הרשמה     הסרה

    


ספרים שראו אור בחודש אפריל 2010 - כל הספרים
מוצגים 60 ספרים ב 8 עמודים     עמוד תצוגה: 1 -2 -3 -4 -5 -6 -7 -8 --הבא
 סצנת עיצוב

סצנת עיצוב
מאת: אורלי רובינזון

סצנת עיצוב של אורלי רוביזון מציג כ-200 מעצבים ויוצרים ישראליים במגוון רחב של תחומים: אפנה, צורפות, קרמיקה, אדריכלות, עיצוב פנים, תאורה, ריהוט, אביזרים ועוד.

הוצאה לאור: מודן

סיווג: ספרי אומנות ועיצוב

 סקרנות וחקרנות

סקרנות וחקרנות
מאת: מירה קרניאלי

בספר זה מציעה ד"ר מירה קרניאלי למורה לאמץ את הגישה של "המורה כחוקר". גישה זו מתמקדת בפיתוח התכונות של המורה כאדם סקרן, צמא דעת, רגיש ואכפתי הבוחר בלמידה כדרך חיים. על פי גישה זו המורה יפעל כמדען החוקר את סביבת עבודתו. במסגרת הספר ד"ר קרניאלי פורסת בפני הקורא מגוון כלים יישומיים ונגישים שהטמעתם אינה דורשת השקעה של משאבים כלכליים נוספים.

הוצאה לאור: רמות

סיווג: ספרי עיון, חברה ובקורת

 סשינקה

סשינקה
מאת: סיימון מונטיפיורי

סיפורה של סשינקה נותר חסוי במשך יובל שנים, עד שהיסטוריונית צעירה מעמיקה לנבור בארכיונים הפרטיים של סטלין וחושפת סיפור שובר לב של תשוקה ובגידה, של אכזריות פראית ושל גבורה בלתי צפויה - ושל אישה הנאלצת לבצע בחירה בלתי נסבלת.

הוצאה לאור: כנרת זמורה ביתן

סיווג: ספרות מתורגמת

 עד שניפגש

עד שניפגש
מאת: עוזיאל אורית

ספרה העשירי לנוער של אורית עוזיאל מגולל את סיפור אהבתם של שני צעירים בשנים שקדמו למלחמת העולם השנייה. חודשים אחדים לאחר פרסום חוקי נירנברג (ספטמבר 1935) מחליט פאול, בן לאב גרמני ואם יהודיה, לעזוב את גרמניה. הוא מגיע לשוויץ, שם הוא פוגש באלזה, פליטה יהודייה, צעירה כמוהו. השניים חוצים ביחד את הגבול ומגיעים לפריס

הוצאה לאור: הקיבוץ המאוחד וספרית פועלים

סיווג: ספרי ילדים נוער

 פתאום דפיקה בדלת

פתאום דפיקה בדלת
מאת: אתגר קרת

פתאום דפיקה בדלת הוא קובץ הסיפורים החמישי של אתגר קרת

הוצאה לאור: כנרת זמורה ביתן

סיווג: ספרות מקור

 צעדות המוות: 1944-1945

צעדות המוות: 1944-1945
מאת: דניאל בלטמן

"ספרו של פרופסור בלטמן הוא בבחינת פריצת דרך: לא היה עד כה כל ניסיון לתאר, לסכם ולנתח את חצי השנה האחרונה של קיום הרייך השלישי וגורל היהודים בתוך כך. בספרו המקיף והיסודי מספק לנו דניאל בלטמן מידע בסיסי הדרוש להבנת התקופה וניתוח של הרקע, הסיבות, והתוצאות של צעדות המוות. הספר גדוש בתובנות מרתקות בעניינים אלה, ובוודאי יעורר תגובות רבות. הבעיות שהספר מעורר רבות וסבוכות, והוא מהווה נדבך חשוב בהיסטוריוגרפיה של השואה".

הוצאה לאור: יד ושם

סיווג: ספרים על עם ישראל, יהדות וא"י

 קוסטה ריקה מדריך למטייל

קוסטה ריקה מדריך למטייל
מאת: צביקה זיידא

מדריך מפורט ומעודכן, לא מתורגם, שנכתב ע"י ישראלי, המתגורר מרבית חודשי השנה בדרום אמריקה. מבוסס על מגע אישי עם האתרים השונים ומלווה במידע כללי ובמפות ייחודיות ועדכניות בעברית. לספר מצורפים "טיפים מהשטח".

הוצאה לאור: אוריון

סיווג: מדריכים וספרי מסעות

 רוחות המים

רוחות המים
מאת: שונה יאנג ריאן

רוב תושבי העיר לוק הם גברים העוסקים בחקלאות, ומדי חודש הם שולחים חלק משכרם אל משפחותיהם, שנותרו בסין. במהלך פסטיבל סירות הדרקון בנהר סקרמנטו עולות מן המים, בסירה רעועה, שלוש נשים מסתוריות ומטונפות. הגעתן מסעירה את תושבי העיר - מרגע זה דבר לא ישוב להיות כמקודם.

הוצאה לאור: מודן

סיווג: ספרות מתורגמת

ספרים שראו אור בחודש אפריל 2010
מוצגים 60 ספרים ב 8 עמודים
עמוד תצוגה: 1 -2 -3 -4 -5 -6 -7 -8 --הבאסמיוטיקה | ספרים | רמקולים | מיקרוטופינג | זכות הילד לכבוד | רמות | הוצאות לאור |

ספרים
ספרים חדשים