הרשמה     הסרה

    


ספרים שראו אור בחודש פברואר 2008 - עוד ספרים
מוצגים 9 ספרים ב 2 עמודים     עמוד תצוגה: 1 -2 --הבא
 אבאלה

אבאל'ה
מאת: יקיר אלקריב

אבאל'ה מתאר את דמותו הנרגשת והמבוהלת של אב טרי, מהרגע שבו התברר שהמקלון הלבן אינו משקר, דרך תשעה ירחי ההיריון, הלידה עצמה, וכל מה שבא אחריהם: הרבה פיפי-קקי, גברים שבוכים בלילה, פסגת האושר המובטחת, חוסר שינה, יום הולדת שנה, והכול באהבה גדולה.

הוצאה לאור: אריה ניר

סיווג: מדריכים וספרי מסעות

 בית-המלאכה של בילי

בית-המלאכה של בילי
מאת: כריס רידל

בילי הוא עכבר פיקח מאוד — אבל לא כל כך מסודר. הוא עסוק מאוד בהמצאת ספלים שהתה נמזג אליהם מעצמו, וטוסטרים מהלכים. בכל פעם שההמצאה שלו לא עובדת כמו שצריך, בילי פשוט זורק אותה לערמת הגרוטאות ומתחיל שוב. עד שיום אחד הוא ממציא את הביליבוט, רובוט מסדר שלא נח לרגע, וכעבור זמן קצר גם בילי המסכן מוצא את עצמו על ערמת הגרוטאות.

הוצאה לאור: מטר

סיווג: ספרי ילדים נוער

 גוף האדם - הוראות תחזוקה

גוף האדם - הוראות תחזוקה
מאת: מייקל פ' רויזן, מהמט ס' אוז

גוף האדם - הוראות תחזוקה, רב-מכר ענק בעשרות מדינות ברחבי העולם, ייקח אתכם לסיור בכל הדרכים הראשיות והצדדיות שבתוך גופכם. הכרת הגוף תיתן לכם את הכוח לשנות אותו, לשמור עליו, לייפות אותו ולחזק אותו. תוכלו ללמוד על כל האיברים והמערכות בגופכם - כולם ביחד וכל אחד לחוד.

הוצאה לאור: מטר

סיווג: מדריכים וספרי מסעות

 דב (דוב) ושמו פדינגטון

דב (דוב) ושמו פדינגטון
מאת: מיקל בונד, איורים: פגי פורטנם

"דב ושמו פדינגטון" הוא אחד מסיפורי הילדים המרנינים ביותר שנכתבו אי פעם, שנפתח עם דב אחד קטן, שנמצא בתחנת רכבת לונדונית עם מזוודה ועם פתק שתלוי על צווארו: "נא לדאוג לדב הזה. תודה". למזלו הטוב, מצאו אותו בני משפחת בראון, שגם אחרי ששמעו שהגיע לבדו מפרו (ועוד כנוסע סמוי!), הם הציעו לו לבוא לגור איתם.

הוצאה לאור: אחוזת בית

סיווג: ספרי ילדים נוער

 דרכה של טויוטה

דרכה של טויוטה
מאת: ג'פרי ק' לייקר

עקרונות ניהול מבית היוצר של חברת המכוניות הגדולה ביותר בעולם, אשר דוגלת בשיטת ייצור "רזה". טויוטה היא סיפור הצלחה עסקי מדהים והיא רווחית יותר מכל יצרנית מכוניות אחרת. ג'פרי לייקר, פרופסור להנדסת תעשייה ותפעול באוניברסיטת מישיגן, חקר את טויוטה במשך עשרים שנה. קראו את הספר ותלמדו כיצד להאיץ את התהליכים העסקיים שלכם, לשפר את איכות המוצרים והשירותים שאתם מספקים ולקצץ בעלויות - ולא חשוב כלל באיזה ענף אתם פועלים.

הוצאה לאור: מטר

סיווג: ספרי ניהול, שיווק וכלכלה

 הרפתקת אחנאתון בסדרת ילדי המנורה

הרפתקת אחנאתון בסדרת ילדי המנורה
מאת: פיליפ ב' קר

ג'ון ופיליפה גאנט חיים בניו-יורק עם הוריהם בדירת פאר יוקרתית. הם לא מרגישים שונים במיוחד מאחרים, עד שביום הולדתם השנים-עשר מתברר להם שהם צאצאים לשושלת מפוארת של ג'ינים. כאן מתחילה הרפתקה מסמרת שיער שבמהלכה הם מגלים את כוחותיהם הקסומים, לומדים להגשים משאלות, להעלים אנשים וחפצים, להפוך ל... גמלים בשעת הצורך ולהציל את העולם מצרה צרורה. ספר ראשון בסדרה. גיל 14-10

הוצאה לאור: מטר

סיווג: ספרי ילדים נוער

 מסדר האור השביעי

מסדר האור השביעי
מאת: מיכל ב. פרו

אגדה לארץ למוריה מספרת שכל עוד יהיו ילדים נושאי סימן, הרוע של מצודת האופל לא ישתלט על העולם. איבי פנוריי היא ילדה כזו. עולמה נחלק לשניים - אביה נולד בארץ האנשים ואימה בארץ למוריה. זו הסיבה שבגללה היא יכולה לתפקד משני צידי הגשר ובשני העולמות גם יחד.

הוצאה לאור: ע. נרקיס

סיווג: ספרי ילדים נוער

 קוקי סוטרה

קוקי סוטרה
מאת: אדוארד ג'יי

אוכל ואהבה: לא תמיד קשרו חכמינו הקדמונים בין שתי הנאות גדולות אלו .אך מסמך עתיק זה מהווה מתכון לאושר: החל מההכנות המקדימות-של גופנו ושל תנורנו, ועד לרשימת התנוחות המוגשות בפירוט.

הוצאה לאור: אגם

סיווג: ספרי פנאי ואוכל

ספרים שראו אור בחודש פברואר 2008
מוצגים 9 ספרים ב 2 עמודים
עמוד תצוגה: 1 -2 --הבאסמיוטיקה | ספרים | רמקולים | מיקרוטופינג | זכות הילד לכבוד | רמות | הוצאות לאור |

ספרים
ספרים חדשים