הרשמה     הסרה

    


ספרים שראו אור בחודש פברואר 2010 - עוד ספרים
מוצגים 5 ספרים
 10 דקות 10 חודשים 10 שנים

10 דקות 10 חודשים 10 שנים
מאת: סוזי וולץ'

10 מציג גישה חדשה לקבלת החלטות, שתסייע לכם לשלוט בחייכם בבית, באהבה ובעבודה. התהליך ברור, ישיר ושקוף. למעשה, כשאתם מתמודדים עם דילמה, כל מה שאתם צריכים לעשות בשלב הראשון הוא לשאול שלוש שאלות: מה יהיו תוצאות ההחלטה בעוד 10 דקות? בעוד 10 חודשים? בעוד 10 שנים?

הוצאה לאור: מטר בשיתןף מודן

סיווג: מדריכים וספרי מסעות

 המצפן

המצפן
מאת: ג'ון ספנסר אליס, תמי קלינג

המצפן הוא מדריך פשוט אך מעמיק, שלוקח אותך מהמקום שבו אתה נמצא כעת למקום שבו אתה רוצה להיות. זהו רומן משנה חיים, שינחה אתכם במסע לגילוי עצמי. ליבת המצפן היא שיעורים על מערכות של אמונה וסיוע להבנה לגבי מי שאתם באמת, ועל הדרך לממש את ייעודכם.

הוצאה לאור: מודן

סיווג: ספרי מודעות ורוחניות

 סאנוק - אוכל, אנשים ומקומות בתאילנד

סאנוק - אוכל, אנשים ומקומות בתאילנד
מאת: עדי עליה

עדי עליה, טבחית, עיתונאית ומוזיקאית, הגיעה לתאילנד בשנת 2005 ונשבתה בקסמי האוכל התאי. הטעמים הנועזים, העושר הבלתי נדלה של מאכלים חדשים ומרגשים - ויותר מכול - האנשים שמכינים את האוכל והרצינות שבה הם מתייחסים אליו. בחמש שנות מגוריה בתאילנד חרשה עליה את המדינה לאורכה ולרוחבה, מצוידת במחשב, במצלמה ובתיאבון בריא, בחיפוש אחר בשלנים שילמדו אותה את סודות המטבח שלהם

הוצאה לאור: כנרת

סיווג: ספרי פנאי ואוכל

 ספר המתכונים

ספר המתכונים
מאת: יותם אוטולנגי וסמי תמימי

אוטולנגי" - קבוצה של מסעדות-מעדניות, וממוסדות האוכל החדשניים והחשובים בלונדון של העשור האחרון - היא פרי מוחם וידיהם של יותם אוטולנגי וסמי תמימי. בסניפי "אוטולנגי" מוגשות מנות עשירות ובהן שפע אדיר של צבעים עזים ומרכיבים ים-תיכוניים. בספר זה אספו אוטולנגי ותמימי את מיטב הלהיטים - סלטים וירקות, מנות עיקריות, לחמים ועוגות - שהפכו אותם למקור השראה לרבים כל כך באירופה ובישראל.

הוצאה לאור: כנרת

סיווג: ספרי פנאי ואוכל

 ענתיקס - מדריך

ענתיקס - מדריך
מאת: רעיה אביבי

ספר זה, שהוא מדריך ראשון בשפה העברית, מספק ידע בסיסי למי שעתיקות הוא התחביב שלו; ידע שהכרחי להתמצאות ולניווט במסע המרתק לעולם העתיקות שמאפשר לשאול את השאלות הנכונות, להכיר שווקים, לזהות ולבחור את הפריטים המתאימים, לשלם מחירים סבירים ואולי גם למצוא מציאות.

הוצאה לאור: מודן

סיווג: מדריכים וספרי מסעות

  מוצגים 5 ספרים
סמיוטיקה | ספרים | רמקולים | מיקרוטופינג | זכות הילד לכבוד | רמות | הוצאות לאור |

ספרים
ספרים חדשים