הרשמה     הסרה

    


ספרים שראו אור בחודש אפריל 2007 - עוד ספרים
מוצגים 7 ספרים
 בארץ לא עכשיו, בעיר מקסם שוא

בארץ לא עכשיו, בעיר מקסם שוא
מאת: זמירה גוטסמן, איורים: אסיה אוסטרובסקי

אודות צייר המגיע לעיר קטנה ואפרורית ומשנה את פניה - - והכול במעטפת של סיפור פנטסיה שיש בו גרעינים של אמת, או סיפור אמתי שיש בו מן הפנטסיה .

הוצאה לאור: מילים

סיווג: ספרי ילדים נוער

 דנה ואמא והר נפוליאון

דנה ואמא והר נפוליאון
מאת: יהודית רותם, איור: רחלי פלאוט

בבית של דנה ושל אמא יש חדר אמבטיה קטן שבו שתיהן מצחצחות שינים, ומקום קבוע שבו הן שותות בבוקר - דנה שוקו ואמא קפה. בדרך לבית הספק ולעבודה הן משחקות תמיד במשחק ה"חבל" וה"כמה טוב ש... " וכמעט בכל שבת שמשית הן מטפסות על הגבעה הגבוהה ששמה "הר נפוליאון".

הוצאה לאור: ידיעות ספרים

סיווג: ספרי ילדים נוער

 הנער בפיגמת הפסים

הנער בפיג'מת הפסים
מאת: ג'ון בוין

השנה היא 1942 בברלין. ברונו הוא ילד גרמני, לא יהודי, שאביו הוא איש אס.אס בכיר. כשאביו מקבל קידום, משפחתו עוקרת מביתה. גדר גבוהה נמתחת עד לקצה האופק במקום החדש שבו ברונו ומשפחתו מתגוררים, וברונו הסקרן בוחן את סביבתו החדשה ומתעקש למצוא משהו אחר, משהו שישנה את האווירה הקודרת המעיבה עליה.

הוצאה לאור: ידיעות ספרים

סיווג: ספרי ילדים נוער

 טיקיליטון

טיקיליטון
מאת: תלמה אליגון-רוז, איורים: רקפת כנען

שם מזמן, כשהיינו ילדים, תלמה אליגון-רוז כתבה סיפור ושילבה בו שירים מוכרים, וחוה אלברשטיין שרה וסיפרה אותו בתקליט. עכשיו הוא יוצא מחדש - מהודר וחגיגי בליווי איוריה של האמנית רקפת כנען, ובליווי סי.די בקולה הנפלא של חוה אלברשטיין מאז.

הוצאה לאור: כנרת

סיווג: ספרי ילדים נוער

 לאכול נכון מהרגע הראשון

לאכול נכון מהרגע הראשון
מאת: הילה נווה, יפה פרנקל

הרעיון העומד בבסיס הספר גורס שילד שתזונתו תהיה מבוססת על "מזון בריאות" מגיל צעיר, ולא יתרגל למזון מעובד, מלוח, מתוק מדי ועתיר בשומנים מזיקים, יגדל על תפריט מזין ועשיר ויקבל מתנה לחיים: את הבריאות שלו.

הוצאה לאור: קווים

סיווג: ספרי פנאי ואוכל

 ממלכה ושמה קוליסיה

ממלכה ושמה קוליסיה
מאת: אילן שיינפלד, איורים: הילה חבקין

הסיפור מספר על ממלכת קוליסיה, שהיתה מאד נקייה, משום שתושביה הורגלו לזרוק את כל הלכלוך שלהם לחור שחור בשמים. הם עשו כן במשך דורות, עד שהחור השחור נמלא, התעטש - ופלט גרגר אבק על הארץ.

הוצאה לאור: שופרא לספרות יפה

סיווג: ספרי ילדים נוער

 תרגיע

תרגיע
מאת: נד ואזיני

ג'רמי קאן הוא חנון ממוצע שלומד בתיכון. הוא מאוהב בכריסטין היפה והחכמה, אבל היא, כמובן, לא רואה אותו ממטר. כשאחד הילדים מבית-הספר, שהפך בן-לילה מחנון כמוהו לטיפוס מגניב וחביב הבנות, מציע לג'רמי גלולה שתהפוך אותו למגניב גם כן, ג'רמי בטוח שזכה בפיס. הוא לא יודע, שהצרות שלו רק התחילו. ספר נוער חכם, מצחיק, עכשווי ותוסס. לגילאי 14 ומעלה.

הוצאה לאור: מטר

סיווג: ספרי ילדים נוער

  מוצגים 7 ספרים
סמיוטיקה | ספרים | רמקולים | מיקרוטופינג | זכות הילד לכבוד | רמות | הוצאות לאור |

ספרים
ספרים חדשים