הרשמה     הסרה

    


ספרים שראו אור בחודש מרץ 2007 - עוד ספרים
מוצגים 11 ספרים ב 2 עמודים     עמוד תצוגה: 1 -2 --הבא
 ביגפוט

ביגפוט
מאת: טל לאופר איורים: אבי כץ

סיפורו של יאספר, ילד בן תשע מאיסלנד, שהוריו, הנריק וביאטריס, מוכרים ברחבי איסלנד כאנתרופולוגים מוכשרים וכהרפתקנים. בוקר אחד, בשנת 1987, מקבלים ההורים מכתב מידיד טוב שלהם, פרופסור הנריגסן, פליאונתולוג מזדקן, אשר נמצא בטיול ברחבי קנדה.

הוצאה לאור: אלכסנדריה

סיווג: ספרי ילדים נוער

 דליה ויואכים - סיפור אהבה

דליה ויואכים - סיפור אהבה
מאת: אסתר שטרייט - וורצל

דליה ויואכים - כשמו כן הוא: סיפור אהבה. אהבה שחוצה גבולות ארצות ועמים. אהבה שמתגברת של כל המהמורות והקשיים העומדים בדרכה, ובהגיעה להגשמתה המלאה היא גואלת את זוג האוהבים. יואכים אינו נסיך מהאגדות ודליה אינה סינדרלה, אבל מי שקורא את סיפורם אינו יכול שלא להיזכר בשניים אלה

הוצאה לאור: עמיחי

סיווג: ספרי ילדים נוער

 המדריך הישראלי להורים

המדריך הישראלי להורים
מאת: הילי כוכבי, עמירם רביב

המדריך הישראלי להורים נועד לסייע להורים להתמודד עם אינספור השאלות הללו בשש השנים הראשונות לחיי הילד: מלידתו ועד כניסתו לכיתה א.

הוצאה לאור: כנרת זמורה ביתן

סיווג: מדריכים וספרי מסעות

 המכשפה מפורטובלו

המכשפה מפורטובלו
מאת: פאולו קואלו

זהו סיפורה של אתנה, אישה רוחנית יוצאת דופן, שחייה מובאים דרך עדויות של אנשים שונים שהכירו אותה במהלך חייה. הספר מתחיל לאחר מותה ומספר על לידתה בטרנסילבניה לאם צוענייה, אימוצה ע"י משפחה לבנונית עשירה, נישואיה הקצרים לגבר בריטי, לידת בנה ומגוריה בדובאי, על הכוח המיוחד שניתן לה ועל השימוש שעשתה בו במהלך חייה.

הוצאה לאור: ידיעות ספרים

סיווג: ספרי מודעות ורוחניות

 הצב בצבוץ

הצב בצבוץ
מאת: רינת הופר

הַצָּב בִּצְבּוּץ, שֶׁמְּקַבֵּל בְּשִׂמְחָה אֶת פָּנָיו שֶׁל הָאָבִיב, מִצְטָרֵף אֶל שׁוּרָה אֲרֻכָּה שֶׁל דְּמֻיּוֹת בִּלְתִּי נִשְׁכָּחוֹת כְּמוֹ אַיֶּלֶת מְטַיֶּלֶת, חָנָן הַגַּנָּן וּמִפְלֶצֶת סְגֻלָּה - כֻּלָּן פְּרִי דִּמְיוֹנָהּ שֶׁל רִינַת הוֹפֶר, סוֹפֶרֶת הַיְּלָדִים הָאֲהוּבָה.

הוצאה לאור: כנרת זמורה ביתן

סיווג: ספרי ילדים נוער

 ואיך קוראים לך עכשיו

ואיך קוראים לך עכשיו
מאת: תמי שם טוב

מבוסס על סיפורה האמיתי של ילדה יוצאת דופן, שמוצאת מקלט אצל רופא ואשתו בכפר נידח, ומסתירה את זהותה האמיתית מילדי בית הספר, מהשכנים, מהאיכרים, אפילו ממסתתרים אחרים ובעיקר - מהחיילים הגרמנים. בכל אותם ימים היא מחכה למכתבים המצוירים של אביה. הם נוטעים בה תקווה שעוד יצאו היא וכל בני משפחתה, כל אחד ממקום מחבואו, וישובו הביתה.

הוצאה לאור: כנרת דביר בית לוחמי הגטאות

סיווג: ספרי ילדים נוער

 חוות הקסמים

חוות הקסמים
מאת: א"ב (אלוין ברוקס) וייט

חוות הקסמים ראה אור לראשונה בסדרת מרגנית, בשנת 1977 בתרגומה של זהר שביט. עתה הוא רואה אור במהדורה חדשה ובתרגום מעודכן. דברים מוזרים קורים בחווה, שם גר וילבור החזרזיר עם חבריו: הכבשים, האווזות, העכבישה שרלוטה וגם ילדה ושמה פרן. וילבור לומד להכיר את העולם וחושב שהוא נפלא. עד שיום אחד הוא מגלה סוד נורא על סופם המר של החזרזירים.

הוצאה לאור: כנרת זמורה ביתן

סיווג: ספרי ילדים נוער

 סוכריות מהשמיים

סוכריות מהשמיים
מאת: גיל חובב

למה אסור להיכנס לקולנוע בלי מטרייה? האם גולדה מאיר אהבה ג'וקים? מהו סודו השמור ביותר של אליעזר בן יהודה שלא נחשף 60 שנה? על מי כתבה לאה גולדברג את השיר פזמון ליקינתון? בסוכריות מן השמים , ספרו החדש של חובב, באות על פתרונן שאלות אלו, וזאת עשר שנים לאחר שראה אור רב המכר - מטבח משפחתי בו גולל גיל את עלילות משפחת בן יהודה ,חובב ורז הירושלמיות .

הוצאה לאור: מודן בשיתוף קרפד

סיווג: ספרי פנאי ואוכל

ספרים שראו אור בחודש מרץ 2007
מוצגים 11 ספרים ב 2 עמודים
עמוד תצוגה: 1 -2 --הבאסמיוטיקה | ספרים | רמקולים | מיקרוטופינג | זכות הילד לכבוד | רמות | הוצאות לאור |

ספרים
ספרים חדשים