הרשמה     הסרה

    


ספרים שראו אור בחודש אוקטובר 2008 - כל הספרים
מוצגים 36 ספרים ב 5 עמודים     עמוד תצוגה: 1 -2 -3 -4 -5 --הבא
 מופקרות - נשים בזנות

מופקרות - נשים בזנות
מאת: ענת גור

ספר זה, שהינו ראשון ויחיד מסוגו בישראל, עוסק במגוון נושאים הקשורים לזנות, ובמיוחד לנשים העוסקות בזנות - מי הן ? כיצד הגיעו לעסוק בזנות? מה עובר עליהם במהלך העיסוק בזנות. האם הזנות היא בחירה? ועוד. ספרה של ענת גור הוא פרי עבודה טיפולית רבת שנים עם נשים שמחלימות מזנות, ומחקר שבו רואיינו ראיונות עומק נשים שעסקו שנים ארוכות בזנות רחוב בישראל.

הוצאה לאור: הקיבוץ המאוחד

סיווג: ספרי עיון, חברה ובקורת

 נשיקת הבודהא

נשיקת הבודהא
מאת: פיטר טאסקר

בעקבות סמוראי בוגי ששבה את לב הקהל והביקורת, עוד ספר בטרילוגיה של קזואו מורי, הבלש היפני המרופט משהו, חובב הג'ז ואמנויות הלחימה. ארגוני יאקוזה, שערוריות פוליטיות וכלכליות, כת דתית רצחנית וסמי אושר - אלה החומרים שמהם רוקח פיטר טאסקר ביד קלה את המותחן המשובח שלו, תוך שהוא מוליך את גיבוריו ברחובותיה ובסמטאותיה של טוקיו ומגלה לקוראיו את הצד האפל שלה כפי שאיש לא עשה לפניו.

הוצאה לאור: חרגול

סיווג: ספרות מתורגמת

 עכשיו טוב

עכשיו טוב
מאת: איריס מיטלמן

אליאורה,גיבורת הסיפור חוגגת את יום הולדתה החמישים ומקבלת שלוש שיחות טלפון המערערות את חייה: מתברר לה כי לבעלה יש ילד נוסף, מחוץ לנישואים, כי גבר נשוי מעברה קורא לה לחזור אליו, וכי חברתה הטובה חולה בסרטן השד. בן לילה מתהפכים חייה על פיהם באופן הציני ביותר, והיא נאלצת להתעמת עם עברה, לבחון מחדש את הבחירות שעשתה ולהתמודד עם מצבים בלתי אפשרים.

הוצאה לאור: ספרית מעריב

סיווג: ספרות מקור

 פשוט בריא

פשוט בריא
מאת: פיליס גלזר

פשוט בריא הוא ספר בישול מיוחד עם מסר ברור - בריאות בדגש אקולוגי. (הספר גדוש בטיפים ומידע שימושי על נושאים כמו אידוי, הנבטה, מיחזור מים במטבח ומנגל בטיחותי).

הוצאה לאור: מודן

סיווג: ספרי פנאי ואוכל

 ריגושים וסודות

ריגושים וסודות
מאת: אנדרה מטלון סטנלי רבין

ספר זה אינו ספר לימוד של שיטות וכישורי טיפול, אבל הוא מהווה אוצר של סיפורים המזמינים את הקורא להתוודע אל עולם של רגשות, התלבטויות ושאלות פתוחות ביחסיהם של מטפלים ומטופלים. אלה מבין הקוראים הרוצים ללמוד על המתרחש בחדר הטיפול בשעת המפגש בין המטפל למטופל, ייצאו נשכרים מן הסיפורים המרתקים שנפרסים כאן, ועשויים אף להזדהות עם חלק מהם ואולי גם להשתמש בהם בעתיד בחייהם המקצועיים.

הוצאה לאור: הקיבוץ המאוחד

סיווג: ספרי מודעות ורוחניות

 רכבת הרים רגשית

רכבת הרים רגשית
מאת: קלאודיה המונד

ספרה של קלאודיה המונד הוא מסע מרתק של התבוננות מדעית ברגשות. מדוע הבכי משפר את הרגשתנו? מה הקשר בין תנוכי האוזניים לבין רגש הקנאה? האם תחושת הגועל שונה אצל גברים ואצל נשים? לשאלות מסוג זה יימצאו תשובות בחקר הרגשות.

הוצאה לאור: כתר

סיווג: ספרי מדעי אדם וטבע

 שולחן הלימון

שולחן הלימון
מאת: ג`וליאן בארנס

גיבורי הסיפורים בשולחן הלימון מזדקנים וניצבים אל מול סוף חייהם — מהם שמגיבים על כך בצער מר, מהם שמקבלים את הדין, ומהם שמשתוללים בחמת זעם. רק התפאורה משתנה. היא נעה משוודיה של המאה השמונה־עשרה, דרך רוסיה של המאה התשע־עשרה, וממנה למספרה מודרנית שבה המספר אומד את חייו דרך חוויית התספורת, או לאולם קונצרטים בגדה הדרומית של התמזה, שבה חובב מוזיקה יוצא למלחמת חורמה במשתעלים למיניהם.

הוצאה לאור: זמורה ביתן

סיווג: ספרות מתורגמת

 שושן צחור

שושן צחור
מאת: גלי צבי-ויס

שושן צחור נוגע בסוד. סודותיו של אדם, גם כאלה שהוא לוקח איתו אל הקבר. סודתיה של מימי נלחשים בספר, מתגלים בהדרגה עד לסודה הגדול מכולם והמפתיע מכל. "שושן צחור" הוא סיפור על אנשים. הוא עוסק בשוֹנוּת, בגאונות ובהרסנות שבַּהליכה על הקצה; מטפל בכמיהה לגעת בנימיו של הרגש, ומתרכז בניסיון להגיע לתקשורת בין אדם לבינו ובינו לבין הסביבה.

הוצאה לאור: ספרית מעריב

סיווג: ספרות מקור

ספרים שראו אור בחודש אוקטובר 2008
מוצגים 36 ספרים ב 5 עמודים
עמוד תצוגה: 1 -2 -3 -4 -5 --הבאסמיוטיקה | ספרים | רמקולים | מיקרוטופינג | זכות הילד לכבוד | רמות | הוצאות לאור |

ספרים
ספרים חדשים