הרשמה     הסרה

    


ספרים שראו אור בחודש מרץ 2008 - כל הספרים
מוצגים 57 ספרים ב 8 עמודים     עמוד תצוגה: 1 -2 -3 -4 -5 -6 -7 -8 --הבא
 קול צעדינו

קול צעדינו
מאת: רונית מטלון

זהו ספר על בית, על אין-בית ועל התשוקה לבית – והבית כאן הוא צריף של "עמידר" בשכונת שוליים בישראל של שנות החמישים והשישים. כל הדמויות ברומן מעוצבות באהבה גדולה ובעוצמה רגשית שלעולם אינה גולשת לסנטימנטליות.

הוצאה לאור: עם עובד

סיווג: ספרות מקור

 קחי אותי אלי

קחי אותי אלי
מאת: מ' ג' היילנד

ג'ון איגן בן האחת-עשרה מחונן בכישרון נדיר: הוא יודע מתי אנשים משקרים. הוא מקווה שהכישרון הייחודי שלו יביא לו תהילה ויכניס אותו ל"ספר השיאים של גינס", אבל בינתיים עליו להתמודד עם רעידות האדמה הפוקדות את משפחתו האוהבת והשברירית.

הוצאה לאור: כנרת זמורה ביתן

סיווג: ספרות מתורגמת

 ראש העיר של שדרות לקסינגטון

ראש העיר של שדרות לקסינגטון
מאת: ג'יימס שיהן

שני חברים היו בלתי נפרדים, עד שבלילה גורלי אחד נפרדו דרכיהם: ג'וני הפך לעורך דין רב-השפעה במיאמי, ואילו חייו של מייקי התערערו מאחורי הסורגים. ג'וני, אכול רגשות אשמה בגלל הרשעתו של מייקי ואדיש לחיי ההצלחה, מוצא את ההזדמנות האחרונה שלו לגאולה: בחור צעיר, תושב פלורידה, המואשם ברצח שלא ביצע. ג'וני חש צורך להילחם למענו, ובאופן מסוים - להילחם למען מייקי.

הוצאה לאור: מטר

סיווג: ספרות מתורגמת

 שיח מלב המבוכה

שיח מלב המבוכה
מאת: דניאל מרום, מיקי מילר

שנים עשר מורים ישראלים, מחציתם עולים דוברי רוסית, מחציתם ותיקים, הסתגרו בחדר פעם בשבוע למשך שנה כדי להכיר זה את זה מעבר לסטריאוטיפים. הם שוחחו על מגוון רחב של נושאים, למן זיכרונות מגן הילדים ועד ליחס לשואה.

הוצאה לאור: כתר

סיווג: ספרים על עם ישראל, יהדות וא"י

 שיר אחד

שיר אחד
מאת: ג'לאל א-דין רומי

רומי הוא תופעה ייחודית בזמננו. המשורר והמיסטיקן הפרסי בן המאה ה 13, הפך למשורר הפופולארי ביותר באמריקה. בעולם בו אמונות שונות פיצלו את האנושות, הוא מאחד אותה בגשר של אהבה. הפופולאריות של רומי גדלה בעזרת התרגום החופשי לאנגלית של המשורר קולמן בארקס ובגרסה העברית- בעזרת לשונו הייחודית של גיל רון שמע.

הוצאה לאור: כנרת

סיווג: ספרי שירה ואודות שירה

 שיר המיסיון

שיר המיסיון
מאת: ג'ון לה קארה

ברונו סלבדור המכונה סלבוֹ הוא צעיר יתום ותמים להפליא, בן לאב לבן ולאם שחורה, שהתחנך בבית ספר של המיסיון במזרח קונגו. בהשפעת מורו ומדריכו האח מייקל הכשיר סלבו את עצמו להיות מתורגמן מקצועי בשפות אפריקאיות נידחות, שכמעט מיום לידתו למד לדבר אותן. עד מהרה הוא עושה חיל במקצועו, ואת שירותיו מבקשים גופים רבים, בהם כמובן המודיעין הבריטי.

הוצאה לאור: כנרת

סיווג: ספרות מתורגמת

 שירת הנחלילית

שירת הנחלילית
מאת: טוני דיטרליצי, הולי בלק

נדמה לכם שהחיים בפלורידה הם כיף אחד גדול ומתמשך? אתם טועים בגדול! האמת שהיה לי די נחמד כאן, עד שתקעו אותי עם אחות חורגת חנונה ומוזרה. והיא לא באה לבד. היא הביאה איתה ספר מטופש וגדול על פיות ושדונים.

הוצאה לאור: מטר

סיווג: ספרי ילדים נוער

 שעשני גבר

שעשני גבר
מאת: דוב ברקוביץ'

הספר שעשני גבר מציע מהפכה בעולם לימוד התלמוד הישיבתי בכך שהוא משלב שאלות וצורות חשיבה ויצירה שמקורן בעולם "החילוני" כחלק מהותי של הלימוד הישיבתי.

הוצאה לאור: ידיעות ספרים

סיווג: ספרים על עם ישראל, יהדות וא"י

ספרים שראו אור בחודש מרץ 2008
מוצגים 57 ספרים ב 8 עמודים
עמוד תצוגה: 1 -2 -3 -4 -5 -6 -7 -8 --הבאסמיוטיקה | ספרים | רמקולים | מיקרוטופינג | זכות הילד לכבוד | רמות | הוצאות לאור |

ספרים
ספרים חדשים