הרשמה     הסרה

    


ספרים שראו אור בחודש נובמבר 2008 - עוד ספרים
מוצגים 10 ספרים ב 2 עמודים     עמוד תצוגה: 1 -2 --הבא
 איך זה שהאידיוט הזה עשיר ואני לא?

איך זה שהאידיוט הזה עשיר ואני לא?
מאת: רוברט שמין

מחבר רבי-המכר רוברט שמין מגלה לראשונה את סודותיהם של המולטי-מיליונרים: למה אנשים מסוימים מושכים אליהם הון ואילו אחרים שקועים בחובות? שמין אוהב לעזור ל"אסונות פיננסיים מהלכים" להרוויח מיליונים. הוא משתמש בסיפור ההצלחה שלו כדי להמחיש איך חשיבה מחוץ לקופסה הביאה להתעשרותו. תלמדו מדוע אידיוטים עשירים מרוויחים יותר מכל "מומחי ההתעשרות" למיניהם, ומה באמת צריך לעשות כדי להשיג שפע פיננסי.

הוצאה לאור: מטר

סיווג: ספרי ניהול, שיווק וכלכלה

 אנשים מתוקים לחיים ארוכים

אנשים מתוקים לחיים ארוכים
מאת: ד"ר משה זילבר

הספר נולד מתוך בעיות שהציגו מטופלים בפני ד"ר זילבר לאורך שנות עבודתו כרופא קליני וכמנהל פורומים אינטרנטיים בנושא סוכרת, ולכן הוא משקף מה שהסוכרתיים רוצים לדעת ולא את מה שהרופא חושב שמגיע להם לדעת!

הוצאה לאור: אוריון

סיווג: מדריכים וספרי מסעות

 בורסה, יקירתי

בורסה, יקירתי
מאת: מיכל ליבנה בשיתוף עם אודי אלוני

בספר שימושי זה תקבלי תשובות ברורות ופשוטות לכל השאלות האלה ולרבות אחרות. תמצאי בו שלל עצות מעשיות, המובאות בדרך מקורית, חכמה והומוריסטית. הספר הזה יעניק לך ארגז כלים פיננסי נוח לשימוש וקל להבנה, כך שתוכלי ללמוד שלב אחר שלב איך להשקיע בבורסה בתבונה, ואיך לעשות כסף שייכנס לחשבון הבנק שלך חודש אחרי חודש, במשך שנים, ממש כמו משכורת נוספת!

הוצאה לאור: מטר

סיווג: ספרי ניהול, שיווק וכלכלה

 המנהל הסמכותי

המנהל הסמכותי
מאת: דיאנה בוהר

האם אתם מעוניינים לגרום לאחרים לפעול? להבליט את רעיונותיכם? לתקשר כמנהיגים מכובדים? בספרה המנהל הסמכותי, חולקת גורו התקשורת ומחברת רבי המכר דיאנה בוהר עם הקוראים את סודותיה המקצועיים בנושא התקשורת - הנחיות רבות עוצמה שהוכיחו עצמן בתאגידים הגדולים בעולם המופיעים ברשימת "פורצ'ן 500". בעזרת עשר אסטרטגיות ברורות, היא תראה לכם בדיוק מה יש לומר, איך לומר, מתי בדיוק, ואף איך להציג עצמכם כמנהיגים אמינים - כל אותם אלמנטים הכרחיים בעולם העסקים כיום.

הוצאה לאור: מטר

סיווג: ספרי ניהול, שיווק וכלכלה

 להקשיב ללב

להקשיב ללב
מאת: דניאל גוטליב

כיצד נוכל להרגיש פחות בודדים; לעתים פציעה היא בלתי נמנעת, אבל כזהו גם הריפוי; כיצד הלחץ של ההורים משפיע על הילד; ועוד. דניאל גוטליב, פסיכולוג בעל שם, מנחה תוכנית רדיו בארצות-הברית ובעל טור קבוע ב"פילדלפיה אינקוויירר", דן באתגרים שניצבים בפני כולנו כבני-אדם וברגשות שלעתים קרובות מדי איננו מאפשרים להם לצוף אל פני השטח, ומצליח לענות על השאלה החשובה מכולן: "מה המשמעות של להיות אנושי?"

הוצאה לאור: מטר

סיווג: ספרי מודעות ורוחניות

 מה החלום שלך?

מה החלום שלך?
מאת: מתיו קלי

מנהלים רבים אובדי עצות לנוכח תופעות כגון חוסר מחויבות למקום העבודה ותחלופת עובדים גבוהה. הם חולמים להיות מנהלים מצטיינים, אבל טרם מצאו דרך מעשית ויעילה שתוביל אותם לשם. עד היום. בספר מיוחד זה בודקים מנהלים מה באמת מניע עובדים, ומגלים שהמפתח להנעתם אינו הבטחה למשכורת גבוהה יותר או העלאה בדרגה, אלא הגשמה של חלומות אישיים! המנהלים לומדים שחשוב להציע לאנשים בכל רמות הארגון עזרה ועידוד כדי שהעובדים יוכלו להגשים את חלומותיהם ולחוות סיפוק רב בעבודה ובחיים. אז מה החלום שלכם?

הוצאה לאור: מטר

סיווג: ספרי ניהול, שיווק וכלכלה

 מה לימד אותי שאמו הלווייתן

מה לימד אותי שאמו הלווייתן
מאת: איימי סאת'רלנד

בזמן שצפתה, לצורך כתיבת ספרה הקודם, במאלפי חיות אקזוטיות, עלה בדעתה של העיתונאית איימי סאתרלנד רעיון מבריק: ליישם את שיטות אילוף החיות שראתה על היצורים האנושיים שבחייה - ובפרט על בעלה האהוב סקוט! בספר המשעשע והשנון שבידיכם סאת'רלנד מספרת כיצד יישמה את מה שלמדה מהמאלפים על חייה שלה.

הוצאה לאור: מטר

סיווג: ספרי מודעות ורוחניות

 מקצוענות בניהול

מקצוענות בניהול
מאת: ראם צ'אראן

אנו מתבלבלים תכופות בין מראית עין של מנהיגות לדבר האמיתי. אינטליגנציה, חזון ותקשורת טובה חשובים, אבל הם לא הכול. יש צורך במקצוענות בניהול עסק וביכולת להובילו בכיוון הנכון, לקבל החלטות נכונות ולהשיג תוצאות כך שהעובדים והעסק יהיו במצב טוב יותר משהיו. במשך ארבעה עשורים למד ראם צ'אראן מהן הסיבות להצלחה ולכישלון של מנהיגים כיועץ רב-השפעה בצמרת הניהול של החברות המובילות בעולם. הוא צפה מקרוב בשיטות ובהתנהגויות של מנהיגים, ולאור תובנותיו הוא מציג שמונה כישורים בסיסיים בתחום הניהול ומשרטט תמונה רחבה של המנהיגים המצליחים במאה ה-21.

הוצאה לאור: מטר

סיווג: ספרי ניהול, שיווק וכלכלה

ספרים שראו אור בחודש נובמבר 2008
מוצגים 10 ספרים ב 2 עמודים
עמוד תצוגה: 1 -2 --הבאסמיוטיקה | ספרים | רמקולים | מיקרוטופינג | זכות הילד לכבוד | רמות | הוצאות לאור |

ספרים
ספרים חדשים