הרשמה     הסרה

    


ספרים שראו אור בחודש אפריל 2007 - ספרות תרגום
מוצגים 12 ספרים ב 2 עמודים     עמוד תצוגה: 1 -2 --הבא
 10 עשרה סיפורים

10 עשרה סיפורים
מאת: ארנסט המינגוויי

הסיפורים הנכללים בקובץ זה לקוחים מן הקובץ ארבעים ותשעה הראשונים, שיצא לאור בשנת 1938. במבוא שכתב המינגוויי לקובץ הנ"ל הוא אומר: "הספר הזה כולל סיפורים מסוגים שונים. אני מקווה שתמצאו כמה שאתם אוהבים. לאחר שקראתי אותם שוב, החביבים עלי ביותר...הם: חיי האושר הקצרים של פרנסיס מקומבר; בארץ אחרת; גבעות כמו פילים לבנים; אבוד לך; שלגי הקילימנג'רו; מקום נקי, מואר היטב; וסיפור בשם אור העולם, שמעולם לא היה חביב על אף אחד אחר.

הוצאה לאור: פן הוצאה לאור - ידיעות

סיווג: ספרות מתורגמת

 הבנות

הבנות
מאת: לורי לאנסנס

רובי ורוז דרלין, תאומות סיאמיות שגולגולותיהן מחוברות זו לזו, נולדו בלילה שבו השתוללה סופת טורנדו בעיירה ליפורד שבאונטריו, קנדה. אימן, נערה צעירה ומבועתת, נעלמה זמן קצר לאחר לידתן, ולאווי דרלין, האחות, שסייעה בהבאתן לעולם, לקחה על עצמה את גידולן, ויחד עם סטאש, בעלה הסלובקי, גידלה באהבה ובנאמנות את שתי התאומות, הידועות בעיירת הולדתן בכינוי "הבנות."

הוצאה לאור: מודן

סיווג: ספרות מתורגמת

 הוד הדממה

הוד הדממה
מאת: אינדו סנדרסאן

ביום מותו של אביה מקבלת אוליביה הותורן ארגז יפהפה ממקור עלום. בין בדי משי צבעוניים וניחוחות יסמין ועשן, מזכרות מחייה של אישה מסתורית ומסעירה, ממתין מכתב המבטיח לחשוף בפניה סוף-סוף את הסיפור האמיתי של חיי אימה, שאותה לא הכירה מעולם.

הוצאה לאור: מודן

סיווג: ספרות מתורגמת

 ויה גמיטו

ויה ג'מיטו
מאת: דומניקו סטרנונה

פדריקו, או כפי שהוא מכונה בלשון הנפוליטנית, פדרי, הוא גבר שחי את חייו בזעם. הוא מתעב עבודה מכל סוג שהוא, לעולם אין לו לירה בכיס, והוא מתענה באחריותו למשפחתו מרובת הנפשות.ואולם, בדבר אחד אין לו שום ספק: הוא נועד להיות צייר גדול. הוא בטוח שהצלחה תכף מגיעה – גם כשהמציאות והביקורות טופחות על פניו.

הוצאה לאור: מודן

סיווג: ספרות מתורגמת

 ימי הנטישה

ימי הנטישה
מאת: אלנה פרנטה

באחר-צהריים של אפריל, מיד לאחר הארוחה, כשאולגה ובעלה מורידים את הכלים מהשולחן, ושני הילדים הקטנים רבים כרגיל בחדר האחר, והכלב חולם ורוטן ליד ההסקה- מודיע לה בעלה שהוא עוזב אותה, והוא סוגר מאחוריו בזהירות את דלת הבית ומותיר אותה מאובנת ליד הכיור.

הוצאה לאור: הקיבוץ המאוחד - הספריה החדשה

סיווג: ספרות מתורגמת

 לאכול עם מלאכים

לאכול עם מלאכים
מאת: שרה־קייט לינץ׳

קוני פארל, מבקרת מסעדות ניו-יורקית, נוסעת לוונציה לירח-דבש שני. ישנה רק בעיה קטנה אחת: טום, אהובה מהתיכון ובעלה זה עשר שנים, אינו יושב לידה במטוס.

הוצאה לאור: מודן

סיווג: ספרות מתורגמת

 לנצח שדים

לנצח שדים
מאת: חה צ'י-פאנג, עורך

שלושים וחמישה סיפורי הניצחון הסיניים על שדים ורוחות רפאים הכלולים בספר זה פותחים לקורא הישראלי פתח להכרת ולוּ טפח מתרבות עתיקה ורחוקה, ויש בהם כדי לעורר מחשבה והרהור גם על תרבותנו שלנו.

הוצאה לאור: נהר ספרים

סיווג: ספרות מתורגמת

 נער החידות ממומביי

נער החידות ממומביי
מאת: ויקאס סווארופ

איך קורה שמלצר הודי עני וחסר השכלה מצליח לזכות בסכום הגדול ביותר בעולם בשעשועון הטלוויזיה "מי יגיע למיליארד?" איך קורה שהוא יודע את התשובות לשאלות הטריוויה המוזרות ביותר, ועובר את כל שלבי המשחק?

הוצאה לאור: אחוזת בית

סיווג: ספרות מתורגמת

ספרים שראו אור בחודש אפריל 2007
מוצגים 12 ספרים ב 2 עמודים
עמוד תצוגה: 1 -2 --הבאסמיוטיקה | ספרים | רמקולים | מיקרוטופינג | זכות הילד לכבוד | רמות | הוצאות לאור |

ספרים
ספרים חדשים