביותר, אבל רק מעטים מודעים לכוחה, ויודעים כיצד לפתח, לשמר ולמנף רשתות לאורך חייהם. בספרו כוחם של קשרים חושף מייקל דולוורת דרכים חדשות בלתי צפויות שבהן יכולות רשתות אישיות, מקצועיות ווירטואליות לשנות את חייכם, ומספק כלים חדשניים - ובהם מבחן למדידת מנת הרישות (NQ) - שיעזרו לכם לזהות ולהרחיב את הרשתות שלכם ולהשתמש בהן כדי לשפר את חייכם ואת חיי הסובבים אתכם.

הוצאה לאור: מטר

סיווג: ספרי ניהול, שיווק וכלכלה

 מסא - ספטימוס היפ - ספר רביעי

מסא - ספטימוס היפ - ספר רביעי
מאת: אנג'י סייג

מרין מרדית נחוש בדעתו לנקום בספטימוס היפּ ולהחזיר לעצמו את תפקיד החניך של קוסמת-העל. גם לבלר הסתרים לשעבר, טיניאוס שנוק המרושע, לא מפסיק לזמום מזימות אפלות. ספטימוס והנסיכה גֵנָה חייבים להגיע אל בית השוסעים ולהציל את ניקו וסנורִי, שנלכדו שם. אבל האם יצליח ספטימוס לחמוק מהמסא?

הוצאה לאור: מטר

סיווג: ספרי ילדים נוער

 נגיעת מקום 2

נגיעת מקום 2
מאת: דובי זכאי

הספר שלפניכם כולו נגיעות. לא צריך להכין יותר מדי, לתכנן יותר מדי. רק להגיע, לגעת, לנשום, להקשיב, לראות ולאהוב. אתרים מיוחדים בדרום, בצפון ובמרכז הארץ. בחירת הנושא והמקום מושפעים מעונות השנה, חגים, מזג האוויר ועוד. לעיתים, לקראת סופת גשמים, אני מציע לצאת למקומות בטוחים במדבר כדי לחזות בשיטפון. לימי חמסין יש לי פינות נסתרות עם מעיין, בריכה, עץ מרגיע או חוף ים שומם.

הוצאה לאור: ספרית מעריב

סיווג: מדריכים וספרי מסעות

 נסיכה לנצח

נסיכה לנצח
מאת: קאבוט מג

יומנים מרתקים המלווים את מיה, נערה מתבגרת, מצעדיה הראשונים והמהססים בתיכון ועד להיותה צעירה בטוחה, מודעת לעצמה, לדרכה ולאהבתה. נסיכה אמיתית. היומנים כתובים בכנות רבה ובהומור, בשפה עכשווית וקולחת, המדברת לליבה של כל נערה מתבגרת.

הוצאה לאור: הקיבוץ המאוחד וספרית פועלים

סיווג: ספרי ילדים נוער

 סודות הכדורגל של נועם

סודות הכדורגל של נועם
מאת: שמעון גרשון

חלום חייו של נועם בן השתים-עשרה הוא להיות כוכב כדורגל. בשכונה תמיד היה השחקן הטוב ביותר, אך כשהוא מצטרף לקבוצת כדורגל מקצועית, משהו משתנה. נועם מתקשה להתרגל לחוקים החדשים, למשחק הקבוצתי, לאווירת התחרות ולמשמעת האימונים. דמות מסתורית שנכנסת לחייו לוקחת אותו למסע הרפתקאות לצדם של שלושה כוכבי כדורגל עולמיים - בובי צ'רלטון האנגלי, פלה הברזילאי ומראדונה הארגנטינאי. במסעו לומד נועם את שלושת סודות ההצלחה שכל שחקן כדורגל חייב להכיר.

הוצאה לאור: ידעות ספרים

סיווג: ספרי ילדים נוער

ספרים שראו אור בחודש אפריל 2010
מוצגים 10 ספרים ב 2 עמודים
עמוד תצוגה: 1 -2 --הבאסמיוטיקה | ספרים | רמקולים | מיקרוטופינג | זכות הילד לכבוד | רמות | הוצאות לאור |

ספרים
ספרים חדשים