הרשמה     הסרה

    


ספרים שראו אור בחודש פברואר 2008 - כל הספרים
מוצגים 48 ספרים ב 6 עמודים     עמוד תצוגה: 1 -2 -3 -4 -5 -6 -
 פרקליט משנה

פרקליט משנה
מאת: ג'ון לסקואה

בעיר ששרויה על סף פאניקה בשל גל של מקרי אלימות, החיפוש של הרדי אחר האמת מוביל אותו לנתיב שהולך ונהיה מסוכן מרגע לרגע. עם מעט מאוד אמונה בחפותו של הלקוח הצעיר שלו ועוד פחות במערכת המשפטית, הרדי צריך לנצח קודם את הצללים האפלים שבו אם ברצונו לזַ??ת את הלקוח שלו... ולהציל את עצמו.

הוצאה לאור: כנרת זמורה ביתן

סיווג: ספרות מתורגמת

 צלופן

צלופן
מאת: מארי ארנה

דון ויקטור סוברוויה, מהנדס בעל חלומות, מגשים את חלום ילדותו ומקים בלב יער האמזונס בית חרושת לייצור נייר. כך נפתח הרומן המכשף של מארי ארנה, סופרת אמריקאית ילידת פרו, המביאה אל כתיבתה את הקסם החושני של דרום אמריקה ואת הקוהרנטיות של צפונה.

הוצאה לאור: ידיעות ספרים

סיווג: ספרות מתורגמת

 קוקי סוטרה

קוקי סוטרה
מאת: אדוארד ג'יי

אוכל ואהבה: לא תמיד קשרו חכמינו הקדמונים בין שתי הנאות גדולות אלו .אך מסמך עתיק זה מהווה מתכון לאושר: החל מההכנות המקדימות-של גופנו ושל תנורנו, ועד לרשימת התנוחות המוגשות בפירוט.

הוצאה לאור: אגם

סיווג: ספרי פנאי ואוכל

 קלמנטיין

קלמנטיין
מאת: שרה פניפקר, איורים: מרלה פרייזי

קלמנטיין היא ילדה ג'ינג'ית בת שמונה, שיש לה המון רעיונות בראש, אבל לפעמים הם מכניסים אותה לצרות. למשל, היא עוזרת לחברה שלה לעצב את השיער מחדש אחרי שנמרח בדבק, ולצבוע את מה שנשאר ממנו בטושים - מה היא אשמה שאף אחד לא חושב שהרעיון שלה מוצלח? ספר מקסים ומצחיק עד דמעות על ילדה שמשגעת את כולם, ושאי-אפשר לא להתאהב בה. לבני 7-10.

הוצאה לאור: מטר

סיווג: ספרי ילדים נוער

 ריקוד האדמה

ריקוד האדמה
מאת: הרוקי מורקמי

ב-1995 התרחשה בעיר קובה שביפן רעידת אדמה שחוללה הרס עצום וגרמה למותם של אלפים. רעידת האדמה היא הרקע לששת הסיפורים הקצרים בקובץ של הרוקי מורקמי. גיבורי הסיפורים מתמודדים כולם עם התרחשויות מפתיעות ובלתי נשלטות, המפוררות את חייהם ומאלצות אותם למצוא תקווה ודרכים לבנייה מחדש.

הוצאה לאור: כתר

סיווג: ספרות מתורגמת

 שדרות אפלות

שדרות אפלות
מאת: איוואן בונין

קובץ הסיפורים שדרות אפלות הוא אנציקלופדיה של אהבה. זו הזדמנות נדירה עבור הקורא העברי לקרוא בתרגום קולח ובהיר מכתביו של הסופר הרוסי, זוכה פרס נובל (1933), איוואן בונין.

הוצאה לאור: ידיעות ספרים

סיווג: ספרות מתורגמת

 שנת הכן

שנת הכן
מאת: מריה דהוואנה הדלי

לאחר שנה בניו-יורק, מריה הדלי, סטודנטית בת עשרים למחזאות, כמעט נואשת מהסיכוי למצוא אהבה. הגברים שהיא פוגשת הם כולם לא-יוצלחים, והמילה "לא" הופעת בפיה למנטרה קבועה. מתוסכלת מאוסף הכישלונות הרומנטיים, מחליטה מריה לאפסן למשך שנה אחת את חוש הביקורת שלה ולהתחיל להגיד להם "כן":

הוצאה לאור: מודן

סיווג: ספרות מתורגמת

 תת-תרבות: פאנק - משמעותו של סגנון

תת-תרבות: פאנק - משמעותו של סגנון
מאת: דיק הבידג'

ספר המנתח את תופעת הפאנק. ספרו של דיק הבידג' תת-תרבות: פאנק - משמעותו של סגנון נחשב לספר בסיסי להבנת התופעה. מאז צאתו לאור בשנת 1979 הוא הפך לספר חובה ללימודי תרבות, כמו גם להבנת התרבות הפופולרית האנגלית, תרבויות צעירים בכלל וסגנון הפאנק בפרט.

הוצאה לאור: רסלינג

סיווג: ספרי עיון, חברה ובקורת

ספרים שראו אור בחודש פברואר 2008
מוצגים 48 ספרים ב 6 עמודים
עמוד תצוגה: 1 -2 -3 -4 -5 -6 -סמיוטיקה | ספרים | רמקולים | מיקרוטופינג | זכות הילד לכבוד | רמות | הוצאות לאור |

ספרים
ספרים חדשים