הרשמה     הסרה

    


ספרים שראו אור בחודש יוני 2007 - כל הספרים
מוצגים 58 ספרים ב 8 עמודים     עמוד תצוגה: 1 -2 -3 -4 -5 -6 -7 -8 --הבא
 פונדמנטליסט בעל כורחו

פונדמנטליסט בעל כורחו
מאת: מוחסין חאמיד

זוהי תמצית החלום האמריקאי, וצ'אנגז חי אותו במלואו: תואר בהצטיינות מפרינסטון, משרה נחשקת שמשכורת שמנה בצדה וסימנים ראשונים לרומן עם בת אצולה מקומית. מה נותר מעברו הפקיסטני? מילדותו? מערכיו הישנים? בגיל 22, הוא אינו מוטרד מכל זה.

הוצאה לאור: כתר

סיווג: ספרות מתורגמת

 פרשנות ופרשנות-יתר

פרשנות ופרשנות-יתר
מאת: אומברטו אקו

בספר פולמוסי זה נוקט אומברטו אקו עמדה ביחס לטבעה של המשמעות, כמו גם ביחס לאפשרויות הפרשנות ומגבלותיה, שכן בשנות ה-60 וה-70 השפיע אקו בצורה ניכרת על הבלטת תפקידו של הקורא בתהליך "ייצורה" של משמעות. אבל בספריו האחרונים הוא ביטא אי-נוחות מן האופן שבו חלק מן החוטים המובילים במחשבה הביקורתית בת-זמננו – הדקונסטרוקציה – נראו לו כמי שמתירים לקורא לייצר שטף בלתי מוגבל, אשר אינו בר-ריסון, של "קריאוֹת".

הוצאה לאור: רסלינג

סיווג: ספרי עיון, חברה ובקורת

 צימרים - דרום מרכז

צימרים - דרום מרכז
מאת: שרית ישי-לוי, צילום: איתמר גרינברג

לאחר "צימרים – צפון", יוצאת שרית ישי-לוי למסע בעקבות הצימרים הטובים ביותר בדרום הארץ ובמרכזה. חדרי אירוח עם נוף לים, חאנים מדבריים, צימרים צמודים לגבי מים טבעיים, מלונות בוטיק קטנים וגם אתרים שאפשר לבוא אליהם בחבורה גדולה.

הוצאה לאור: מודן

סיווג: ספרי פנאי ואוכל

 ציפורים, פילים ואמנים אחרים

ציפורים, פילים ואמנים אחרים
מאת: בן-עמי שרפשטיין

האם בעלי-חיים או ילדים מסוגלים לבטא את עצמם באופן שאנו נוהגים לכנות "אמנות"? האם ביטוי כזה הוא רק נחלתו של מי שהגיע למדרגת הכישורים האינטלקטואליים והמנטליים של אדם בוגר? בן-עמי שרפשטיין מנסה לענות על השאלה בספר מאיר עיניים, מפתיע ומשובב נפש.

הוצאה לאור: חרגול

סיווג: ספרי אומנות ועיצוב

 קפקא על החוף

קפקא על החוף
מאת: הרוקי מורקמי

בגיל 15, עם מעט כסף בארנק ובגדים שדחס לתיק קטן, בורח קפקא טאמורה מביתו, מעברו, מקללתו האיומה של אביו. מצויד במשאלה עתיקה - למצוא את אחותו ואמו שעזבו את הבית כשהיה בן ארבע - הוא יוצא לדרך בלי לדעת לאן תוביל. ממש כמו נאקאטה, זקן פגוע מוח המתפרנס מאיתור חתולים אבודים, שנהדף אל המסע הראשון בחייו בנסיבות קיצוניות לא פחות.

הוצאה לאור: כתר

סיווג: ספרות מתורגמת

 רודי ויסנשטין צילום עברי - תמונות מהצלמניה

רודי ויסנשטין צילום עברי - תמונות מהצלמניה
מאת: אורי דביר - כתיבה ועריכה

בצילומי שחור- לבן נדירים, שחלקם לא פורסם מעולם, נחשפת הארץ לרבדיה משנות השלושים והלאה. הספר הוא מסע בזמן אל הנופים הבתוליים, אל רחובות הערים הראשיות, אל ההתרחשויות הגדולות והקטנות. הוא מציג בעין אוהבת את האנשים שהתחילו כאן את הכול.

הוצאה לאור: מודן

סיווג: ספרי אומנות ועיצוב

 שירים עליזים וחרוזים פוחזים

שירים עליזים וחרוזים פוחזים
מאת: רואלד דאל

דאל הוא לא רק מספר סיפורים מחונן. כשרונו הייחודי ניכר גם בשירים ובחרוזים, אותם הוא נוהג לשלב דרך קבע בספריו. שירים אלה נאספו בכרך מרהיב זה בעריכת קווניטין בלייק, מאיירו הנודע של דאל. אל בלייק חברוּ טובי האמנים והמאיירים הפועלים כיום, במחווה יוצאת דופן לסופר שקסמו עובר כשרביט מדור לדור.

הוצאה לאור: כנרת זמורה ביתן

סיווג: ספרי ילדים נוער

 תאום המריבה

תאום המריבה
מאת: גארי טראופ

תאום המריבה אשר נכתב ע"י גארי טראופ, מקורבנות התרסקות טיסת אושניק 815 המהווה את נקודת הפתיחה לסדרה הפופולארית, אבודים מבית רשת ABC. דמותו של טראופ מעולם לא נראית בפועל על מסך הסדרה אך הספר האחרון שכתב נמצא על האי במהלך העונה השניה של הסדרה ונקרא ע"י הארלי באחד הפרקים שם נראים היטב שם הכותר, הסופר והמוציא לאור.

הוצאה לאור: ינשוף

סיווג: ספרות מתורגמת

ספרים שראו אור בחודש יוני 2007
מוצגים 58 ספרים ב 8 עמודים
עמוד תצוגה: 1 -2 -3 -4 -5 -6 -7 -8 --הבאסמיוטיקה | ספרים | רמקולים | מיקרוטופינג | זכות הילד לכבוד | רמות | הוצאות לאור |

ספרים
ספרים חדשים