הרשמה     הסרה

    


ספרים שראו אור בחודש ספטמבר 2008 - ספרות תרגום
מוצגים 23 ספרים ב 3 עמודים     עמוד תצוגה: 1 -2 -3 --הבא
 אדם נכנס לחדר

אדם נכנס לחדר
מאת: ניקול קראוס

סמסון גרין, פרופסור צעיר באוניברסיטת קולומביה, נמצא משוטט במדבר נבאדה. כשאשתו אנה מגיעה לקחת אותו הביתה, היא מוצאת אדם שאינו זוכר כלום, אפילו לא את שמו. הסרת גידול קטן ממוחו מצילה את חייו, אבל זיכרונותיו מעבר לגיל שתים-עשרה אבודים לעד.

הוצאה לאור: מחברות לספרות

סיווג: ספרות מתורגמת

 אהבות ומזימות

אהבות ומזימות
מאת: ג'קי קולינס

לאקי סנטאנג׳לו חוזרת כדי לנקום - חזקה, סקסית ומפתה כתמיד. אבל כעת לאקי מבוגרת יותר וחכמה יותר - והיא להוטה להחזיר לעצמה את עמדת הכוח בלאס־וגאס. היא עומדת לעשות זאת על ידי הקמת מלון בשווי מיליארד דולר.

הוצאה לאור: מודן

סיווג: ספרות מתורגמת

 אמנו שבשמים

אמנו שבשמים
מאת: פבלו סימונטי

חוּליה ברטוליני בת השבעים ושבע עורכת חשבון נפש. ממיטת חוֹליה היא מפתיעה את ארבעת ילדיה ומחליטה לא לעבור את הטיפולים שהיו יכולים להאט את קצב התקדמות המחלה הממארת שלקתה בה, בידיעה שהמוות ממתין לה כך או כך. במקום זאת חוליה מעבירה את הזמן שנותר לה בבחינה של חייה. היא מישירה מבט שהוא לעתים קר, ולעתים מלא רגש, ובוחנת את הסיפור של משפחתה, משפחה של מהגרים מאיטליה. היא נזכרת בילדותה, בבית שבו האב היה הסמכות הבלעדית והאם כנועה ומושפלת, כמקובל בצ'ילה השמרנית של שנות השלושים.

הוצאה לאור: מטר

סיווג: ספרות מתורגמת

 האלים משתוללים

האלים משתוללים
מאת: מארי פיליפס

מלאכתם של האלים אף פעם לא היתה קלה, והיא קשה שבעתיים במאה ה-21, כאשר דומה שאף אחד לא זקוק עוד לשירותיהם. אולם האלים היוונים לא נעלמו מהעולם, אלא רק עברו דירה ועתה הם גרים בבית מתפורר בלונדון. כדי להתפרנס, מנהלת אפרודיטה, אלת האהבה, שיחות סקס בטלפון, ארטמיס, אלת הציד, הפכה למטיילת כלבים מקצועית, אפולו, אל השמש והנבואה, מככב כחוזה עתידות בתוכנית טלוויזיה - וכולם עסוקים במריבות, במזימות ובתככים נמרצים מתמיד.

הוצאה לאור: מודן

סיווג: ספרות מתורגמת

 הארוקו בת העם

הארוקו בת העם
מאת: ג'ון ברנהם שוורץ

השנה היא 1959. הַארוּקוֹ, אישה צעירה ממשפחה טובה, נישאת ליורש העצר של יפן. היא האישה הראשונה ממוצא לא אריסטוקרטי שנכנסת למעוז המונרכיה הסגורה והמבודדת זה מאות שנים. שם, בחצר המלוכה, היא נפגשת עם האכזריות ועם החשד של הקיסרית ושל פמלייתה, וחשה שבכל רגע נתון היא נתונה למעקב ולהשגחה.

הוצאה לאור: מודן

סיווג: ספרות מתורגמת

 הירח הקר

הירח הקר
מאת: ג´פרי דיבר

בליל דצמבר קפוא, בעוד ירח מלא מרחף בשמים השחורים מעל ניו יורק, נרצחים באכזריות שני אנשים – ואת ייסורי גסיסתם הארוכים מציינים כרטיסי ביקור מצמררים: שעונים בעלי פני ירח, המונים בתקתוקם את הדקות האחרונות של הקורבנות עלי אדמות. רציחות נוספות מתוכננות, ולמשטרה יש שעות ספורות בלבד לעצור את השען המבריק בעל לב הקרח, שהאובססיה שלו לזמן מניעה אותו לתכנן את הטבח בדיוק של שעון משובח.

הוצאה לאור: אופוס - מתח

סיווג: ספרות מתורגמת

 המתבגר

המתבגר
מאת: פיודור דוסטויבסקי

המתבגר (1875) הוא הרביעי מבין חמשת הרומנים החשובים ביותר של פיודור דוסטויבסקי; אחריו נכתב רק "האחים קרמאזוב" וקדמו לו "החטא ועונשו", "אידיוט" ו"שדים". דוסטויבסקי הבשל, בן החמישים וחמש, מתאר את מחשבות גיבורו הצעיר של הספר ואת התנהלותו בחיוניות כה מופלאה, כאילו היה הוא עצמו בן עשרים בלבד. אין זה תרגומו הראשון של הרומן לעברית. הספר ראה אור לפני ארבעים וחמש שנים בתרגומו של שלמה הרברג, בשם "עול ימים".

הוצאה לאור: ידיעות ספרים

סיווג: ספרות מתורגמת

 הסודות של אגם טמפלטון

הסודות של אגם טמפלטון
מאת: לורן גרוף

ביום שבו חזרה וילי אפשטון בת ה-28 לעיירת הולדתה, טמפלטון, צפה גופת מפלצת על פני האגם. וילי מקווה שבטמפלטון הציורית תוכל להשליט מעט סדר בחייה ולגלות סוף סוף מיהו אביה. אבל אמא שלה, היפית מזדקנת שחזרה בתשובה מסרבת לספר לה.

הוצאה לאור: כתר

סיווג: ספרות מתורגמת

ספרים שראו אור בחודש ספטמבר 2008
מוצגים 23 ספרים ב 3 עמודים
עמוד תצוגה: 1 -2 -3 --הבאסמיוטיקה | ספרים | רמקולים | מיקרוטופינג | זכות הילד לכבוד | רמות | הוצאות לאור |

ספרים
ספרים חדשים