הרשמה     הסרה

    


ספרים שראו אור בחודש נובמבר 2007 - כל הספרים
מוצגים 55 ספרים ב 7 עמודים     עמוד תצוגה: 1 -2 -3 -4 -5 -6 -7 -
 קופסה בצורת לב

קופסה בצורת לב
מאת: ג'ו היל

ג\ודאס קוין, או בקיצור ג\וד, אליל "דת מטאל" מזדקן, ידוע כאספן של פריטים מקבריים: ספר בישול לקניבלים, חבל תלייה משומש, סרט סנאף... אבל שום דבר לא מגיע לקרסוליים של הרכישה האחרונה שלו, פריט שקנה באינטרנט ממי שהבטיח למכור את רוחו של אביו החורג לכל המרבה במחיר.

הוצאה לאור: אריה ניר

סיווג: ספרות מתורגמת

 קשקוש

קשקוש
מאת: דבורה פרידמן

אמה אוהבת לציר נסיכות. אחותה הקטנה לוסי מעדיפה לציר חתלתולים. אמה ולוסי אולי לא תמיד מסתדרות ביניהן, אבל מה בדבר הציורים שלהן? ספר מקורי ומקסים על חתלתול קשקוש שמתאהב ביפהפיה הנרדמת מהציור השכן.

הוצאה לאור: כנרת

סיווג: ספרי ילדים נוער

 רגש הוא מותרות - שירים

רגש הוא מותרות - שירים
מאת: רחל אשד

בעולם מנוכר ועוין מתחברת רחל אשד בעוצמה וישירות אל חומרי הביוגרפיה שלה. הביטוי השירי שלה, מזוקק וצרוף, שואב מניסיון חוויותיה האישי של שבירוּת רגשית, חוסר ביטחון ומציאות עטוית חלום, וטווה הוויה שירית מרגשת.

הוצאה לאור: כרמל

סיווג: ספרי שירה ואודות שירה

 שאלות נכבדות

שאלות נכבדות
מאת: אברהם (ארנולד) בנד

קובץ מאמרים ראשון בעברית פרי עטו של אברהם (ארנולד) בנד, אחד מהגדולים בחוקרי התרבות היהודית המודרנית, שעמד שנים רבות בראש המחלקה לספרות השוואתית באוניברסיטת קליפורניה בלוס אנג'לס.

הוצאה לאור: דביר, הקשרים, אוניברסיטת בן גוריון

סיווג: ספרות מקור

 שוליית (שולית) הקוסם

שוליית (שולית) הקוסם
מאת: יעל טבת קלגסבלד

הכול רואים בעורך הדין נדב הגואל גבר מלא קסם, השובה את לבם של נשים וגברים כאחד. חבריו נאמנים לו, לקוחותיו נשבעים בו ונשים נופלות לרגליו. ומה הפלא? הוא יפה תואר, שותף בכיר במשרד עורכי דין משגשג ואופנוען נלהב.

הוצאה לאור: כנרת זמורה ביתן

סיווג: ספרות מקור

 שעות של סולה

שעות של סולה
מאת: יעל צימלס

סולה היא גיבורה של טלנובלה, שדורשי רעתה הרחיקו מעליה את אהוב ליבה והיא נאבקת על שובו אליה. זאת הסדרה האהובה ביותר על נינה, "אישה מן העם" אשתו לשעבר של שלמה, אימא לילד בגיל העשרה. נינה נפרדה מבעלה, איש לא אמין אשר בגד בה פעמים רבות.

הוצאה לאור: ספרית פועלים

סיווג: ספרות מקור

 תפוזים

תפוזים
מאת: אילן ברקוביץ'

אילן ברקוביץ' הוא משורר ודוקטורנט לשירה עברית באוניברסיטת ת"א. הוא פירסם עד כה ספר שירה בשם "מודה באהבה" (1995) וכן שירים ורשימות ספרותיות בכתבי העת הספרותיים שבו, מאזניים והליקון, בירחון המקוון לשירה עיין ערך שירה ובמוספי הספרות של ידיעות אחרונות, מעריב והארץ. ספרו החדש, "תפוזים", הוא החלק הראשון בטרילוגיה של ספרי שירה פרי עטו: "תפוזים; חרובים; חרוזים", שתראה אור במהלך השנים הקרובות.

הוצאה לאור: אבן חושן

סיווג: ספרי שירה ואודות שירה

ספרים שראו אור בחודש נובמבר 2007
מוצגים 55 ספרים ב 7 עמודים
עמוד תצוגה: 1 -2 -3 -4 -5 -6 -7 -סמיוטיקה | ספרים | רמקולים | מיקרוטופינג | זכות הילד לכבוד | רמות | הוצאות לאור |

ספרים
ספרים חדשים