הרשמה     הסרה

    


ספרים שראו אור בחודש אוקטובר 2009 - ספרות תרגום
מוצגים 22 ספרים ב 3 עמודים     עמוד תצוגה: 1 -2 -3 --הבא
 אמהות ובנים

אמהות ובנים
מאת: קולם טויבין

תשעה סיפורים על אהבה בין נשים וגברים שהם אמהות ובנים, ועל הרגשות, המתיחויות, ההחמצות, החשדות, המרווחים והשתיקות שעומדים ביניהם. אמהות ובנים הוא אסופת הסיפורים הראשונה של קולם טויבין, מחשובי הסופרים הפועלים כיום באירלנד.

הוצאה לאור: בבל

סיווג: ספרות מתורגמת

 ארוכה הדרך הביתה

ארוכה הדרך הביתה
מאת: ויל נורת

כשפיונה אדוארס מבחינה לראשונה בתרמילאי הגבוה והרזה הצועד במעלה השביל המוליך אל בית ההארחה שלה - היא מופתעת. היא רגילה לזרים בלתי צפויים בבית החווה שלה ושל בעלה בהרי צפון ווילס הנידחים, אבל מעטים מהם מגיעים ברגל. האיש שלקראתו היא פותחת את דלתה הוא גבר באמצע שנותיו, לא מגולח, שטוף זיעה... ויפה להדהים. מה ששניהם אינם יודעים באותו רגע הוא שחייהם עומדים להשתנות לעד.

הוצאה לאור: מטר

סיווג: ספרות מתורגמת

 ארץ פרומה

ארץ פרומה
מאת: כריסטיאן קראכט

"ארץ פרומה", רומן פורץ דרך מאת כריסטיאן קראכט, הוא סיפורו של צעיר גרמני אבוד שמחפש משמעות לחייו כאדם בעולם חומרני, מנוכר ואחוז תזזית. זהו גם סיפורו של הדור הצעיר בגרמניה, שמחפש את שורשיו התרבותיים ושבוחן את מהות קשריו עם אבותיו ועם ההיסטוריה הגרמנית של המאה ה-20. המספר - צעיר עלום שם, עשיר, שתוי ומוכה עייפות - עסוק ללא הרף במראה החיצוני ואכול בספקות עצמיים ושנאה לעולם (ובייחוד לכל מה שגרמני בו).

הוצאה לאור: אחוזת בית

סיווג: ספרות מתורגמת

 בשליחות הקיסר למחוז קזוסה

בשליחות הקיסר למחוז קזוסה
מאת: איי-ג´יי פרקר

בשליחות הקיסר למחוז קזוסה הוא סיפור בלשי המתרחש ביפן במאה האחת-עשרה. בעוד הקיסר שולט על ממלכתו באמצעות מערכת בירוקרטית מסורבלת, גואים התככים והמזימות בקרב תושבי הארץ. סוגווארה אקיטדה, בן אצילים שמשפחתו ירדה מנכסיה, יוצא לשליחות מטעם הקיסר לבדוק מדוע לא התקבלו זה שלוש שנים המסים ממחוז קזוסה. חמוש ברצון עז להוכיח את עצמו, בתושייה ובטביעת עין חדה, מוכן אקיטדה להתמודד עם משימתו.

הוצאה לאור: כתר ספרים

סיווג: ספרות מתורגמת

 גרגויל

גרגויל
מאת: אנדרו דייווידסון

כוכב סרטי פורנו, יפהפה כמו אל יווני, נשרף בתאונת דרכים מחרידה בעת שנהג במכוניתו שיכור ומסומם. כעת הוא שוכב בבית-החולים במחלקת הכוויות, מצבו קשה, רוב איבריו פגועים או חסרים, ונחמתו היחידה היא תכנון מדוקדק של התאבדותו. ואז נכנסת לחדרו מריאן אנגל. פסלת סכיזופרנית פרועת שיער, מקועקעת בכל חלקי גופה, שברחה מהמחלקה הסגורה. מריאן מתעקשת שהיא מכירה אותו מזמן או, ליתר דיוק, זה שבע מאות שנה, מאז היתה נזירה במנזר והוא שכיר חרב שנכווה בכל גופו ונעזב לנפשו, והיא הצילה אותו ממוות בטוח.

הוצאה לאור: מטר

סיווג: ספרות מתורגמת

 הדבר הכי טוב שיכול לקרות לקרואסון

הדבר הכי טוב שיכול לקרות לקרואסון
מאת: פאבלו טוסט

פאבלו מיראיס, עוד מעט בן שלושים וחמש, הוא ילד מגודל: מכור לסמים, לאלכוהול ולסקס. לקלחת הזאת מתווסף אירוע מבלבל נוסף - "הראשון במעלה", אחיו המוצלח, נעלם בנסיבות לא ברורות, ועקב כך נקלע פאבלו השיכור למערבולת אירועים משונה ומטורפת. כפי שדמותו המגוחכת של פאבלו היא רק מסווה למוח פילוסופי מבריק, כך הנסתר בספר זה רב מן הגלוי.

הוצאה לאור: כתר ספרים

סיווג: ספרות מתורגמת

 הכל משנה

הכל משנה
מאת: רון קורי

הכול משנה הוא רומן מצחיק, מלא דמיון ורגש, סאגה משפחתית שגיבורה הוא גאון הגדל במשפחה מעורערת, בן לאם חרדתית ואב עצור. זהו סיפורם של מסע התבגרות ארוך, כואב ונועז של ג'וניור, של אחיו רודני, של אהובתו איימי ושל נבואה שעתידה לשנות את העולם.

הוצאה לאור: ידיעות ספרים

סיווג: ספרות מתורגמת

 הנער מבורמה

הנער מבורמה
מאת: ביי בנדלה

חורף 1944. מלחמת העולם השנייה נכנסת אל השלב המכריע בתולדותיה. רק לפני כמה חודשים היה עלי בננה שוליה של נפח מניף שוט בעיירה כפרית; עכשיו הוא מאחורי קווי האויב, טוראי בבריגדת הרעם. הוא בן ארבע–עשרה. תחת פיקודו של הסמל המצולק והכריזמטי, דמיסה, הצטוותה היחידה לחדור אל הג'ונגל הבוגדני השורץ צלפים יפנים וגשמי זעף שהופכים את פני השטח למלכודת מוות ובוץ טובעני.

הוצאה לאור: כנרת זמורה ביתן

סיווג: ספרות מתורגמת

ספרים שראו אור בחודש אוקטובר 2009
מוצגים 22 ספרים ב 3 עמודים
עמוד תצוגה: 1 -2 -3 --הבאסמיוטיקה | ספרים | רמקולים | מיקרוטופינג | זכות הילד לכבוד | רמות | הוצאות לאור |

ספרים
ספרים חדשים