הרשמה     הסרה

    


ספרים שראו אור בחודש יוני 2007 - כל הספרים
מוצגים 58 ספרים ב 8 עמודים     עמוד תצוגה: 1 -2 -3 -4 -5 -6 -7 -8 --הבא
 גנבת הספרים

גנבת הספרים
מאת: מרקוס זוסאק

ליזל, ילדה בת תשע, חיה עם משפחה אומנת ברחוב הימל. הוריה נלקחו למחנה ריכוז. ליזל גונבת ספרים.זהו סיפורה והסיפור על דיירי הרחוב שלה כאשר הפצצות מתחילות ליפול.מעט מידע חשוב: מספרו של הספר זה הוא המוות.

הוצאה לאור: אופוס

סיווג: ספרי ילדים נוער

 דקה, כתב עת לשירה וביקורת גיליון 002

דקה, כתב עת לשירה וביקורת גיליון 002
מאת: בעז יניב, ערן צלגוב, רוני הירש (עורכים)

הגיליון השני נפתח עם ניסוי. שירהּ של המשוררת הארגנטינאית אליסיה פרטנוי שזהו תרגומה הראשון לעברית. השיר אינו ניסוי כלים. ניסוי זה הוא הד לכיוונה של דקה. שירה שאינה עושה הנחות. לא לפוליטי ולא לפואטי. המעשה הפואטי אינו נופל מזה הפוליטי אם הוא מעורר מחשבה על השפה ודרך המחשבה.

הוצאה לאור: פרדס

סיווג: כתבי עת

 האנציקלופדיה לפילוסופיה מערבית  - כרך 1

האנציקלופדיה לפילוסופיה מערבית - כרך 1
מאת: ג'ונתן ריי, ג'יימס א' אורמסון - עורכים

האנציקלופדיה לפילוסופיה מערבית מציגה ערכים על הוגים (מהפילוסופים הפרה-סוקרטיים עד ז'אק דרידה), לצד ערכים נרחבים ומאירי עיניים על אסכולות ומושגי מפתח בפילוסופיה המערבית.

הוצאה לאור: רסלינג

סיווג: ספרי עיון, חברה ובקורת

 האנציקלופדיה לפילוסופיה מערבית  - כרך 2

האנציקלופדיה לפילוסופיה מערבית - כרך 2
מאת: ג'ונתן ריי, ג'יימס א' אורמסון - עורכים

האנציקלופדיה לפילוסופיה מערבית מציעה דיונים חיים, קריאים, מקיפים וסמכותיים על אודות הפילוסופיה המערבית בכללותה; היא משלבת בהם מאמרים מעמיקים, פרי עטם של פילוסופים מובילים רבים. במובן הזה האנציקלופדיה משמשת לא רק כמילון מונחים אלא גם כמבוא מרתק לפילוסופיה.

הוצאה לאור: רסלינג

סיווג: ספרי עיון, חברה ובקורת

 החיים הטובים

החיים הטובים
מאת: ג'יי מקינרני

ברומן העשיר, המורכב והשאפתני ביותר שכתב עד כה, מתמודד ג'יי מקינרני, בהומור הנוקב ובביקורת החברתית הדקה האופייניים לו, עם שאלות של מוסר וגאולה בעולם שמאבד כיוון ויוצא מכלל שליטה.

הוצאה לאור: מודן

סיווג: ספרות מתורגמת

 הכל מחזה עוף

הכל מחזה עוף
מאת: בני סיידא

חזה עוף הוא החלק האהוב והנמכר ביותר בישראל, הוא לא רק שניצל: מכינים ממנו שיפודים נימוחים ועסיסיים, שספגו לתוכם טעמים מגוונים של משרות שונות ממטבחי העולם; מקפיצים אותו במחבת חמה או בווק יחד עם ירקות, נודלס ועשבי תיבול עם רוטב סויה, רוטב טריאקי או רוטב דגים וייטנמי;

הוצאה לאור: מודן

סיווג: ספרי פנאי ואוכל

 המדרגה השלושים ושבע

המדרגה השלושים ושבע
מאת: אידה צורית

מציאות ופנטזיה משולבות בסיפורי חייהן של נשים, בנות גילים שונים, השרויות בקונפליקט עם אישיותן ועם סביבתן. משותפת לכולן היא הכמיהה לגאולה פרטית ולמשמעות שהיא מעבר למנת גורלן הארצית. כמיהה זו גוררת אותן לאשליות, שההתפכחות מהן מוליכה אותן למחוזות מסוכנים.

הוצאה לאור: כרמל

סיווג: ספרות מקור

 המדריך הישראלי לאוכל אורגני

המדריך הישראלי לאוכל אורגני
מאת: שירי כץ ואביב לביא

אוכל אורגני אינו אופנה חולפת. הוא חלק ממגמה עולמית המשלבת מודעות גוברת לבריאות ומחויבות לשמירה על הסביבה. בארצות המערב זה שנים שהוא זרם מרכזי, וגם בישראל עוד ועוד אנשים מגלים בו עניין, אלא שעד היום לא עמד לרשות המתעניינים מקור אמין ומסודר שריכז את כל המידע בתחום.

הוצאה לאור: כנרת

סיווג: ספרי פנאי ואוכל

ספרים שראו אור בחודש יוני 2007
מוצגים 58 ספרים ב 8 עמודים
עמוד תצוגה: 1 -2 -3 -4 -5 -6 -7 -8 --הבאסמיוטיקה | ספרים | רמקולים | מיקרוטופינג | זכות הילד לכבוד | רמות | הוצאות לאור |

ספרים
ספרים חדשים