הרשמה     הסרה

    


ספרים שראו אור בחודש ינואר 2010 - עוד ספרים
מוצגים 6 ספרים
 אלון גל 100 שיעורים על החיים

אלון גל 100 שיעורים על החיים
מאת: אלון גל

הספר, כשמו כן הוא, מכיל 100 שיעורים ב- 100 נושאים שונים, רלוונטיים לחיים של כולנו, בין אם מדובר על עסק, זוגיות, עבודה או משפחה. בכל נושא חקירה ממוקדת ומקיפה שבאה מכיוון אחר ממה שחושבים ויכולה להביא לפריצת דרך בתפיסה ובהסתכלות על התחום. השיעורים הם תוצר של תריסר שנות עבודה, מחקר, כתיבה וניסיון שבזכותם הגיע אלון כל לתובנה מרכזית אחת: זה תלוי בי!

הוצאה לאור: כנרת, זמורה-ביתן

סיווג: ספרי מודעות ורוחניות

 בני ואבי מבשלים

בני ואבי מבשלים
מאת: בני סיידא אבי ביטון

בני סיידא והשף אבי ביטון חברו יחד לספר מלהיב ומרהיב, מוקפד וברור, עם מתכונים מפתיעים וקלי הכנה, שעשויים ממוצרים נגישים ומוכרים - ספר אשר כולו אהבה לאוכל, למטבח ולסועדים.

הוצאה לאור: מודן

סיווג: ספרי פנאי ואוכל

 חיים בתוך סיפור

חיים בתוך סיפור
מאת: נילי לוברני רולניק

חיים בתוך סיפור מציג את עקרונות היסוד של טכניקת הפלייבק ומפרט את אופני התרגול והטיפוח של יכולות הקשבה והבעה תאטרליות. בספר מאוגדים עשרות תרגילים המשלבים גוף, תנועה, טקסט וקול. תרגילים אלו נועדו לשמש סטודנטים לתאטרון ומשחק, לחינוך יצירתי, לפסיכודרמה, לדרמה-סיפור ולביבליותרפיה, כמו גם מורים, גננות, מנחי קבוצות, מטפלים באומנויות, עובדים סוציאליים....

הוצאה לאור: הקיבוץ המאוחד ומכון מופ"ת

סיווג: מדריכים וספרי מסעות

 יינות לאובדי עצות

יינות לאובדי עצות
מאת: אד מקארתי, מרי יואינג-מאליגן

המדריך הידידותי והמעשי הזה מוותר על גינוני הטקס הנלווים ליין, ומסביר לכם בדיוק מה אופנתי ומה לא, וכל מה צריך לדעת על עולם היין. הוא עוסק בכל הנושאים החשובים, החל מאזורי היין הוותיקים והחדשים בעולם וכלה בהתאמת סוגי יין לאוכל והרכבת אוסף של יינות.

הוצאה לאור: מטר

סיווג: מדריכים וספרי מסעות

 לבשל עם יעל

לבשל עם יעל
מאת: יעל גרטי

לבשל עם יעל הוא ספרה הראשון של יעל גרטי, בשלנית ואופה, בעלת המדור הפופולרי "לבשל עם יעל" בערוץ האוכל של אתר ynet. הספר מביא את המתכונים שזכו לשבחים מפי הקוראים, לצד מתכונים חדשים.

הוצאה לאור: מודן

סיווג: ספרי פנאי ואוכל

 לרזות בחוכמה

לרזות בחוכמה
מאת: אילנה בלום

לרזות בחוכמה מסביר באופן רהוט וקולח מהו מנגנון בקרת התיאבון, מהי השפעת הרכב המזון על מצב הרוח, למה יש לנו חשק לאכול ומהו אופן הבחירה המושכלת של תהליך ההרזיה. הספר עשיר בתפריטים ומתכונים שימושיים המותאמים לאוכלוסיות שונות, שנכתבו על ידי רינה ליפה אשר ניהלה את יחידת התזונה במרכז הרפואי רבין.

הוצאה לאור: ספרי עליית הגג

סיווג: ספרי פנאי ואוכל

  מוצגים 6 ספרים
סמיוטיקה | ספרים | רמקולים | מיקרוטופינג | זכות הילד לכבוד | רמות | הוצאות לאור |

ספרים
ספרים חדשים