הרשמה     הסרה

    


ספרים שראו אור בחודש יוני 2007 - כל הספרים
מוצגים 58 ספרים ב 8 עמודים     עמוד תצוגה: 1 -2 -3 -4 -5 -6 -7 -8 --הבא
 מפלצונים

מפלצונים
מאת: ריקי ג'רוז, איורים: רוב סטין

מדריך מאוייר למפלצונים, אוסף נפלא של יצורים מכוערים במיוחד. הספר מכיל 35 דמויות שונות המתוארות כזנים של בעלי חיים דמיוניים, בעלי שמות מוזרים ומצחיקים, בתרגומה הנפלא של לאה נאור. היצורים משובבים את נפשם של הילדים בעזרת הומור אבסורדי ומטורף, הן בטקסט והן באיורים. רב מכר באירופה ובארה"ב.

הוצאה לאור: כתר

סיווג: ספרי ילדים נוער

 נחש ארסי

נחש ארסי
מאת: קלייב קאסלר

ב-25 ביולי 1956 טבעה האונייה האיטלקית המפוארת אנדריאה דוריה מול חופי ננטאקט, ארצות הברית. יותר מארבעים שנה לאחר מכן מתרחשת סדרת רציחות מסתורית של ארכיאולוגים באתרי חפירות במרוקו, בהודו ובסין.

הוצאה לאור: מודן

סיווג: ספרות מתורגמת

 נקודת האל חזור

נקודת האל חזור
מאת: רונן ברגמן

מאבק המודיעין הישראלי נגד איראן והחזבאללה. הספר פותח ברומן האינטימי בין ישראל ואיראן שנגמר באבחה חדה, כשחומייני תפס את השלטון בפברואר 1979. החבר הקרוב הפך למר שבאויבים, ובין ישראל לאיראן ניצתה מלחמה חשאית שאינה מתנהלת בגלוי בשדה הקרב אך גם לא מפסיקה לגבות קורבנות.

הוצאה לאור: כנרת זמורה ביתן

סיווג: ספרים על עם ישראל, יהדות וא"י

 סיפורי ככה בדיוק

סיפורי ככה בדיוק
מאת: רודיארד קיפלינג

ספורי ככה בדיוק מאת רודירד קיפלינג, מגדולי הסופרים הבריטים ומחברם של ספר הג'ונגל וקים, הם פנינה ספרותית, וכפי שהעיד קיפלינג עצמו – אחת היצירות האהובות עליו ביותר. שנים-עשר ספורי המופת הללו ראו אור לפני יותר ממאה שנים (1902) והפכו לאבני יסוד בספרות הילדים. כעת הם מובאים בתרגום חדש ורענן, שכלו אהבה, חכמה ושובבות אין-סופית.

הוצאה לאור: כנרת

סיווג: ספרי ילדים נוער

 ספר הדאו, הטאו

ספר הדאו, הטאו
מאת: לאו דזה

תרגום מחודש של ספר הדרך והסגולה, ספר הספרים של הקאנון הדאואיסטי, והספר השני הכי מתורגם בעולם. לצידו, בפעם הראשונה בעברית, תרגומי כתבים דאואיסטיים אחרים, וביניהם טקסט שהתגלה רק בשלהי המאה העשרים בחפירות שנערכו בסין. לכולם משותף החזון המטאפיזי המפואר, שמקפלת בחובה המילה "דאו".

הוצאה לאור: חרגול

סיווג: ספרי עיון, חברה ובקורת

 עד מדינה

עד מדינה
מאת: יגאל סרנה

מסע אישי רב שנים אל השטחים ובחזרה. מבט נדיר של עד המחבר במסעו שני עולמות בעקשנות של מי שליבו שסוע, ופורש את הפאזל המלא של פוליטיקאים ומתאבדים, לוחמים וקורבנות, ברגעי בעירה ושלווה, אימה וחסד. תיעוד מרתק ובעל איכויות ספרותיות של כותב רב כישרון, שעינו פקוחה גם לפרטים הקטנים ביותר.

הוצאה לאור: חרגול

סיווג: ספרי עיון, חברה ובקורת

 עולם של מישהו אחר

עולם של מישהו אחר
מאת: דניאל הרמן-שמוליאן

עולם של מישהו אחר" הוא מערבולת של רגשות אשר נכלאה בתוך חרוזים ומקצב נוקשה. דרך זעקות הפצועים, אגדות עם מוסר השכל, אהבות כוזבות, מטחי ירי של חיילים במחנה פליטים ומשברים - דרך כל אלו עובר חוט מחשבה אחד. חוט של כאב, גבורה ונחישות.

הוצאה לאור: סער

סיווג: ספרי שירה ואודות שירה

 עין הבובה

עין הבובה
מאת: סמי שלום שטרית

כתבת טלוויזיה אמריקאית, בתם של אם פלסטינית ואב יהודי, מוצאת עצמה כנגד רצונה בלב העימות הישראלי-פלסטיני, כשהיא נסחפת לסיפור של חיים ומוות הקורע אותה במאבקים פניימיים חסרי פיתרון. רומן מתח פסיכולוגי-פוליטי מסעיר ומרתק, החודר לעומקה ולמורכבותה של נקודת המבט הפלסטינית כפי שטרם נעשה בספרות העברית.

הוצאה לאור: חרגול

סיווג: ספרות מקור

ספרים שראו אור בחודש יוני 2007
מוצגים 58 ספרים ב 8 עמודים
עמוד תצוגה: 1 -2 -3 -4 -5 -6 -7 -8 --הבאסמיוטיקה | ספרים | רמקולים | מיקרוטופינג | זכות הילד לכבוד | רמות | הוצאות לאור |

ספרים
ספרים חדשים