הרשמה     הסרה

    


ספרים שראו אור בחודש ינואר 2009 - ספרות תרגום
מוצגים 17 ספרים ב 3 עמודים     עמוד תצוגה: 1 -2 -3 --הבא
 מסדר שחור

מסדר שחור
מאת: ג´יימס רולינס

דליקה זדונית בחנות ספרים בקופנהגן מתניעה מסע ציד חסר רחמים שמתפרש על פני ארבע יבשות. מקרים של הצתה ורצח מגלים מזימה מרושעת לגנוב את ספר התנ"ך של צ´רלס דרווין, אבי תורת האבולוציה. המפקד גריי פירס יורד לעומקה של תעלומה שתחילתה בתקופת גרמניה הנאצית, אל הניסויים האיומים שבוצעו במעבדות שכעת הן נטושות במעמקי הרים חלולים בפולין.

הוצאה לאור: מודן

סיווג: ספרות מתורגמת

 משמרת לילה

משמרת לילה
מאת: שרה ווטרס

סיפורם של ארבעה תושבי לונדון, שלוש נשים וגבר צעיר, שלכולם יש עבר בעייתי שהיו שמחים לשכוח. לונדון של מלחמת העולם השנייה, עם האזעקות, הפצצות האוויר, והרחובות המואפלים, מהלכת קסם על הקוראים, בספר שמתחיל עם תום המלחמה וחוזר לתחילתה. סיפורי האהבה של ארבעת הגיבורים מצטלבים אלה באלה בדרכים מפתיעות. אהבת נשים, אהבת גברים ואהבה אסורה.

הוצאה לאור: מטר

סיווג: ספרות מתורגמת

 נמכרה

נמכרה
מאת: פטרישיה מק´קורמיק

סיפורה של לקשמי, ילדה נפאלית תמימה מהמדרונות הנידחים של הרי ההימלאיה, שבשל העוני ודלות הרוח של אביה החורג נשלחת לעבוד בבית עשירים בהודו.

הוצאה לאור: ספרית פועלים

סיווג: ספרות מתורגמת

 ערבה עיוורת, עלמה נמה

ערבה עיוורת, עלמה נמה
מאת: הרוקי מורקמי

ערבה עיוורת, עלמה נמה הוא קובץ הסיפורים המגוון ביותר של מורקמי, המקיף חמש שנות כתיבה. מורקמי יצר קשת של סיפורים המעבדת את מגוון החוויות האנושיות בדרכים מפתיעות ומרתקות. גיבוריו של מורקמי מתמודדים עם אובדן כואב, עם מיניותם או עם המרחק הבלתי אפשרי בין מי שאמורים להיות קרובים מכול.

הוצאה לאור: כתר, בשיתוף הוצאת כנרת, זמורה-ביתן

סיווג: ספרות מתורגמת

 פרח ברים

פרח ברים
מאת: ליה ג`ייקובסון

בשעות היום טוקיו היא כמו עולם של רובוטים. אולם בלילה היא הופכת למעין "עיר מפלט" של עובדי התאגידים הגדולים המחפשים מקומות שעשועים. התובנות הצורבות של ג`ייקובסון על התרבות היפנית, הקסם הארוטי, המדיניות הג`נדרית, והתדרדרותה לעולם שהוא כולו חושים, יוצרים רומן זכרונות מהפנט ובלתי נשכח.

הוצאה לאור: פן וידיעות ספרים

סיווג: ספרות מתורגמת

 פרמן

פרמן
מאת: ג`ורג` דרגומן

מאחר שהוא נאלץ להתחרות על אוכל עם אחיו ואחיותיו הגדולים והמרושעים ממנו, פרמן מתחיל לזלול את הסובב אותו. הוא מעכל יותר מאשר עיסת נייר ודבק, ובדרך נס לומד לקרוא, ועד מהרה מזדהה יותר עם בני האדם מאשר עם מכרסמים. מנוכר ממשפחתו, הוא מחפש להתיידד עם הגיבור שלו, בעל חנות הספרים, ועם סופר מדע בדיוני כושל שמרבה לבקר בחנות.

הוצאה לאור: כנרת, זמורה-ביתן

סיווג: ספרות מתורגמת

 פשפש הנשפים

פשפש הנשפים
מאת: ין גה-לינג

דן דונג, פועל פשוט ומובטל, מגלה יום אחד כמה פשוט להיכנס בחזות של עיתונאי אל נשפים של החברה הגבוהה. מה שמתחיל בשגגה הופך במהרה להתמכרות למנעמי המסיבות ולמנות המשוכללות (בין השאר, מנה שמורכבת מאלף לשונות יונים המסודרות בצורת חרצית). אבל כשדן נחשף לקנוניה מושחתת, קול המצפון קורא לו לעשות מעשה ולכתוב על כך בעיתונות.

הוצאה לאור: ידיעות ספרים

סיווג: ספרות מתורגמת

 שבעה סוגי עמימות

שבעה סוגי עמימות
מאת: אליוט פרלמן

שבעה קולות מספרים את סיפורה של אהבה כפייתית, של דחף ושיתוק, של נישואים ריקים ובגידה: סיימון הייווד, החוטף; ד"ר אלכס קלימה, הפסיכיאטר שמטפל בסיימון והופך לחברו הטוב; אנה גראטי, חברתו לשעבר של סיימון ואמו של הילד החטוף; ג´ו גראטי, בעלה של אנה; אנג´ליק הזונה, חברתו הנוכחית של סיימון; דניס מיטשל, אנליסט וחבר לעבודה של ג´ו גראטי; ורייצ´ל קלימה, בתו של אלכס, שבנסיבות מוזרות הופכת לחברתו של סאם.

הוצאה לאור: זמורה ביתן

סיווג: ספרות מתורגמת

ספרים שראו אור בחודש ינואר 2009
מוצגים 17 ספרים ב 3 עמודים
עמוד תצוגה: 1 -2 -3 --הבאסמיוטיקה | ספרים | רמקולים | מיקרוטופינג | זכות הילד לכבוד | רמות | הוצאות לאור |

ספרים
ספרים חדשים