הרשמה     הסרה

    


ספרים שראו אור בחודש אפריל 2007 - כל הספרים
מוצגים 54 ספרים ב 7 עמודים     עמוד תצוגה: 1 -2 -3 -4 -5 -6 -7 -
 ריב הפקולטות

ריב הפקולטות
מאת: עמנואל קאנט

את ריב הפקולטות ניתן לראות במידה רבה בתור ניסיונו של קאנט לתת לאותו מאבק קונקרטי לבוש פילוסופי עקרוני שבו הוא מבקש להסדיר את מערכת היחסים המורכבת והמתוחה שבין השלטון הפוליטי ותביעותיו לבין תביעותיה של התבונה האנושית האוטונומית. ייחודה של ההנמקה הפילוסופית בריב הפקולטות נעוץ בעובדה שהטענה הקאנטיאנית היסודית,

הוצאה לאור: רסלינג

סיווג: ספרי עיון, חברה ובקורת

 שבויים בלבנון, האמת על מלחמת לבנון השנייה

שבויים בלבנון, האמת על מלחמת לבנון השנייה
מאת: עופר שלח, יואב לימור

הספר מביא לראשונה את התמונה המלאה של מה שהתרחש בצמרת המדינית והצבאית בימי מלחמת לבנון השנייה, ומאפשר לקורא הישראלי להבין עד תום מדוע ואיך כשלו אהוד אולמרט, עמיר פרץ ודן חלוץ כישלון חרוץ כל כך.

הוצאה לאור: ידיעות ספרים

סיווג: ספרים על עם ישראל, יהדות וא"י

 שבריר שנייה

שבריר שנייה
מאת: דיוויד באלדאצ'י

מישל מקסוול הרסה לעצמה כל סיכוי בשירות החשאי. בניגוד לאינסטינקטים שלה, היא איפשרה למועמד לנשיאות לצאת מטווח ראייתה כדי לנחם אלמנה אבלה. ואז, מאחורי דלתיים סגורות, הפוליטיקאי שעל בטיחותו היתה אחראית נעלם כאילו בלעה אותו האדמה.

הוצאה לאור: מודן

סיווג: ספרות מתורגמת

 תיקונפש (תיקון נפש)

תיקונפש (תיקון נפש)
מאת: רחל זיו

תיקונפש מעניק לקורא הזדמנות מרתקת ונדירה להציץ לחדר הטיפולים של פסיכולוגית מנוסה שאינה חוששת לחשוף את רגשותיה, מחשבותיה והתלבטויותיה במהלך העבודה הטיפולית. שלא כמקובל, אין היא מסתתרת מאחורי הספה הפרוידיאנית, ומתארת אירועים במהלך חייה שעיצבו את דמותה המקצועית וסייעו לה לפתח רגישות ואמפתיה רבה כלפי מטופליה.

הוצאה לאור: מטר

סיווג: ספרי עיון, חברה ובקורת

 תקווה מרה, מיומנו של פעיל תעאיוש, 2002-2006

תקווה מרה, מיומנו של פעיל תעאיוש, 2002-2006
מאת: דוד שולמן

"בסאגה רבת הייסורים של הסכסוך הישראלי-פלסטיני שמור מקום מיוחד, טראגי והרואי, לכל אותם נסיונות של ישראלים ופלסטינים לפרוץ את המסגרות הרשמיות ולנסות להקל על הסבל האנושי בפעולות אישיות. הספר של פרופ' דוד שולמן הוא אחת העדויות המרתקות והנוגעות ללב של ניסיון כזה. כל מי שכואב וחרד לנעשה כאן מן הראוי שיקרא מסמך אנושי זה." א.ב. יהושע

הוצאה לאור: חרגול

סיווג: ספרות מקור

 תרגיע

תרגיע
מאת: נד ואזיני

ג'רמי קאן הוא חנון ממוצע שלומד בתיכון. הוא מאוהב בכריסטין היפה והחכמה, אבל היא, כמובן, לא רואה אותו ממטר. כשאחד הילדים מבית-הספר, שהפך בן-לילה מחנון כמוהו לטיפוס מגניב וחביב הבנות, מציע לג'רמי גלולה שתהפוך אותו למגניב גם כן, ג'רמי בטוח שזכה בפיס. הוא לא יודע, שהצרות שלו רק התחילו. ספר נוער חכם, מצחיק, עכשווי ותוסס. לגילאי 14 ומעלה.

הוצאה לאור: מטר

סיווג: ספרי ילדים נוער

ספרים שראו אור בחודש אפריל 2007
מוצגים 54 ספרים ב 7 עמודים
עמוד תצוגה: 1 -2 -3 -4 -5 -6 -7 -סמיוטיקה | ספרים | רמקולים | מיקרוטופינג | זכות הילד לכבוד | רמות | הוצאות לאור |

ספרים
ספרים חדשים