הרשמה     הסרה

    


ספרים שראו אור בחודש פברואר 2008 - כל הספרים
מוצגים 48 ספרים ב 6 עמודים     עמוד תצוגה: 1 -2 -3 -4 -5 -6 --הבא
 בית אבא

בית אבא
מאת: אורחאן קמאל

במובנים רבים, מבוסס "בית אבא" על סיפור חייו של אורחאן קמאל: ילדותו המרירה של נער צעיר, הגדל בעיירה אדנה שבטורקיה. ילדות המתנהלת בצלו של אב רודן וכריזמטי, המשמש כפוליטיקאי בכיר. כאשר מגורש האב ממולדתו, מתחלף העושר שידעו בני המשפחה בעוני מחפיר.

הוצאה לאור: ספרית מעריב

סיווג: ספרות מתורגמת

 בית-המלאכה של בילי

בית-המלאכה של בילי
מאת: כריס רידל

בילי הוא עכבר פיקח מאוד — אבל לא כל כך מסודר. הוא עסוק מאוד בהמצאת ספלים שהתה נמזג אליהם מעצמו, וטוסטרים מהלכים. בכל פעם שההמצאה שלו לא עובדת כמו שצריך, בילי פשוט זורק אותה לערמת הגרוטאות ומתחיל שוב. עד שיום אחד הוא ממציא את הביליבוט, רובוט מסדר שלא נח לרגע, וכעבור זמן קצר גם בילי המסכן מוצא את עצמו על ערמת הגרוטאות.

הוצאה לאור: מטר

סיווג: ספרי ילדים נוער

 בלב היער

בלב היער
מאת: טאנה פרנץ´

בערב קיצי חמים, בפרוור קטן של דבלין, קוראות האימהות לילדיהן לחזור הביתה. שלושה ילדים אינם חוזרים מן היער האפל והדומם. כשהשוטרים מגיעים הם מוצאים רק אחד מהילדים, והוא אינו זוכר דבר ממה שעבר עליו.

הוצאה לאור: מודן

סיווג: ספרות מתורגמת

 גוף האדם - הוראות תחזוקה

גוף האדם - הוראות תחזוקה
מאת: מייקל פ' רויזן, מהמט ס' אוז

גוף האדם - הוראות תחזוקה, רב-מכר ענק בעשרות מדינות ברחבי העולם, ייקח אתכם לסיור בכל הדרכים הראשיות והצדדיות שבתוך גופכם. הכרת הגוף תיתן לכם את הכוח לשנות אותו, לשמור עליו, לייפות אותו ולחזק אותו. תוכלו ללמוד על כל האיברים והמערכות בגופכם - כולם ביחד וכל אחד לחוד.

הוצאה לאור: מטר

סיווג: מדריכים וספרי מסעות

 גילוי נאות

גילוי נאות
מאת: תמיר להב-רדלמסר

לכאורה, גילוי נאות הוא ספר פרטי מאד ואוטוביוגרפי. אך למעשה, הוא מחקר פואטי על עזיבה, המלטות, הפקרה, עריקה, ויתור. על מעשים של יום יום.

הוצאה לאור: כרמל

סיווג: ספרי שירה ואודות שירה

 דב (דוב) ושמו פדינגטון

דב (דוב) ושמו פדינגטון
מאת: מיקל בונד, איורים: פגי פורטנם

"דב ושמו פדינגטון" הוא אחד מסיפורי הילדים המרנינים ביותר שנכתבו אי פעם, שנפתח עם דב אחד קטן, שנמצא בתחנת רכבת לונדונית עם מזוודה ועם פתק שתלוי על צווארו: "נא לדאוג לדב הזה. תודה". למזלו הטוב, מצאו אותו בני משפחת בראון, שגם אחרי ששמעו שהגיע לבדו מפרו (ועוד כנוסע סמוי!), הם הציעו לו לבוא לגור איתם.

הוצאה לאור: אחוזת בית

סיווג: ספרי ילדים נוער

 דרכה של טויוטה

דרכה של טויוטה
מאת: ג'פרי ק' לייקר

עקרונות ניהול מבית היוצר של חברת המכוניות הגדולה ביותר בעולם, אשר דוגלת בשיטת ייצור "רזה". טויוטה היא סיפור הצלחה עסקי מדהים והיא רווחית יותר מכל יצרנית מכוניות אחרת. ג'פרי לייקר, פרופסור להנדסת תעשייה ותפעול באוניברסיטת מישיגן, חקר את טויוטה במשך עשרים שנה. קראו את הספר ותלמדו כיצד להאיץ את התהליכים העסקיים שלכם, לשפר את איכות המוצרים והשירותים שאתם מספקים ולקצץ בעלויות - ולא חשוב כלל באיזה ענף אתם פועלים.

הוצאה לאור: מטר

סיווג: ספרי ניהול, שיווק וכלכלה

 האשכנזים הראשונים

האשכנזים הראשונים
מאת: אשר פישמן

האשכנזים הראשונים דן בקורותיהם של יהודי אירופה המערבית - זו שמצפון להרי האלפים - מראשית התיישבותם בה ועד סופה של המאה ה-11. הספר פורש תמונה פנוראמית של חיי היהודים ב"מרחב האשכנזי" במאות ה-9 עד ה-11, תוך שהוא מקדיש את פרקו הראשון (וקטעים בפרקים אחרים) לתולדות המאות ה-4 עד ה-8.

הוצאה לאור: הקיבוץ המאוחד בשיתוף עם ספרית הלל בן חיים

סיווג: ספרים על עם ישראל, יהדות וא"י

ספרים שראו אור בחודש פברואר 2008
מוצגים 48 ספרים ב 6 עמודים
עמוד תצוגה: 1 -2 -3 -4 -5 -6 --הבאסמיוטיקה | ספרים | רמקולים | מיקרוטופינג | זכות הילד לכבוד | רמות | הוצאות לאור |

ספרים
ספרים חדשים