הרשמה     הסרה

    


ספרים שראו אור בחודש אפריל 2007 - מקור ושירה
מוצגים 12 ספרים ב 2 עמודים     עמוד תצוגה: 1 -2 --הבא
 אהבות של אתמול

אהבות של אתמול
מאת: גילית חומסקי

כל אחד חולם לפעמים שהוא גיבור של ספר. זה קרה לתלי (אולי). היא רוכשת באקראי ספר של סופר אמריקאי, וככל שהקריאה מתקדמת הסיפור נראה לה יותר ויותר מוכר - יכול להיות שהיא באמת גיבורת הספר והמחבר הוא מתי, חבר ילדותה שנעלם?

הוצאה לאור: ידיעות ספרים

סיווג: ספרות מקור

 הנה ימים באים, שירים: 1942 - 1946

הנה ימים באים, שירים: 1942 - 1946
מאת: אמיר גלבע (גלבוע)

כתב היד של הספר התגלה בארכיונו של המשורר, שבמרכז קיפ לחקר הספרות העברית, אוניברסיטת תל-אביב. כמחצית משירי הספר הגנוז נכללו בספרו "שבע רשויות", אולם כתב היד בשלמותו לא פורסם מעולם והוא שופך אור על תקופה עלומה בראשית כתיבתו של גלבע בארץ: בין שנת 1942 - שנת פרסום ספרו הראשון "לאות" לבין שנת 1949 - עם צאתו לאור של הספר "שבע רשויות".

הוצאה לאור: הקיבוץ המאוחד, מרכז קיפ אוני' ת"א

סיווג: ספרי שירה ואודות שירה

 הצבי הבוער

הצבי הבוער
מאת: חיים לפיד

מותחן פסיכולוגי מחשמל מאת מחבר: ברזניץ, אהבות ראשונות ופשע הכתיבה. ערן חפץ, אדם מצליח במיטב שנותיו, מגלה שזכרונו מתעתע בו. חמוש בשכל חד ובנחישות אובססיבית הוא יוצא למסע בעקבות "החורים השחורים" שנפערו בתודעתו והסודות שנבלעו בתוכם. בסוף הדרך יעמוד בפני בחירה אכזרית: האם לוותר על פתרון החידה או על שפיותו.

הוצאה לאור: חרגול

סיווג: ספרות מקור

 התחלה של משהו יפה

התחלה של משהו יפה
מאת: ליזי דורון

חזי זוננשיין, פרופסור להיסטוריה בסורבון, וגדי גרין, מיליונר בעל רשת אופטיקה בניו-יורק, מאוהבים בעמליה הפראית ושוברת הלבבות עוד מילדותם המשותפת בדרום תל-אביב, וכמו אז - גם עכשיו היא חומקת משניהם. אלא שהפעם מדובר כנראה בבריחה שאין ממנה חזרה.

הוצאה לאור: כתר

סיווג: ספרות מקור

 חיים  שלמים

חיים שלמים
מאת: אהרן אפלפלד

חיים שלמים הוא מסע חיפוש ארוך ומרתק של נערה צעירה, בת תערובת , שאמה היהודייה נאסרה וגורשה למחנות.. הזמן: עיצומה של המלחמה , ומחנות העבודה סגורים ומסוגרים , מוקפים חומות תיל , אבל הלגה נחושה בדעתה להגיע אל אמה ויהי מה.

הוצאה לאור: כתר

סיווג: ספרות מקור

 מדריך תיירים בעיר זרה

מדריך תיירים בעיר זרה
מאת: מאיה בז'רנו

מדריך תיירים מסתורי, מוכרת פרחים מזוקנת, אברך לבוש שחורים וכלב שנעלם הם רק חלק מן הדמויות המתהלכות בין דפי קובץ הסיפורים החדש של מאיה בז'רנו.

הוצאה לאור: כרמל

סיווג: ספרות מקור

 מה שרציתם

מה שרציתם
מאת: אגור שיף

יודי מורן, קבלן תל אביבי מצליח, וזיגי בן-ארצי, קולנוען הצמא להכרה, מתמסרים לפרויקט הגדול בחייהם: שחזור עיירה יהודית שנמחקה מהמפות ומספרי ההיסטוריה על פסגת גבעה בשומרון. בה בעת נסחפת אמו הקשישה של מורן, מלה מרמלשטיין, אל תוך מערכת יחסים סוערת עם מאהב מסתורי הפוקד את חלומותיה.

הוצאה לאור: כנרת זמורה ביתן

סיווג: ספרות מקור

 מסדר קוזימה

מסדר קוזימה
מאת: אבי גולדברג

מישהו רודף את אלכס ברטל, ראש אגף מבצעים במוסד. דווקא בשעה הקשה ביותר בחייו הוא נותר לגמרי לבד. בתו היחידה נחטפת, מבצע מסובך שהוא מפקד עליו משתבש, תקלות מבצעיות חמורות מתרחשות ולוחמי מוסד נרצחים.

הוצאה לאור: ידיעות ספרים

סיווג: ספרות מקור

ספרים שראו אור בחודש אפריל 2007
מוצגים 12 ספרים ב 2 עמודים
עמוד תצוגה: 1 -2 --הבאסמיוטיקה | ספרים | רמקולים | מיקרוטופינג | זכות הילד לכבוד | רמות | הוצאות לאור |

ספרים
ספרים חדשים