הרשמה     הסרה

    


ספרים שראו אור בחודש פברואר 2008 - ספרות תרגום
מוצגים 18 ספרים ב 3 עמודים     עמוד תצוגה: 1 -2 -3 --הבא
 אבן הנחש

אבן הנחש
מאת: ג'ייסון גודווין

יאשים טוגאלו, הבלש האינטליגנטי, המתוחכם וחסר האשכים מרב המכר חוכמת הסריס, חוזר לפתור תעלומת רצח סבוכה מתמיד.

הוצאה לאור: ידיעות ספרים

סיווג: ספרות מתורגמת

 אחרון הג´נטלמנים ההרפתקנים: סיפור התבגרות באזור הארקטי

אחרון הג´נטלמנים ההרפתקנים: סיפור התבגרות באזור הארקטי
מאת: אדוארד בוקלר מוריס

אדוארד בוקלר מוריס היה רק בן 17 כשיצא להרפתקה הגדולה בחייו. הוא בילה את תשע השנים הבאות בצפון קנדה, כמעט מנותק מהעולם, מוקף דובי קוטב, אריות ים ואסקימואים אינואיטים. אחרון הג'נטלמנים ההרפתקנים הוא תיעוד התבגרותו בקצה העולם, במקום שבו הטמפרטורות צונחות עד ל-40 מעלות מתחת לאפס, אוניית האספקה מגיעה רק פעם בשנה והקשר היחיד עם העולם החיצון מתקיים באמצעות שידורי רדיו נדירים ומשובשים.

הוצאה לאור: כתר

סיווג: ספרות מתורגמת

 אשליית השיבה

אשליית השיבה
מאת: סמיר אל-יוסף

שבע עשרה שנה עברו מאז עזבו המספר ועלי את לבנון - המספר היגר ללונדון ואילו עלי ברח לאמריקה. עכשיו הם נפגשים לפגישה קצרה בשדה התעופה הבינלאומי היתרו, אנגליה. השיחה מתגלגלת והם נזכרים בימיהם במחנה פליטים פלסטיני בלבנון, ובמיוחד בלילה אחד גורלי שהתחיל בבית קפה מקומי יחד עם שני חברים נוספים, אך הסתיים בטרגדיה.

הוצאה לאור: ידיעות ספרים

סיווג: ספרות מתורגמת

 בית אבא

בית אבא
מאת: אורחאן קמאל

במובנים רבים, מבוסס "בית אבא" על סיפור חייו של אורחאן קמאל: ילדותו המרירה של נער צעיר, הגדל בעיירה אדנה שבטורקיה. ילדות המתנהלת בצלו של אב רודן וכריזמטי, המשמש כפוליטיקאי בכיר. כאשר מגורש האב ממולדתו, מתחלף העושר שידעו בני המשפחה בעוני מחפיר.

הוצאה לאור: ספרית מעריב

סיווג: ספרות מתורגמת

 בלב היער

בלב היער
מאת: טאנה פרנץ´

בערב קיצי חמים, בפרוור קטן של דבלין, קוראות האימהות לילדיהן לחזור הביתה. שלושה ילדים אינם חוזרים מן היער האפל והדומם. כשהשוטרים מגיעים הם מוצאים רק אחד מהילדים, והוא אינו זוכר דבר ממה שעבר עליו.

הוצאה לאור: מודן

סיווג: ספרות מתורגמת

 ההיסטוריה הקצרה של המתים

ההיסטוריה הקצרה של המתים
מאת: קווין ברוקמייר

בעיר השוכנת בין העולם הזה לבין העולם הבא, לכל התושבים יש דבר אחד משותף - הם כולם מכירים את לוֹרה בּירד. ומה שחשוב מזה, היא מכירה אותם. זמנה של לורה הולך ואוזל. שלושה שבועות חלפו מאז היא ושני עמיתיה מצאו את עצמם באחד המקומות המבודדים ביותר על פני האדמה. שניים מהם יצאו להזעיק עזרה, ולורה נשארה נטושה במרחב הקפוא של אנטארקטיקה, אינה מודעת לחשיבות שבהישרדותה.

הוצאה לאור: כנרת זמורה ביתן

סיווג: ספרות מתורגמת

 היורשים

היורשים
מאת: קאווי הארט המינגס

מאט קינג הוא עורך דין לא מצליח במיוחד, נצר למשפחת אצולה מהוואי. יש לו שתי בנות, סקוטי בת העשר ואלכס בת ה-17, ואשה סוערת, דוגמנית לשעבר, שכל יופיה לא יכול להועיל לה עכשיו, כשהיא שוכבת שרויה בתרדמת בבית החולים, והרופאים עומדים לנתק אותה ממכשירי ההחייאה. אלא שדווקא בנקודה המכרעת הזו, כשהמוות קרוב וכל שנותר הוא להיפרד, מגלה מאט כי אשתו הסתירה ממנו רומן עבר עם גבר זר, בעקבותיו אף שקלה להתגרש.

הוצאה לאור: ספרית מעריב

סיווג: ספרות מתורגמת

 הקוסם (עושה הנפלאות) מלובלין

הקוסם (עושה הנפלאות) מלובלין
מאת: יצחק בשביס זינגר

יצחק בשביס-זינגר, חתן פרס נובל לספרות (1978), מזמין את קוראיו למפגש עם פשוטי עם ברחוב היהודי בפולין על סף המאה ה-20. עולם חי ותוסס זה מוצג במבט אירוני, משועשע ומהורהר כאחד: תערובת של יצרים, חלומות וערכים מניעה את הדמויות וחושפת את הגרעין האנושי שפועם בלב כולם - החל באנשי העולם התחתון וכלה ביושבי בית המדרש.

הוצאה לאור: ספרית פועלים

סיווג: ספרות מתורגמת

ספרים שראו אור בחודש פברואר 2008
מוצגים 18 ספרים ב 3 עמודים
עמוד תצוגה: 1 -2 -3 --הבאסמיוטיקה | ספרים | רמקולים | מיקרוטופינג | זכות הילד לכבוד | רמות | הוצאות לאור |

ספרים
ספרים חדשים