הרשמה     הסרה

    


ספרים שראו אור בחודש אפריל 2009 - ספרות תרגום
מוצגים 10 ספרים ב 2 עמודים     עמוד תצוגה: 1 -2 --הבא
 ארץ שפלה

ארץ שפלה
מאת: ג`וזף אוניל

הנס ון דן ברוק הוא אנליסט מניות, מהגר הולנדי בניו יורק שאירועי 11 בספטמבר 2001 חשפו סדקים בחייו המוגנים. בעקבות הפיגוע פונתה משפחתו מביתה ועברה להתגורר במלון צ'לסי. אשתו האנגלייה, רייצ'ל, עוזבת עם בנם הקטן וחוזרת ללונדון, והוא נותר לבדו בחברת דיירי המלון האקסצנטריים.

הוצאה לאור: סימנים וידיעות ספרים

סיווג: ספרות מתורגמת

 המשגה הכפול

המשגה הכפול
מאת: פרוספר מרימה

באביב 1833 ניסו הסופר הצעיר פרוספר מרימה והסופרת ז'ורז' סאנד, שנפרדה באותם ימים מבעלה, לקשור ביניהם קשר רומנטי, אך הקשר מת באבו. הנובלה המשגה הכפול נכתבה בעקבות הניסיון הרומנטי הכושל הזה ונרשמה בהיסטוריה כאחת היצירות המעניינות, השנונות והמורכבות של אחד מגדולי הסופרים הצרפתים בכל הזמנים.

הוצאה לאור: נהר ספרים

סיווג: ספרות מתורגמת

 כלוב הלטאה

כלוב הלטאה
מאת: קארן קונלי

"במהלך הכתיבה של כלוב הלטאה הבנתי שהדבר המועיל ביותר שביכולתי לעשות ככותבת הוא לתרום להיסטוריה של טוּב הלב. זה אולי נראה מוזר - לחפש אחר טוּב לב בין כותלי הכלא, אבל בית כלא הוא רק מיקרוקוסמוס של העולם שאנו חיים בו יום־יום. הפרטים שונים, אך המאבקים והצרכים האנושיים זהים. לאכול כראוי. להרגיש נקי ובטוח. לחיות בתחושת כבוד. לחיות עם יכולת בחירה, עם אמת כלשהי. לאהוב ולהיות נאהב. למות בחסד...

הוצאה לאור: כנרת, זמורה- ביתן

סיווג: ספרות מתורגמת

 כמצוות האל

כמצוות האל
מאת: ניקולו אמניטי

בערבה רווית גשם, בשולי הכול, חיים אב ובן - רינו וכריסטיאנו זֶנָה - המאוחדים באהבה עזה שניזונה מניצול ואלימות. הם חיים יחד בגאווה וחוֹברים לשני שוטים: קואטרוֹ פורמאג'י שנהיה קצת מוזר לאחר תקרית עם כבלי מתח גבוה, ודָנילוֹ אפּראה שננטש על ידי אשתו ומצולק ממותה של בתו. יום אחד הם מחליטים שהגיע הרגע להפוך את חייהם על פיהם. התוכנית פשוטה: לשדוד כספומט.

הוצאה לאור: כנרת

סיווג: ספרות מתורגמת

 לונאר פארק

לונאר פארק
מאת: ברט איסטון אליס

הרומן האוטוביוגרפי לונאר פארק הוא ספרו השישי של ברט איסטון אליס , והראשון שנכתב בזמן עבר. אליס הקדיש את הספר לזכרו של חברו הקרוב מייקל וייד קפלן, ולזכר אביו רוברט מרטין אליס, שהיה מקור ההשראה לדמותו של פטריק בייטמן, גיבור ספרו השלישי פסיכופת אמריקאי. הגם שהאירועים המתוארים בספר עשויים להצטייר כמעוררי חלחלה, עליכם לזכור דבר אחד בעודכם אוחזים בו בידיכם: כל זה אכן קרה, וכל מילה אמת.

הוצאה לאור: בבל

סיווג: ספרות מתורגמת

 מהו המה

מהו המה
מאת: דייב אגרס

ולנטינו אצ'אק דנג עודנו ילד כשהסכסוך מפריד אותו ממשפחתו ומאלץ אותו לעזוב את כפרו הקטן בסודן ולהצטרף לאלפי יתומים אחרים במסעם רב התלאות לאתיופיה, שבה הם מקווים לשבת בבטחה, לפחות לזמן־מה. לאורך הדרך נתקל ולנטינו בחיילי אויב, בלוחמי שחרור ובמיליציות קטלניות, בצבוֹעים ובאריות, במחלות וברעב, ומתמודד עם כל אלה בתושייה ובאומץ.

הוצאה לאור: מחברות לספרות

סיווג: ספרות מתורגמת

 נוכרייה

נוכרייה
מאת: דיאנה גבלדון

קלייר רנדל מנהלת חיים כפולים. יש לה בעל שחי במאה אחת ומאהב מן המאה האחרת. כשקלייר רנדל, אחות קרבית לשעבר, חוזרת בשנת 1945 מהמלחמה ומתאחדת עם בעלה לירח דבש שני, היא נוגעת בתמימות בסלע המצוי באחד ממעגלי האבנים העתיקים הפזורים ברחבי האיים הבריטיים. בן רגע היא חוזרת לעבר, אל סקוטלנד של 1743, ארץ שסועת מלחמות וסכסוכי גבול בין־שבטיים.

הוצאה לאור: כנרת

סיווג: ספרות מתורגמת

 פגישה אחרונה עם מרילין

פגישה אחרונה עם מרילין
מאת: מישל שניידר

פגישה אחרונה עם מרילין, הכתוב כרומן אך מבוסס על עובדות, ראיונות ומחקרים, מביא את סיפור הטיפול שעברה מרילין על רקע הסצינה הפסיכונאליטיקאית בהוליווד שהתאפיינה בעירוב ובטשטוש תחומים, עד שלא היה ברור מי הם השחקנים במשחק ואיזה תפקיד הם מגלמים אלו בחייהם של אלו.

הוצאה לאור: מודן

סיווג: ספרות מתורגמת

ספרים שראו אור בחודש אפריל 2009
מוצגים 10 ספרים ב 2 עמודים
עמוד תצוגה: 1 -2 --הבאסמיוטיקה | ספרים | רמקולים | מיקרוטופינג | זכות הילד לכבוד | רמות | הוצאות לאור |

ספרים
ספרים חדשים