הרשמה     הסרה

    


ספרים שראו אור בחודש יוני 2008 - ספרות תרגום
מוצגים 14 ספרים ב 2 עמודים     עמוד תצוגה: 1 -2 --הבא
 אמא במשרה מלאה

אמא במשרה מלאה
מאת: לורה זיגמן

ג'וליה יודעת שיש הרבה מן המשותף בין היותה אמא במשרה מלאה לבין עבודתה הקודמת כיחצנית סלבריטאים - עבודה אינסופית, דרישות לא הגיוניות וחוסר הערכה מוחלט. אבל רק כשבעלה מפוטר והיא חייבת לחזור לעבודה, היא מבינה כמה היא מעדיפה להיות עם הילד שלה מלעבוד במשרה מלאה. אבל בעצם, כמה קשה יכול להיות לה כבר להחיות קריירה של כוכבת עבר מזדקנת ונואשת? או להתגבר על כך שבעלה הפך להיות "אמא במשרה מלאה" טוב יותר מכפי שהיא היתה אי-פעם? זהו רומן מצחיק ושנון הממחיש את האבסורד שבתרבות הסגידה לסלבריטאים ואת פניה השונים של ההורות.

הוצאה לאור: מטר

סיווג: ספרות מתורגמת

 ארץ פלאות קשוחה וסוף העולם

ארץ פלאות קשוחה וסוף העולם
מאת: הרוקי מורקמי

שני קווי עלילה מתפתחים במקביל ברומן. האחד מתרחש בטוקיו בעתיד הקרוב, בעולם פלאות קשוח שבו המידע הוא הנכס המקנה עוצמה וזכויות. הקו השני מתרחש במפלט נטול הזמן של הלא-מודע, "סוף העולם". תושביו אינם יודעים רוע ומוות, אך הם נטולי מהות אנושית. בהדרגה שני הקווים המקבילים מתחילים להתקרב ולהתמזג.

הוצאה לאור: כתר, כנרת, זמורה ביתן

סיווג: ספרות מתורגמת

 גאווה ודעה קדומה

גאווה ודעה קדומה
מאת: ג'יין אוסטן

חמש בנות נולדו לבני הזוג בנט, ולכולן קשה למצוא בעל - במיוחד לאליזבת היפה והפיקחית, הסובלת מנטייה מדאיגה לדחות הצעות נישואים. בעוד היא עוקבת אחר ההתאהבות הנרקמת בין אחותה ג'יין לבין מר בינגלי, מתחיל חברו הטוב - מר דארסי - להתעניין בה עצמה. דארסי העשיר והמושך בטוח שאין אישה שתסרב לו, אך בעיני אליזבת הוא הגבר האחרון עלי אדמות שתסכים להינשא לו: הוא מתנשא, ביקורתי, וייתכן שאף חיבל בסיכויי אחותה להינשא לבחיר לבה.

הוצאה לאור: כתר וידיעות ספרים

סיווג: ספרות מתורגמת

 דומא קי

דומא קי
מאת: סטיבן קינג

תאונה נוראית גוזלת את זרועו הימנית של אדגר פרימנטל, מסכסכת את זיכרונו ואת מחשבתו, ומותירה אותו עם התקפי זעם מתפרץ בשעה שהוא מתחיל במסע הקשה של השיקום. אדגר עוזב את מינסוטה ועובר לבית שכור בדומא קי, אי יפה להדהים ולמרבה הפלא כמעט לא מיושב מול חוף פלורידה.

הוצאה לאור: מודן

סיווג: ספרות מתורגמת

 האספנים

האספנים
מאת: דיוויד באלדאצ´י

רצח אכזרי שמתרחש באולם הספרים הנדירים של ספריית הקונגרס, שם שוכנים בבטחה זה מאות שנים אוצרותיה המודפסים של התרבות המערבית, שואב את ארבעת חברי מועדון הגמל אל פרשיית ריגול נועזת.

הוצאה לאור: מודן

סיווג: ספרות מתורגמת

 הקשיבי לקולי

הקשיבי לקולי
מאת: סוזאנה תמרו

כשהיתה בת ארבע נפטרה אמה. את אביה לא פגשה מעולם. האדם היחיד שהיתה יכולה לכעוס עליו ולחוש אליו טינה היה סבתה שגידלה אותה ואהבה אותה עד יומה האחרון. כעת, משנפטרה סבתה ואין לה עוד איש, היא כותבת אליה, ומן הכתיבה היא מגיעה להבנה שעליה לצאת בעקבות שתי הדמויות בחייה שאותן היתה רוצה להכיר - אמה המתה ואביה שעליו היא אינה יודעת דבר.

הוצאה לאור: מודן

סיווג: ספרות מתורגמת

 התרסקות

התרסקות
מאת: ניק הורנבי

במשפחתו של סאם, בן לאם חד־הורית צעירה, הבחירות הנכונות אף פעם לא באו בקלות. הדבר היחיד שאפשר לסמוך עליו כשההצלחה עומדת בפתח, הוא שמישהו כבר יעשה טעות ואז יבזבז את שארית חייו בניסיון לתקן אותה.

הוצאה לאור: מודן

סיווג: ספרות מתורגמת

 כלבם של בני בסקרוויל ועוד סיפורים

כלבם של בני בסקרוויל ועוד סיפורים
מאת: ארתור קונן דויל

כלבם של בני בסקרוויל - פתרון התעלומה המסתורית של הכלב האימתני ביותר בספרות - סימן את שובו של שרלוק הולמס לאחר שמחברו, קונן דויל, מאס בו והחליט להרוג אותו. כלבם של בני בסקרוויל הוגדר עדיין כ"זיכרונות" מהרפתקה שהתרחשה כביכול לפני מותו של הולמס, ומספר אותה ווטסון, עוזרו וידידו.

הוצאה לאור: אריה ניר

סיווג: ספרות מתורגמת

ספרים שראו אור בחודש יוני 2008
מוצגים 14 ספרים ב 2 עמודים
עמוד תצוגה: 1 -2 --הבאסמיוטיקה | ספרים | רמקולים | מיקרוטופינג | זכות הילד לכבוד | רמות | הוצאות לאור |

ספרים
ספרים חדשים