הרשמה     הסרה

    


ספרים שראו אור בחודש אפריל 2009 - כל הספרים
מוצגים 65 ספרים ב 9 עמודים     עמוד תצוגה: 1 -2 -3 -4 -5 -6 -7 -8 -9 --הבא
 כל היודע דבר

כל היודע דבר
מאת: אורית הראל

ליאורה מורג נעלמת יום אחד ללא סיבה, בלי להשאיר סימן, רק דירה מסודרת ונקייה. עולמה המסודר והמוגן של בתה סיגל מתערער באחת. סיגל, שחייה התנהלו על מיי מנוחות, יוצאת למסע חיפושים שנהפך לסחרור במנהרת זמן משפחתית ולמרדף אחרי פרקי עבר נסתרים

הוצאה לאור: כתר

סיווג: ספרות מקור

 כל השירים א 1951 - 1965

כל השירים א' 1951 - 1965
מאת: דוד אבידן

כרך זה, הראשון מבין ארבעה כרכים של "כל שירי דוד אבידן", כולל את התקופה הראשונה ביצירתו, זוֹ שראשיתה ב"ברזים ערופי שפתיים" (1954) והמשכה ב"בעיות אישיות" (1957), "סיכום ביניים" (1960, מבחר מתוך שני הספרים הראשונים שנוספו לו שירים חדשים) ו"שירי לחץ" (1962), וסופה ב"משהו בשביל מישהו: מבחר שירים, 1962-1964" (1964).

הוצאה לאור: הקיבוץ המאוחד ומוסד ביאליק

סיווג: ספרי שירה ואודות שירה

 כל השירים ושירים חדשים

כל השירים ושירים חדשים
מאת: נתן זך

המהדורה השלמה של כל שירי נתן זך בשלשה כרכים במלאת לו 78 שנים. בשלושת הכרכים 1200 עמודי שירה הכוללים את כל השירים שראו אור בשמונה ספרי השירה שפרסם זך עד עתה; ספר שירים חדש, "בארץ עיפתה" ובו כ 100 שירים חדשים מהעשור האחרון; וכן גם כ 150 שירים מכל שנות יצירתו של זך שלא כונסו מעולם בספר או שטרם ראו אור כלל, ושובצו בכל שלושת הכרכים בהתאם למועד כתיבתם.

הוצאה לאור: הקיבוץ המאוחד

סיווג: ספרי שירה ואודות שירה

 כלוב הלטאה

כלוב הלטאה
מאת: קארן קונלי

"במהלך הכתיבה של כלוב הלטאה הבנתי שהדבר המועיל ביותר שביכולתי לעשות ככותבת הוא לתרום להיסטוריה של טוּב הלב. זה אולי נראה מוזר - לחפש אחר טוּב לב בין כותלי הכלא, אבל בית כלא הוא רק מיקרוקוסמוס של העולם שאנו חיים בו יום־יום. הפרטים שונים, אך המאבקים והצרכים האנושיים זהים. לאכול כראוי. להרגיש נקי ובטוח. לחיות בתחושת כבוד. לחיות עם יכולת בחירה, עם אמת כלשהי. לאהוב ולהיות נאהב. למות בחסד...

הוצאה לאור: כנרת, זמורה- ביתן

סיווג: ספרות מתורגמת

 כמצוות האל

כמצוות האל
מאת: ניקולו אמניטי

בערבה רווית גשם, בשולי הכול, חיים אב ובן - רינו וכריסטיאנו זֶנָה - המאוחדים באהבה עזה שניזונה מניצול ואלימות. הם חיים יחד בגאווה וחוֹברים לשני שוטים: קואטרוֹ פורמאג'י שנהיה קצת מוזר לאחר תקרית עם כבלי מתח גבוה, ודָנילוֹ אפּראה שננטש על ידי אשתו ומצולק ממותה של בתו. יום אחד הם מחליטים שהגיע הרגע להפוך את חייהם על פיהם. התוכנית פשוטה: לשדוד כספומט.

הוצאה לאור: כנרת

סיווג: ספרות מתורגמת

 להביט בשמש

להביט בשמש
מאת: ארווין יאלום

בסגנונו הסיפורי הייחודי מציג ארווין יאלום גישה חיובית ומעודדת לסוגיית הארעיות. בחיבור רב היקף זה, החובק את ניסיון חייו המקצועי והאישי, ד"ר יאלום מסייע לנו להכיר בכך שפחד המוות נמצא בלב חלק ניכר מהחרדות שלנו. הכרה זאת נולדת לא פעם מ"חוויית יקיצה" - חלום, אובדן (מות אדם אהוב, גירושים, איבוד מקום עבודה או בית), חולי, טראומה או הזדקנות.

הוצאה לאור: דביר

סיווג: ספרי עיון, חברה ובקורת

 לונאר פארק

לונאר פארק
מאת: ברט איסטון אליס

הרומן האוטוביוגרפי לונאר פארק הוא ספרו השישי של ברט איסטון אליס , והראשון שנכתב בזמן עבר. אליס הקדיש את הספר לזכרו של חברו הקרוב מייקל וייד קפלן, ולזכר אביו רוברט מרטין אליס, שהיה מקור ההשראה לדמותו של פטריק בייטמן, גיבור ספרו השלישי פסיכופת אמריקאי. הגם שהאירועים המתוארים בספר עשויים להצטייר כמעוררי חלחלה, עליכם לזכור דבר אחד בעודכם אוחזים בו בידיכם: כל זה אכן קרה, וכל מילה אמת.

הוצאה לאור: בבל

סיווג: ספרות מתורגמת

 לימסול

לימסול
מאת: ישי שריד

חוקר שב"כ, מסור לעבודתו בסיכול פיגועי התאבדות, מסובך בחייו המקצועיים והאישיים, מקבל משימה חדשה ולא שגרתית. הוא נשלח לקבל שיעורים בכתיבה יוצרת אצל סופרת תל-אביבית, פעילת שלום, ונעשה מעורב בחייה. עליו לטפל בידי ותיק שלה, אמן פלסטיני מעזה, שקיבל אישור להיכנס לישראל לטיפול במחלתו הסופנית.

הוצאה לאור: עם עובד

סיווג: ספרות מקור

ספרים שראו אור בחודש אפריל 2009
מוצגים 65 ספרים ב 9 עמודים
עמוד תצוגה: 1 -2 -3 -4 -5 -6 -7 -8 -9 --הבאסמיוטיקה | ספרים | רמקולים | מיקרוטופינג | זכות הילד לכבוד | רמות | הוצאות לאור |

ספרים
ספרים חדשים