הרשמה     הסרה

    


ספרים שראו אור בחודש נובמבר 2009 - כל הספרים
מוצגים 43 ספרים ב 6 עמודים     עמוד תצוגה: 1 -2 -3 -4 -5 -6 -
 רצח במארה

רצח במארה
מאת: קארה בלק

פריז, שנת 1933. האמנה של האיחוד האירופי עתידה לקבוע סדרים חדשים ביבשת. באותה עת רוחש המארה, הרובע היהודי העתיק של פריז, פעילות ניאו-נאצית.הבלשית הפרטית אמה לדוק מקבלת על עצמה משימה לא שגרתית ונקלעת לחקירת רצח מסתורית. חרף האיומים על חייה היא מתעקשת לגלות בכל מחיר את זהותו של הרוצח. אך רוחות רפאים מן העבר, מתקופת מלחמת העולם השנייה, רודפות אותה ומנסות לחסום את דרכה אל הפתרון.

הוצאה לאור: כתר

סיווג: ספרות מתורגמת

 שחררי את חרצובות לשונך אישה

שחררי את חרצובות לשונך אישה
מאת: צפרירה לידובסקי כהן

ספרה של צפרירה לידובסקי כהן, שחררי את חרצובות לשונך אישה, הוא מחקר ביקורתי מרשים בהיקפו ובעומקו, הסוקר את שירת וולך בהקשרה של השירה העברית בעת החדשה, מתאר את התפתחותה ומעריך את הישגיה. לדעת החוקרת, וולך היא ממבשריה של המהפכה הפוסט-מודרניסטית בשירה העברית, בהיותה חותרת תחת הנחות היסוד של החברה האנושית ומוסכמותיה ומפרקת אותן מנשקן עם זאת, חרף היותה פוסט-מודרניסטית, שירת וולך היא רומנטית מיסודה, משום שהיא מבטאת אמונה שלמה בייחודו וחד-פעמיותו של כל אדם וביכולתו להתנער ממוסרות החברה והתרבות, לכונן את עצמיותו, ולחיות את האמת האישית שלו ללא התחשבות באחרים.

הוצאה לאור: הקיבוץ המאוחד

סיווג: ספרי שירה ואודות שירה

 תולדות הרפואה

תולדות הרפואה
מאת: רוי פורטר - עורך

רוי פורטר אורג סיפור המקיף את המחלות, הרופאים, הטיפול הראשוני, הכירורגיה, עליית בתי החולים, הטיפול התרופתי והפרמקולוגיה, מחלות הנפש והפסיכיאטריה. הספר מדגיש את ההתפתחויות המכריעות שהתרחשו בעולם הרפואה ב-150 השנים האחרונות, אבל בוחן גם את הרפואה בעידן הקלאסי, בימי הביניים, בארצות האסלאם ובמזרח אסיה.

הוצאה לאור: רסלינג

סיווג: ספרי מדעי אדם וטבע

ספרים שראו אור בחודש נובמבר 2009
מוצגים 43 ספרים ב 6 עמודים
עמוד תצוגה: 1 -2 -3 -4 -5 -6 -סמיוטיקה | ספרים | רמקולים | מיקרוטופינג | זכות הילד לכבוד | רמות | הוצאות לאור |

ספרים
ספרים חדשים