הרשמה     הסרה

    


ספרים שראו אור בחודש יוני 2009 - ספרות תרגום
מוצגים 16 ספרים ב 2 עמודים     עמוד תצוגה: 1 -2 -
 מספר הסיפורים

מספר הסיפורים
מאת: רביע עלם א-דין

בשנת 2003 חוזר אוסאמה אל־ח'ראט לביירות אחרי שנים רבות באמריקה כדי לשהות עם אביו השוכב על ערש דווי. העיר היא קליפתה של ביירות שאוסאמה זוכר, אך הוא וחבריו ובני משפחתו מתנחמים בדברים שתמיד החזיקו אותם: רכילות, צחוק, ומעל לכול - סיפורים.

הוצאה לאור: כנרת, זמורה ביתן

סיווג: ספרות מתורגמת

 משימות מיוחדות

משימות מיוחדות
מאת: בוריס אקונין

הבלש המהולל אֶראסְט פֶּטְרוֹבִיץ’ פַנְדוֹרִין חוזר, והפעם בשתי נובלות שנונות ורוויות קסם. בנסיך העלה פַנדוֹרין, הפקיד למשימות מיוחדות, מתמודד עם נוכל מבריק ומלא חן, המרוקן את כיסיהם של עשירי מוסקבה בעזרת אהובתו היפהפייה.

הוצאה לאור: ספרי עליית הגג

סיווג: ספרות מתורגמת

 סיפורים מאליס איילנד

סיפורים מאליס איילנד
מאת: ז'ורז' פרק עם רובר בובר

מכל ספריו של פרק, הוא אחד הקומוניקטיביים והנוגעים ללב ביותר, ואולי הכי "יהודי" - פרק מגיש טקסטים הגותיים בנושאי גלות, הגירה ומה זה להיות יהודי. משנת 1892 ועד 1924, עברו קרוב לשישה-עשר מיליון מהגרים מארצות אירופה באליס איילנד, אי קטן בן כמה עשרות דונמים, שבו הוקם מרכז מעבר, סמוך לפסל החירות, בניו יורק.

הוצאה לאור: בבל

סיווג: ספרות מתורגמת

 פרספוליס 2 - סיפורו של המסע הביתה

פרספוליס 2 - סיפורו של המסע הביתה
מאת: מרג'אן סטראפי

"פרספוליס 2" הוא חלקה השני של היצירה האוטוביוגרפית-מאוירת של מרג'אן סטראפי, ילידת איראן. בדרכה הגלויה והמרגשת, היא מספרת על חייה של נערה שהופכת לאישה. על רקע מוראות המשטר בארצה, ועם שק של געגועים וכמיהה, היא מנסה לנהל חיים נורמליים ולפלס לה דרך משלה אל האושר.

הוצאה לאור: אחוזת בית

סיווג: ספרות מתורגמת

 צרות ומזל רע

צרות ומזל רע
מאת: לי צ`יילד

גבר נזרק לתוך הלילה ממסוק גבוה מעל המדבר הקליפורני הריק. בשיקגו שומעת אישה ששורה של חוקרים — יוצאי צבא מיחידת עילית — מחוסלים בזה אחר זה. ברחובות פורטלנד נשלף ג'ק ריצ'ר — חייל, שוטר, גיבור — מחיי הנוודות שלו באמצעות קוד הידוע למעטים בלבד. מהסצנות המטלטלות הראשונות בספרו החדש של לי צ'יילד צולל ג'ק ריצ'ר כמו סכין ללב הקנוניה שהורגת את חבריו הוותיקים, בדרכה למשהו גרוע בהרבה.

הוצאה לאור: כנרת זמורה ביתן

סיווג: ספרות מתורגמת

 קר כקרח

קר כקרח
מאת: דיוויד באלדאצ´י

"מועדון הגמל", קבוצה מיסתורית ששמה לה למטרה להשגיח מקרוב על המנהיגים בוושינגטון הבירה, קנה לו בעלי ברית רבים אך גם הקים לעצמו אויבים מסוכנים. אוליבר סטון, מנהיגו של "מועדון הגמל", האיש שהכול מכבדים אותו אך בו־בזמן חוששים מפניו, מגלה יום אחד שאנשים מעברו מתים בזה אחר זה.

הוצאה לאור: מודן

סיווג: ספרות מתורגמת

 קרבת דם

קרבת דם
מאת: אברהם ורגיז

מריון ושיווה סטון, תאומים שאמם הנזירה מתה בלידתם ואביהם נטש אותם שעות אחר-כך, גדלים בביתם של צמד רופאים הודים בבית-חולים של המיסיון באדיס אבבה. הם גדלים ומתבגרים בצל חדרי הניתוח, צופים במקרים רפואיים נדירים מדי יום והופכים לרופאים בבגרותם. אהבתם המשותפת לגנט, חברת ילדותם, מפרידה ביניהם, אך מפגישה ביניהם שוב, בתרחיש לא ייאמן, טראגי ורב עוצמה, שבו נאלץ מריון להפקיד את חייו בידי אביו שנטש אותו ואחיו שבגד בו.

הוצאה לאור: מטר

סיווג: ספרות מתורגמת

 ראייה עיוורת

ראייה עיוורת
מאת: פיטר וואטס

סירי קיטון עבר כריתת חצי-מוח בהיותו ילד, וכעת אינו יכול להבין את רגשותיכם אלא במונחים של תרשימי זרימה.יוקא סראסטי הוא בן לזן נכחד ששחזרתם באמצעות גנטיקה משוכללת, וכיום נתון למרותכם נגד רצונו. אתם רואים בו משרת רב-עוצמה. הוא, מעצם מהותו, רואה בכם חלבון. אייזק ספינדל הוא ביולוג שחושיו הורחבו עד שהוא מסוגל לטעום מידע. עם זאת, הוא אינו מסוגל לחוש את עורו-שלו.

הוצאה לאור: קדמת עדן

סיווג: ספרות מתורגמת

ספרים שראו אור בחודש יוני 2009
מוצגים 16 ספרים ב 2 עמודים
עמוד תצוגה: 1 -2 -סמיוטיקה | ספרים | רמקולים | מיקרוטופינג | זכות הילד לכבוד | רמות | הוצאות לאור |

ספרים
ספרים חדשים