הרשמה     הסרה

    


ספרים שראו אור בחודש יוני 2007 - כל הספרים
מוצגים 58 ספרים ב 8 עמודים     עמוד תצוגה: 1 -2 -3 -4 -5 -6 -7 -8 --הבא
 כלום לא נראה באופק

כלום לא נראה באופק
מאת: ינס רהן

השנה היא 1943. אי שם בלב האוקיינוס האטלנטי צפה סירת גומי ובתוכה שני ניצולים. האחד, קטוע זרוע, הוא טייס אמריקאי. האחר הוא מפקד צוללת גרמני. הם מצוידים בחצי בקבוק ויסקי, 64 סיגריות, כמה חפיסות שוקוקולה ומסטיקים אחדים.

הוצאה לאור: בבל

סיווג: ספרות מתורגמת

 לא רחוק ממרכז העיר

לא רחוק ממרכז העיר
מאת: אורלי קסטל-בלום

ב-1987 קרה דבר בספרות העברית. אל תודעת הקוראים פרץ קובץ צנום, עשרה סיפורים ראשונים מאת סופרת צעירה, אשר בישרו כתיבה אחרת ולשון שונה מאלה שהורגלנו בהן. הקובץ הזה, חולל אקלים סיפורי חדש, ואזל מזמן.

הוצאה לאור: הספריה החדשה, יבנה

סיווג: ספרות מקור

 להציל את הרבי

להציל את הרבי
מאת: בריאן מארק ריג

מחקרו המרתק של ההיסטוריון מחבר רב-המכר "החיילים היהודים של היטלר (בעברית בהוצאת "מטר") חושף את פרטי חילוצו המדהים של הרבי מלובביץ' מוורשה הבוערת בראשית מלחמת העולם השנייה, פרי שיתוף פעולה בין בכירים אמריקנים לבין קצינים בכירים במודיעין הנאצי. סיפור בלתי נתפש שמעלה שאלות קשות של זהות, אחריות ומוסר.

הוצאה לאור: מטר

סיווג: ספרים על עם ישראל, יהדות וא"י

 לונדון - בעקבות סופרים וספרים

לונדון - בעקבות סופרים וספרים
מאת: דני קרמן

15 מסלולי טיול יפהפיים ומאלפים במרכז לונדון בעקבות ענקי הספרות, לאוהבי לונדון, לאוהבי ספרות, ספרים וסופרים, לאוהבי סיפורים מרתקים ופיקנטיים על סופרים ויוצרים אחרים.

הוצאה לאור: אירה ניר

סיווג: מדריכים וספרי מסעות

 מאגמה 4, קונטרס לשירה חדשה

מאגמה 4, קונטרס לשירה חדשה
מאת: לידור יעקב, מיטל נסים - עורכות

"מאגמה", קונטרס לשירה חדשה, מופץ אחת לשלושה חודשים באופן חינמי ברחובות תל-אביב, ירושלים וחיפה, בבתי קפה וחנויות ספרים עצמאיות (לא רשתות), וכן באוניברסיטאות (חיפה, תל- אביב, באר שבע, מכללת אורנים והר הצופים).

הוצאה לאור: מאגמה

סיווג: כתבי עת

 מדריך לנוסע הבודד

מדריך לנוסע הבודד
מאת: יובל גורן

מדריך לנוסע הבודד הוא סיפורו של בני דנציגר שלקה בהלם קרב ברגעים הראשונים של מלחמת יום הכיפורים. עלילת הרומן מתרחשת שלושים שנה מאוחר יותר, במשך שלושה ימים, בעיר הנופש הגרמנית ויסבאדן ובסביבותיה. דנציגר מגיע לשם במסגרת עבודתו כבעל טור תענוגות בעיתון כדי לכתוב על הקזינו המפורסם בו הימר דוסטויבסקי.

הוצאה לאור: אסיה הוצאה לאור

סיווג: ספרות מקור

 מטעם 10 - כתב עת לספרות ומחשבה רדיקלית

מטעם 10 - כתב עת לספרות ומחשבה רדיקלית
מאת: יצחק לאור - עורך

מִטַּעַם 10 מופיע לקראת יום השנה ה-40 לכיבוש. המשורר יעקב ביטון כותב בשירו "אברהם אבינו ב-67: "בַּבְּרִית שֶׁלּוֹ עוֹד נָפְלוּ פְּגָזִים/ הַבָּנִים נֶחְתָּכִים שׁוּב/ פֹּה וָשָׁם/ אֲמָנַת הַדָּמִים הַזֹּאת/ הָיְתָה צְרִיכָה לִהְיוֹת מוּקֶּזֶת/ מִשְּׁאֵרִית/ וְעַכְשָׁו הַשְּׁאֵרִית הָפְכָה מְנַת כָּל הַחַיִּים...". בגיליון זה אנחנו מפרסמים במלואו את הדו"ח של המשפטן ג'ון דוגארד, חבר בית הדין הבינלאומי בהאג, שחקר מטעם מזכיר האו"ם את מצב השטחים הפלסטיניים הכבושים.

הוצאה לאור: מטעם

סיווג: כתבי עת

 מפגשים - העיתון הראשון לילדים

מפגשים - העיתון הראשון לילדים
מאת: נעמי שפיגלשטיין סלונה - עורכת

מפגשים- הוא עיתון לילדים והורים מגיל 3 עד 6, המכיל פעילויות עצמאיות לילדים לצד פעילויות משותפות עם ההורים. מדובר, בעיתון הבנוי בפורמט שונה ממה שהורגלנו לראות עד עתה. רוב עיתוני הילדים, נוטים ללכת על קו אחיד, בין אם זה בסוגי ההפעלות, מחברי הסיפורים או אפילו באיורים הקבועים שחוזרים על עצמם לכל אורך העיתון

הוצאה לאור: אתר

סיווג: ספרי ילדים נוער

ספרים שראו אור בחודש יוני 2007
מוצגים 58 ספרים ב 8 עמודים
עמוד תצוגה: 1 -2 -3 -4 -5 -6 -7 -8 --הבאסמיוטיקה | ספרים | רמקולים | מיקרוטופינג | זכות הילד לכבוד | רמות | הוצאות לאור |

ספרים
ספרים חדשים