הרשמה     הסרה

    


ספרים שראו אור בחודש אפריל 2010 - כל הספרים
מוצגים 60 ספרים ב 8 עמודים     עמוד תצוגה: 1 -2 -3 -4 -5 -6 -7 -8 --הבא
 מה שצריך לקרות

מה שצריך לקרות
מאת: אורלי קראוס-ויינר

מה שצריך לקרות" הוא ספר מרתק ויוצא דופן, שאינו מתייחס למסתרי התקשור כאל תופעה על-טבעית אלא רואה בהם חלק מן החיים ממש. בסגנונה הקולח מצליחה אורלי קראוס-ויינר להוליך את קוראיה על הגבול הדק שבין המציאות לחלום, בין האפשרי להזוי, בין החיים ומה שהיו צריכים להיות.

הוצאה לאור: כתר ספרים

סיווג: ספרות מקור

 מסא - ספטימוס היפ - ספר רביעי

מסא - ספטימוס היפ - ספר רביעי
מאת: אנג'י סייג

מרין מרדית נחוש בדעתו לנקום בספטימוס היפּ ולהחזיר לעצמו את תפקיד החניך של קוסמת-העל. גם לבלר הסתרים לשעבר, טיניאוס שנוק המרושע, לא מפסיק לזמום מזימות אפלות. ספטימוס והנסיכה גֵנָה חייבים להגיע אל בית השוסעים ולהציל את ניקו וסנורִי, שנלכדו שם. אבל האם יצליח ספטימוס לחמוק מהמסא?

הוצאה לאור: מטר

סיווג: ספרי ילדים נוער

 נגיעת מקום 2

נגיעת מקום 2
מאת: דובי זכאי

הספר שלפניכם כולו נגיעות. לא צריך להכין יותר מדי, לתכנן יותר מדי. רק להגיע, לגעת, לנשום, להקשיב, לראות ולאהוב. אתרים מיוחדים בדרום, בצפון ובמרכז הארץ. בחירת הנושא והמקום מושפעים מעונות השנה, חגים, מזג האוויר ועוד. לעיתים, לקראת סופת גשמים, אני מציע לצאת למקומות בטוחים במדבר כדי לחזות בשיטפון. לימי חמסין יש לי פינות נסתרות עם מעיין, בריכה, עץ מרגיע או חוף ים שומם.

הוצאה לאור: ספרית מעריב

סיווג: מדריכים וספרי מסעות

 ניתוח לב פתוח

ניתוח לב פתוח
מאת: דן שינמן

פרופסור אסף זוסמן נמצא בשיא חייו המקצועיים. הוא מונה לא מכבר למנהל מחלקת ניתוחי הלב בבית החולים לאחר שמורהו הנערץ, פרופסור חומסקי, החליט על פרישה מוקדמת. אסף, רופא מסור ובנו של רופא, משקיע את כל כולו בטיפוח המחלקה, והיא משגשגת תחת ידי המנתח האמונות שלו.

הוצאה לאור: כנרת זמורה ביתן

סיווג: ספרות מקור

 נסיכה לנצח

נסיכה לנצח
מאת: קאבוט מג

יומנים מרתקים המלווים את מיה, נערה מתבגרת, מצעדיה הראשונים והמהססים בתיכון ועד להיותה צעירה בטוחה, מודעת לעצמה, לדרכה ולאהבתה. נסיכה אמיתית. היומנים כתובים בכנות רבה ובהומור, בשפה עכשווית וקולחת, המדברת לליבה של כל נערה מתבגרת.

הוצאה לאור: הקיבוץ המאוחד וספרית פועלים

סיווג: ספרי ילדים נוער

 סודות הכדורגל של נועם

סודות הכדורגל של נועם
מאת: שמעון גרשון

חלום חייו של נועם בן השתים-עשרה הוא להיות כוכב כדורגל. בשכונה תמיד היה השחקן הטוב ביותר, אך כשהוא מצטרף לקבוצת כדורגל מקצועית, משהו משתנה. נועם מתקשה להתרגל לחוקים החדשים, למשחק הקבוצתי, לאווירת התחרות ולמשמעת האימונים. דמות מסתורית שנכנסת לחייו לוקחת אותו למסע הרפתקאות לצדם של שלושה כוכבי כדורגל עולמיים - בובי צ'רלטון האנגלי, פלה הברזילאי ומראדונה הארגנטינאי. במסעו לומד נועם את שלושת סודות ההצלחה שכל שחקן כדורגל חייב להכיר.

הוצאה לאור: ידעות ספרים

סיווג: ספרי ילדים נוער

 סונטה

סונטה
מאת: לילי פרי

הרומן סונטה, המוצג כסיפור של שוטרים וגנבים בנוסחה הישראלית עכשווית, נשען על מתווה מוזיקלי ברור, חסכוני, עקרוני. בה בעת הוא קרב אל סף ההפשטה המטאפיזית כרומן-מחזה של האבסורד, מעין "מחכים לגודו" ישראלי, שבימת ההתרחשות שלו היא אזור החולות בין בת ים לאשדוד. לילי פרי, מחברת הרומן פורץ הדרך גולם במעגל, מגישה לנו רומן מסחרר הכתוב בשפה ספרותית שנונה, משוחררת מנטל של תיוארים פסיכולוגיסטיים והרהורים ספרותיים, שפה של חוכמה שקולה וחדה כתער, הנמצאת דרך קבע בכתיבתה.

הוצאה לאור: כנרת וזמורה ביתן

סיווג: ספרות מקור

 סטלין הצעיר

סטלין הצעיר
מאת: סיימון סבאג מונטיפיורי

סטלין הצעיר מגולל את סיפורו של הנער הכריזמטי והסוער, שנולד בעיירה גרוזינית לאב סנדלר אלים ובור, שהכול פיקפקו באבהותו, ולאם נחושה שהתעקשה להקנות לו השכלה למרות התנגדותו החריפה של אביו. מצולק מפצעי ילדותו הקשה אך עתיר כישרונות מצא סטלין את ייעודו בחיים כמהפכן רדיקלי נטול עכבות, שתיכנן ואירגן פשיטות על בנקים, מעשי שוד, פיראטיות, הצתות ורציחות.

הוצאה לאור: דביר

סיווג: ספרי עיון, חברה ובקורת

ספרים שראו אור בחודש אפריל 2010
מוצגים 60 ספרים ב 8 עמודים
עמוד תצוגה: 1 -2 -3 -4 -5 -6 -7 -8 --הבאסמיוטיקה | ספרים | רמקולים | מיקרוטופינג | זכות הילד לכבוד | רמות | הוצאות לאור |

ספרים
ספרים חדשים