הרשמה     הסרה

    


ספרים שראו אור בחודש נובמבר 2009 - עוד ספרים
מוצגים 6 ספרים
 הפילוסופיה של השיגעון

הפילוסופיה של השיגעון
מאת: יגאל ורדי

הספר הפילוסופיה של השיגעון: המדריך הפילוסופי לחיים מציג תיאוריה חדשה על אודות פסיכותרפיה פסיכו-פילוסופית. מטרת הייעוץ הפילוסופי היא לגבש משמעות לחיים ולבחון את הערכים המשפיעים על קבלת ההחלטות של האדם במסגרת הגשמתו העצמית. כל אלה כרוכים בנטייתו הטבעית של האדם לבצע תחזיות לעתידו.

הוצאה לאור: ידיעות ספרים

סיווג: ספרי מודעות ורוחניות

 הקפיצה הבאה

הקפיצה הבאה
מאת: רונלד כהן

מה דרוש כדי להפוך ליזם מצליח? על שאלה זו מנסה הקפיצה הבאה לענות. ספר זה נועד ליזמים וליזמים ברוחם, לאלו שעלו על מסלול היזמות ולאלו החולמים או שוקלים לעשות זאת, ויהיו גילם וזירת פעילותם אשר יהיו.הדבר דומה למשחק בכדור קופצני – כולנו יכולים לראות היכן הכדור קופץ כעת, כולנו יודעים שבשלב הבא עליו לשוב ולקפוץ במקום כלשהו, אבל רק מעטים מאיתנו מנסים לחזות היכן תהיה הקפיצה הבאה, ומעטים אף יותר מנסים להפיק מכך תועלת.

הוצאה לאור: ידיעות ספרים

סיווג: ספרי ניהול, שיווק וכלכלה

 למה קשה לתפוס מונית בימים גשומים?

למה קשה לתפוס מונית בימים גשומים?
מאת: רוברט ה. פרנק

הכלכלה המעניינת ביותר אינה נמצאת בכיתה או בנוסחאות מיושנות, אלא בעולם האמיתי: באולם הקולנוע, במכונית שלכם, לפעמים ברחוב. מאז שנות השמונים מבקש הכלכלן רוברט פרנק מתלמידיו לתהות על קנקנן של תופעות מוזרות, לשאול עליהן שאלות ולנסות להסביר אותן במונחים כלכליים. בספרו למה קשה למצוא מונית בימים גשומים? מביא פרנק מבחר גדול משאלותיהם של תלמידיו – לצד התשובות המפתיעות שמצאו – המגלות כיצד עקרונות כלכליים פועלים באמת.

הוצאה לאור: ידיעות ספרים

סיווג: ספרי ניהול, שיווק וכלכלה

 מי אתה? סיפורו של טיפול

מי אתה? סיפורו של טיפול
מאת: חורחה בוקאי

חורחה בוקאי הוא פסיכולוג יוצא דופן: לדעתו אנקדוטה או סיפור נחקקים בזיכרון פי כמה וכמה יותר מאלף הסברים ופרשנויות או שיטות טיפול רשמיות.בחדרו המבולגן והצבעוני הוא נפגש עם דמיאן, מטופל צעיר ומבולבל, ובאמצעות מעשיות ומשלים מן העבר הרחוק וגם בני זמננו, למן סיפורי זן והתלמוד ועד סיפורים הומוריסטיים עכשוויים, הוא מאיר לו - ולקוראים - את הדרך.

הוצאה לאור: כתר

סיווג: ספרי מודעות ורוחניות

 נהר הדם

נהר הדם
מאת: טים בוצ`ר

לטים בוצ´ר, כתב "הדיילי טלגרף", היה חלום. הוא החליט לצאת למסע הרפתקני של אלפי קילומטרים באחד האזורים הקשים והמסוכנים בעולם. בוצ´ר רצה לשחזר את מסעו של סטנלי, גם הוא כתב של "הטלגרף", לאורך נהר הקונגו האגדי במערב אפריקה. חלומו של בוצ´ר נהפך במהרה לאובססיה, כולם הזהירו אותו מפני הסכנות. רבים טענו בתוקף שמדובר במסע בלתי-אפשרי בארץ טרופית מוכת מחלות, רעב, מלחמות אזרחים, טרור, שחיתות ואפילו קניבליזם. ולמרות האזהרות יצא בוצ´ר בשנת 2004, בתום כמה שנות תחקיר והכנות, לגדת אגם טנגניקה והחל במסעו מערבה, לאורך נתיבו של הנהר העצום.

הוצאה לאור: עם עובד

סיווג: מדריכים וספרי מסעות

 קלינטק - מהפכת טכנולוגיות הסביבה

קלינטק - מהפכת טכנולוגיות הסביבה
מאת: רון פרניק וקלינט וייל

כשענקי תעשייה משקיעים מיליארדים בקלינטק - המסר ברור. פיתוח טכנולוגיות הסביבה הוא עסק רווחי המתקדם בצעד בטוח לעבר הזרם המרכזי של עולם העסקים. טכנולוגיות הסביבה הן המנוע הבא של הצמיחה הכלכלית! למהדורה העברית נוסף פרק מיוחד על הקלינטק בישראל מאת רו"ח ניר זיכלינסקי שיאפשר לקורא לנווט את דרכו בעולם הקלינטק בארץ ובעולם ולהתעדכן בנוגע לכיוונים ולהזדמנויות שמומלץ לבחון. ספר חדשני, עדכני ורחב יריעה. קריאת חובה למי שרוצה להבין את טכנולוגיות הסביבה המעצבות מחדש את עולמנו, ולהרוויח מהן בגדול.

הוצאה לאור: מטר

סיווג: ספרי ניהול, שיווק וכלכלה

  מוצגים 6 ספרים
סמיוטיקה | ספרים | רמקולים | מיקרוטופינג | זכות הילד לכבוד | רמות | הוצאות לאור |

ספרים
ספרים חדשים