הרשמה     הסרה

    


ספרים שראו אור בחודש נובמבר 2008 - כל הספרים
מוצגים 61 ספרים ב 8 עמודים     עמוד תצוגה: 1 -2 -3 -4 -5 -6 -7 -8 --הבא
 להקשיב ללב

להקשיב ללב
מאת: דניאל גוטליב

כיצד נוכל להרגיש פחות בודדים; לעתים פציעה היא בלתי נמנעת, אבל כזהו גם הריפוי; כיצד הלחץ של ההורים משפיע על הילד; ועוד. דניאל גוטליב, פסיכולוג בעל שם, מנחה תוכנית רדיו בארצות-הברית ובעל טור קבוע ב"פילדלפיה אינקוויירר", דן באתגרים שניצבים בפני כולנו כבני-אדם וברגשות שלעתים קרובות מדי איננו מאפשרים להם לצוף אל פני השטח, ומצליח לענות על השאלה החשובה מכולן: "מה המשמעות של להיות אנושי?"

הוצאה לאור: מטר

סיווג: ספרי מודעות ורוחניות

 להתראות בעננים

להתראות בעננים
מאת: יורן סאלברג

בעיירה קטנה בשבדיה ילד בן 7 מנסה לפענח את החזיונות ואת שפת הסמלים שאביו המטיף משתמש בהם בדרשותיו; בעיני רוחו הילד רואה עולם פנטסטי שבו קהילת המאמינים ישרי הדרך נעקרת בבת אחת מעל פני האדמה ועוברת לחיות חיי נצח בשמיים לאחר אירוע המכונה "הפגישה בעננים". אמו של הילד מנסה לשווא לדרבן אותו לגלות עניין בבני גילו, אך עולם הפנטזיה והדמיון התיאולוגי קוסמים לו יותר.

הוצאה לאור: מודן

סיווג: ספרות מתורגמת

 ליבוביץ ולוינס

ליבוביץ ולוינס
מאת: טל זסלר

ישעיהו ליבוביץ ועמנואל לוינס הם שניים מגדולי ההוגים היהודיים במחצית השנייה של המאה ה-20: ספרו של טל זסלר מבקש להציע קשרים מפתיעים ביניהם. ראשיתם של קשרים אלו בדמיון הביוגרפי המעניין בין ליבוביץ ולוינס, אשר גדלו במעוזים של התנגדות לרוח החסידית, בליטא ובלטביה. שניהם עקרו בצעירותם למערב היבשת על מנת לרכוש השכלה אוניברסיטאית; שניהם פתחו את מסעם הפילוסופי בסדרת מסות חשובות על זהות יהודית בשנות ה-30.

הוצאה לאור: רסלינג

סיווג: ספרי עיון, חברה ובקורת

 לתקן את הגלובליזציה

לתקן את הגלובליזציה
מאת: ג'וזף שטיגליץ

לתקן את הגלובליזציה הוא ספר אמיץ ושנון, שמותח ביקורת נוקבת על התנהלותם הכושלת של המוסדות העיקריים של הגלובליזציה. כיצד כשלה הגלובליזציה דווקא במדינות שאותן הייתה אמורה לשרת, ומדוע החמיצה את המטרות החשובות שהציבה לעצמה.

הוצאה לאור: אריה ניר

סיווג: ספרי עיון, חברה ובקורת

 מה החלום שלך?

מה החלום שלך?
מאת: מתיו קלי

מנהלים רבים אובדי עצות לנוכח תופעות כגון חוסר מחויבות למקום העבודה ותחלופת עובדים גבוהה. הם חולמים להיות מנהלים מצטיינים, אבל טרם מצאו דרך מעשית ויעילה שתוביל אותם לשם. עד היום. בספר מיוחד זה בודקים מנהלים מה באמת מניע עובדים, ומגלים שהמפתח להנעתם אינו הבטחה למשכורת גבוהה יותר או העלאה בדרגה, אלא הגשמה של חלומות אישיים! המנהלים לומדים שחשוב להציע לאנשים בכל רמות הארגון עזרה ועידוד כדי שהעובדים יוכלו להגשים את חלומותיהם ולחוות סיפוק רב בעבודה ובחיים. אז מה החלום שלכם?

הוצאה לאור: מטר

סיווג: ספרי ניהול, שיווק וכלכלה

 מה לימד אותי שאמו הלווייתן

מה לימד אותי שאמו הלווייתן
מאת: איימי סאת'רלנד

בזמן שצפתה, לצורך כתיבת ספרה הקודם, במאלפי חיות אקזוטיות, עלה בדעתה של העיתונאית איימי סאתרלנד רעיון מבריק: ליישם את שיטות אילוף החיות שראתה על היצורים האנושיים שבחייה - ובפרט על בעלה האהוב סקוט! בספר המשעשע והשנון שבידיכם סאת'רלנד מספרת כיצד יישמה את מה שלמדה מהמאלפים על חייה שלה.

הוצאה לאור: מטר

סיווג: ספרי מודעות ורוחניות

 מחנק

מחנק
מאת: הליין ואן רויין

לכאורה, ליוליה דה חרוט בת השלושים ושש לא חסר כלום. רק לכאורה. נישואיה חסרי התשוקה, משפחתה ונטל עבודות הבית יוצרים אצלה תחושת מחנק ומניעים אותה לקבל החלטה דרמטית ולהשאיר הכול מאחוריה. מצוידת באומץ, בגלולות ואליום ובכמה בקבוקי בקרדי, היא יוצאת למסע בעקבות חלומותיה ומעיזה לעשות את שכולנו רק חולמים לעשות.

הוצאה לאור: כנרת, זמורה-ביתן

סיווג: ספרות מתורגמת

 מיתר עדין

מיתר עדין
מאת: קלייר קילרוי

אווה טיין, כנרת אירית שמתגוררת בניו יורק, מתמוטטת אחרי הופעת הבכורה של כסולנית ומוחשת לבית החולים. אווה, שמתקשה להתמודד עם בן זוגה ועם הגורמים להתמוטטותה, מוצאת מפלט בבר ושם פוגשת בדניאל, בנקאי השקעות מסתורי המוקסם ממנה.

הוצאה לאור: זמורה ביתן

סיווג: ספרות מתורגמת

ספרים שראו אור בחודש נובמבר 2008
מוצגים 61 ספרים ב 8 עמודים
עמוד תצוגה: 1 -2 -3 -4 -5 -6 -7 -8 --הבאסמיוטיקה | ספרים | רמקולים | מיקרוטופינג | זכות הילד לכבוד | רמות | הוצאות לאור |

ספרים
ספרים חדשים